Futbal |
Rumunsko - Pohár U19 |
04/17 09:00 |
CS Dinamo Bucuresti U19 v FC Ceahlaul Piatra Neamt U19
|
|
2-1
|
|
Futbal |
Austrália - FFA Cup - kvalifikácia |
04/17 09:00 |
West Wallsend SC v Lambton Jaffas
|
|
1-2
|
|
Futbal |
Austrália - FFA Cup - kvalifikácia |
04/17 09:00 |
South Cardiff v Broadmeadow Magic
|
|
0-10
|
|
Tenis |
ATP - Barcelona |
04/17 09:00 |
Andrea Vavassori v Roberto Bautista-Agut
|
|
6-4,3-6,1-6
|
|
Futbal |
Česká republika - Juniorská liga |
04/17 09:00 |
Slavia Praha U19 v Sparta Praha U19
|
|
0-2
|
|
Stolný tenis |
TT Star Series |
04/17 09:00 |
Kilian Tormos v Viktor Yefimov
|
|
0-3
|
|
Tenis |
ATP - Barcelona |
04/17 09:00 |
Alejandro Davidovich Fokina v Tomas Machac
|
|
home
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
04/17 09:00 |
Maksym Baday v Ivan Fedoryshyn
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - W35 Santa Margherita |
04/17 09:00 |
Chiara Fornasieri v Patricia Maria Tig
|
|
3-6,5-7
|
|
Konské dostihy |
JPN Mombetsu |
04/17 09:00 |
preteky - Mombetsu v
|
|
View
|
|
Volejbal |
Filipíny NCAA |
04/17 09:00 |
MU Cardinals v UPHSD Altas
|
|
1-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 09:00 |
AC Milan (Panic) Esports v Roma (Aladdin) Esports
|
|
6-1
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 09:00 |
Napoli (Boris) Esports v Juventus (Magdy) Esports
|
|
0-3
|
|
e-Športy |
CS2 - RES Regional EU |
04/17 09:00 |
9Pandas v Sangal
|
|
1-2
|
|
Futbal |
Austrália - FFA Cup - kvalifikácia |
04/17 09:00 |
West Canberra Wanderers FC v Monaro Panthers
|
|
1-7
|
|
Tenis |
ATP - Mníchov |
04/17 09:00 |
Rudolf Molleker v Jack Draper
|
|
6-4,1-6,1-6
|
|
Tenis |
ITF - W50 Calvi |
04/17 09:00 |
Sarah Beth Grey v Chiara Girelli
|
|
6-3,6-3
|
|
Tenis |
ITF - W35 Hammamet - ženská štvorhra |
04/17 09:00 |
Ceschi/Pinto v Struplova/Zaytseva
|
|
Cancelled
|
|
Tenis |
WTA - Oeiras |
04/17 09:00 |
Katherine Sebov v Kristina Mladenovic
|
|
4-6,2-6
|
|
Tenis |
ATP - Barcelona |
04/17 09:00 |
Karen Khachanov v Roberto Bautista-Agut
|
|
Cancelled
|
|
Tenis |
ATP - Barcelona - mužská štvorhra |
04/17 09:00 |
Granollers/Zeballos v Rincon/Roca Batalla
|
|
6-3,5-7,10-5
|
|
e-Športy |
CS2 - CCT Europe Quals |
04/17 09:00 |
RUBY v JANO
|
|
2-0
|
|
Stolný tenis |
Svetový pohár |
04/17 09:00 |
Darko Jorgic v Sangsu Lee
|
|
2-2
|
|
Stolný tenis |
Majstrovstvá sveta - ženy |
04/17 09:00 |
Manyu Wang v Manika Batra
|
|
4-0
|
|
Konské dostihy |
AUS Launceston |
04/17 09:00 |
preteky - Launceston v
|
|
View
|
|
Tenis |
WTA Oeiras WD |
04/17 09:00 |
Jeanjean/Parrizas-Diaz v Eala/Preston
|
|
Cancelled
|
|
Tenis |
Challenger - Oeiras - mužská štvorhra |
04/17 09:00 |
Gornes/Tsitsipas v De Jong/Sachko
|
|
Cancelled
|
|
Tenis |
ATP - Mníchov - mužská štvorhra |
04/17 09:00 |
Bhambri/Olivetti v Gille/Vliegen
|
|
4-6,7-6,10-6
|
|
Tenis |
ATP - Mníchov - mužská štvorhra |
04/17 09:00 |
Galloway/King v Peers/Smith
|
|
6-3,6-4
|
|
Futbal |
Japonsko - Pohár J-League |
04/17 09:00 |
Grulla Morioka FC v Cerezo Osaka
|
|
0-1
|
|
Bejzbal |
Japonsko - NPB liga |
04/17 09:00 |
Orix Buffaloes v Rakuten Eagles
|
|
5-0
|
|
Bejzbal |
Japonsko - NPB liga |
04/17 09:00 |
Softbank Hawks v Nippon Ham Fighters
|
|
4-4
|
|
Bejzbal |
Japonsko - NPB liga |
04/17 09:00 |
Yakult Swallows v Chunichi Dragons
|
|
0-2
|
|
Bejzbal |
Japonsko - NPB liga |
04/17 09:00 |
Yokohama Bay Stars v Hiroshima Carp
|
|
1-5
|
|
Bejzbal |
Japonsko - NPB liga |
04/17 09:00 |
Yomiuri Giants v Hanshin Tigers
|
|
0-2
|
|
Bejzbal |
