Nikaragua - Clausura 03/29 01:00 Real Esteli Real Esteli v Las Sabanas FC Las Sabanas FC View
Nikaragua - Clausura 03/29 01:00 Real Madriz FC Real Madriz FC v Deportivo Ocotal Deportivo Ocotal View
Ruské zápasy 03/29 07:00 FK Oktan Perm v Lesstroy Perm View
Priateľské zápasy - ženy 03/29 09:00 DFK Varmbol Women v Lotorps IF Women View
Mjanmarsko - National League 03/29 09:30 Yangon United FC Yangon United FC v Hantharwady United Hantharwady United View
Mjanmarsko - National League 03/29 09:30 Yadanarbon FC Yadanarbon FC v Magwe FC Magwe FC View
Turecko - 2 Lig Kirmizi 03/29 10:00 Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor v Elazigspor Elazigspor View
Európa - priateľské zápasy 03/29 10:00 Tyringe IF v Vittsjö GIK View
Európa - priateľské zápasy 03/29 10:30 Holsby SK v Lenhovda IF View
Belarus Women Super Cup 03/29 11:00 FK Minsk Women FK Minsk Women v FC Zorka Bdu Women View
Európa - priateľské zápasy 03/29 11:00 Vrango IF v Knippla IK View
Európa - priateľské zápasy 03/29 11:00 Team TG FF Women Team TG FF Women v Luleå SK ženy Luleå SK ženy View
Európa - priateľské zápasy 03/29 12:00 BK Sport U19 v IK Franke U19 View
Európa - priateľské zápasy 03/29 12:30 Myresjö/Vetlanda FK v Vimmerby Vimmerby View
Taliansko - Serie D 03/29 13:00 San Marino Calcio San Marino Calcio v San Nicolò San Nicolò View
Bielorusko - Vysšaja Liha 03/29 13:00 Smolevichi Smolevichi v Isloch Isloch View
Európa - priateľské zápasy 03/29 13:15 Umea Sodra FF Women Umea Sodra FF Women v Mariehem SK Women View
Európa - priateľské zápasy 03/29 13:30 IF Sylvia IF Sylvia v Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK View
Európa - priateľské zápasy 03/29 14:00 Lilla Tjarby IK v Leikin View
Priateľské zápasy - ženy 03/29 14:00 Askims IK Women v IK Kongahalla Women View
Európa - priateľské zápasy 03/29 14:00 Ragsveds IF Women v FC Djursholm Women View
Priateľské zápasy - ženy 03/29 14:00 Utbynas SK Women v Kopparbergs/Göteborg Women Kopparbergs/Göteborg Women View
Belarus Amateur League – 70 mins play 03/29 14:30 Racing Belarus v B-12 Minsk View
Španielsko - Tercera - skupina 10 03/29 15:00 Xerez CD Xerez CD v Ecija Balompie Ecija Balompie View
Bielorusko - Vysšaja Liha 03/29 15:00 Neman Grodno Neman Grodno v FC Vitebsk FC Vitebsk View
Esoccer Ultimate Quaran-Team - 12 min. hra 03/29 15:00 Newcastle Esports Newcastle Esports v FC Sion Esports FC Sion Esports View
Európa - priateľské zápasy 03/29 15:00 Sundbybergs IK Sundbybergs IK v Västerhaninge IF Västerhaninge IF View
Európa - priateľské zápasy 03/29 15:00 Bjorkviks IF v Ericsbergs GOIF Ericsbergs GOIF View
Európa - priateľské zápasy 03/29 15:00 Alvesta GoIF ženy v Tingsryd United FC Women View
Nigéria - Premier League 03/29 16:00 Heartland FC Heartland FC v Delta Force FC Delta Force FC View
Priateľské zápasy - ženy 03/29 16:30 Savedalens IF Women v Torslanda IK Women View
Európa - priateľské zápasy 03/29 17:00 Sodra Sandby IF Sodra Sandby IF v Kosova IF View
Belarus Amateur League – 70 mins play 03/29 17:00 Syabar Berton Li Syabar Berton Li v Zapad 3 Zapad 3 View
Európa - priateľské zápasy 03/29 17:15 IFK Lidingo ženy IFK Lidingo ženy v Nacka Allstars DFF Women View
Priateľské zápasy - ženy 03/29 18:00 Karlbergs BK Women v Taby FK Women Taby FK Women View
Belarus Amateur League – 70 mins play 03/29 18:15 FC Gazgolder FC Gazgolder v Volat Capital Volat Capital View
Belarus Amateur League – 70 mins play 03/29 19:30 Santos Belarus v Sunderland Belarus Sunderland Belarus View
Nikaragua - Juniorská liga 03/29 20:30 Walter Ferretti U20 Walter Ferretti U20 v Chinandega U20 Chinandega U20 View
Nikaragua - Clausura 03/29 22:00 Jalapa Jalapa v Juventus Managua Juventus Managua View
Nikaragua - Clausura 03/29 23:00 CD Walter Ferretti CD Walter Ferretti v Chinandega FC Chinandega FC View