Japonsko - NPB liga |
04/17 09:00 |
Seibu Lions v Lotte Marines
|
|
0-2
|
|
Futsal |
Ázijský pohár AFC |
04/17 09:00 |
Uzbekistan v Austrália
|
|
3-2
|
|
Hádzaná |
Južná Kórea - 1. liga |
04/17 09:00 |
Doosan v Chungnam
|
|
24-22
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:58 |
Man Utd (nikkitta) Esports v Napoli (Koftovsky) Esports
|
|
1-1
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:58 |
Atletico Madrid (Arcos) Esports v Dortmund (Senior) Esports
|
|
1-2
|
|
Preteky chrtov |
AUS Ballarat |
04/17 08:57 |
preteky - Ballarat v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
04/17 08:56 |
BOS Celtics (SKYFOX) Esports v MEM Grizzlies (THA KID) Esports
|
|
66-68
|
|
Bedminton |
Slovak Open - kvalifikácia |
04/17 08:55 |
Ivan Torre v Dominik Tripet
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
04/17 08:55 |
Yurii Parahailo v Serhii Prus
|
|
1-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
04/17 08:55 |
Vaclav Nadvornik v Matej Fausek
|
|
1-3
|
|
Tenis |
ITF - W35 Santa Margherita |
04/17 08:55 |
Oleksandra Oliynykova v Jenny Duerst
|
|
6-1,6-3
|
|
Bedminton |
Slovak Open - kvalifikácia |
04/17 08:55 |
Kjell Wagener v Jan Wilczak
|
|
2-0
|
|
Bedminton |
Slovak Open - kvalifikácia |
04/17 08:55 |
Andrzej Niczyporuk v Dominik Tripet
|
|
View
|
|
Bedminton |
Slovak Open - kvalifikácia |
04/17 08:55 |
Jan Janostik v Piotr Krajewski
|
|
2-0
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:54 |
AC Milan (Upcake22) Esports v Sevilla (labotryas) Esports
|
|
1-2
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:54 |
Newcastle (sane4ek8) Esports v Benfica (Flewless_phoenix) Esports
|
|
2-2
|
|
Preteky chrtov |
AUS Ipswich |
04/17 08:54 |
preteky - Ipswich v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
04/17 08:50 |
Oleksandr Ivchuk v Maksym Mrykh
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
04/17 08:50 |
Michal Brozek v Adam Kosacky
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
04/17 08:50 |
Daniel Lis v Bartosz Czerwinski
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
04/17 08:50 |
Mateusz Golebiowski v Patrik Klos
|
|
2-3
|
|
Tenis |
ITF - M15 - Antalya |
04/17 08:50 |
Tamerlan Azizov v Petr Brunclik
|
|
2-6,2-6
|
|
Tenis |
ITF - M15 Šymkent |
04/17 08:50 |
Denis Klok v Erik Arutiunian
|
|
6-4,6-3
|
|
Šípky |
Modus Super Series Week 8 |
04/17 08:50 |
John O'Shea v Gilbert van der Meijden
|
|
4-3
|
|
Preteky chrtov |
AUS The Meadows |
04/17 08:49 |
preteky - The Meadows v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:46 |
Dortmund (Senior) Esports v Arsenal (lion) Esports
|
|
0-2
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:46 |
Napoli (Koftovsky) Esports v Atletico Madrid (Arcos) Esports
|
|
4-1
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
04/17 08:46 |
MEM Grizzlies (DIMES) Esports v BOS Celtics (VEX) Esports
|
|
69-62
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 08:45 |
Bayern (Seagal) Esports v PSG (Cruise) Esports
|
|
2-4
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 08:45 |
Real Madrid (Jack) Esports v Inter (Dennis) Esports
|
|
4-3
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
04/17 08:45 |
Italy (Odin) Esports v Portugal (Donatello) Esports
|
|
4-4
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
04/17 08:45 |
England (Palas) Esports v France (Walter) Esports
|
|
4-3
|
|
Tenis |
ITF - M15 - Antalya |
04/17 08:45 |
Aleksandre Metreveli v Stefan Palosi
|
|
6-4,7-5
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
04/17 08:45 |
David Skulina v Lukas Provaznik
|
|
3-0
|
|
Konské dostihy |
JPN Urawa |
04/17 08:45 |
preteky - Urawa v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 08:45 |
AC Milan (Panic) Esports v Napoli (Boris) Esports
|
|
3-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 08:45 |
Inter (Nazario) Esports v Roma (Aladdin) Esports
|
|
5-2
|
|
Bedminton |
Slovak Open - kvalifikácia |
04/17 08:45 |
Abhishek Kanapala v Miklos Kis-Kasza
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
AUS Geraldton |
04/17 08:45 |
preteky - Geraldton v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:42 |
Sevilla (labotryas) Esports v Newcastle (sane4ek8) Esports
|
|
3-3
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:42 |
Benfica (Flewless_phoenix) Esports v AC Milan (Upcake22) Esports
|
|
0-1
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
04/17 08:40 |
Francisco Almagro v Jose L. Reverte
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
04/17 08:40 |
Jakub Zochniak v Aleksander Lilien
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
WTT Feeder - Havířov - ženy |
04/17 08:40 |
Eunhye Lee v Yuan Wan
|
|
3-0
|
|
Preteky chrtov |
AUS Albion Park |
04/17 08:38 |
preteky - Albion Park v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
04/17 08:36 |
CLE Cavaliers (TD24) Esports v GS Warriors (HOGGY) Esports
|
|
57-76
|
|
Tenis |
ITF - M15 - Antalya |
04/17 08:35 |
Philip Henning v Mikhail Korovin
|
|
7-6,6-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
04/17 08:35 |
Marcin Stepien v Dawid Pelczar
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
04/17 08:35 |
Roman Zholubak v Nazar Danyliuk
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
04/17 08:35 |
Oleh Ponomarenko v Dmytro Kunchurov
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - M15 - Antalya |
04/17 08:35 |
Kokoro Isomura v Stijn Slump
|
|
3-6,6-4,6-0
|
|
Šípky |
Modus Super Series Week 8 |
04/17 08:35 |
Harry Gregory v James Richardson
|
|
4-2
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:34 |
Arsenal (lion) Esports v Napoli (Koftovsky) Esports
|
|
3-2
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:34 |
Atletico Madrid (Arcos) Esports v Man Utd (nikkitta) Esports
|
|
1-2
|
|
Preteky chrtov |
AUS Temora |
04/17 08:31 |
preteky - Temora v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 08:30 |
Real Madrid (Jack) Esports v PSG (Cruise) Esports
|
|
3-1
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/17 08:30 |
Inter (Dennis) Esports v Man City (Pontiac) Esports
|
|
0-6
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:30 |
Sevilla (labotryas) Esports v Benfica (Flewless_phoenix) Esports
|
|
2-2
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
04/17 08:30 |
AC Milan (Upcake22) Esports v Newcastle (sane4ek8) Esports
|
|
1-1
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
04/17 08:30 |
Viacheslav Yarovyi v Vasyl Matviichuk
|
|
1-3
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
04/17 08:30 |
England (Palas) Esports v Italy (Odin) Esports
|
|
4-2
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
04/17 08:30 |
Germany (Obelix) Esports v France (Walter) Esports
|
|
3-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
04/17 08:30 |
Maciej Kolek v Filip Kociuba
|
|
0-3
|
|
Tenis |
ITF - M25 Hammamet |
04/17 08:30 |
Sebastian Gima v Dario Drebenstedt
|
|
6-1,6-1
|
|
Volejbal |
Kirgizsko - Národná liga |
04/17 08:30 |
Bishkek v Otor
|
|
2-3
|
|