Live Scores

Futbal Katar - Stars League 00' Al-Sailiya SC [10] Al-Sailiya SC View Al Shamal SC [6] Al Shamal SC
Futbal Brazílska liga U20 01' Pague Menos U20 0-0 Calouros do Ar U20
Futbal Európa - priateľské zápasy 01' Panachaiki Panachaiki 0-0 Atromitos Athinon Atromitos Athinon
Futbal Rakúsko - Regionalliga Vorarlberg 02' FC Wolfurt [10] FC Wolfurt 0-0 FC Egg [1]
Futbal Uruguajský pohár 02' Colon FC 0-0 Los Halcones
Futbal Priateľské zápasy - ženy 03' Athletic Bilbao ženy Athletic Bilbao ženy 0-0 Eibar ženy
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 03' Arsenal (Nicolas_Rage) Esports 1-0 West Ham (ElMuchy) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 03' Leicester (Dacum) Esports 0-1 Everton (Jekos) Esports
Futbal Nemecko - Oberliga Bayern juh 05' Gundelfingen [8] Gundelfingen 0-0 Türkspor Augsburg [18] Türkspor Augsburg
Futbal Portugalsko - Superpohár - ženy 06' SL Benfica ženy SL Benfica ženy 0-0 Braga ženy Braga ženy
Futbal Egypt - 1. divízia 06' Al Moqawloon Al Arab [17] Al Moqawloon Al Arab 0-0 El Gounah [16] El Gounah
Futbal Dánsky pohár - ženy 06' Aarhus 1900 ženy 0-0 JAI ženy
Futbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06' AC Milan (Pipis) Esports 1-1 Roma (tommy) Esports
Futbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06' Juventus (Gorilla) Esports 1-1 Inter (Val) Esports
Futbal Dánsky pohár - ženy 07' FC Damsø ženy 0-0 Sundby BK ženy Sundby BK ženy
Futbal Švédsko - Div 1 Södra 07' Tvååkers IF [7] Tvååkers IF 0-0 Qviding FIF [15] Qviding FIF
Futbal Egypt - 1. divízia 07' Smouha [6] Smouha 0-0 Future SC [4]
Futbal Gambia - 2. divízia 24' Kiang West FC 0-0 Greater Tomorrow FC
Futbal Poľsko - IV. liga 29' Okocimski Brzesko 2-0 Radziszowianka Radziszow
Futbal Kolumbia - Regionálna liga 30' Independiente Sabaneta 0-0 Lula FC
Futbal Európa - priateľské zápasy 31' Carrarese Carrarese 0-0 Monterosi Tuscia Monterosi Tuscia
Futbal Európa - priateľské zápasy 31' Real Sociedad B Real Sociedad B 0-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
Futbal Nemecko - Regionalliga Západ 32' SV Lippstadt 08 [6] SV Lippstadt 08 0-0 SV Rodinghausen [5] SV Rodinghausen
Futbal Európa - priateľské zápasy 34' Gubbio Gubbio 1-0 ASD Sporting Trestina ASD Sporting Trestina
Futbal Európa - priateľské zápasy 34' San Donato Tavarnelle San Donato Tavarnelle 0-1 Scandicci Scandicci
Futbal Európa - priateľské zápasy 34' AC Feralpisalo AC Feralpisalo 1-1 Virtus Entella Virtus Entella
Futbal Poľsko - II. Liga 34' Radunia Stezyca [17] Radunia Stezyca 0-0 Hutnik Krakow [4] Hutnik Krakow
Futbal Poľsko - I. Liga 35' Zaglebie Sosnowiec [7] Zaglebie Sosnowiec 1-0 GKS Tychy [13] GKS Tychy
Futbal Európska konferenčná liga UEFA - kvalifikácia 35' Guimaraes Guimaraes 1-0 Hajduk Split Hajduk Split
Futbal Poľsko - I. Liga 36' Resovia Rzeszow [17] Resovia Rzeszow 0-1 Arka Gdynia [9] Arka Gdynia
Futbal Estónsko - Meistriliiga - ženy 36' Polva FC Lootos ženy Polva FC Lootos ženy 0-0 JK Tallinna Kalev ženy JK Tallinna Kalev ženy
Futbal Európa - priateľské zápasy 36' Ethnikos Achna Ethnikos Achna 0-0 Enosis Paralimni Enosis Paralimni
Futbal Poľsko - II. Liga 36' Kotwica Kolobrzeg [2] Kotwica Kolobrzeg 1-0 Wisla Pulawy [3] Wisla Pulawy
Futbal Svet - priateľské zápasy klubov 36' FK Vozdovac FK Vozdovac 1-2 Shabab Al Ahli Dubai Shabab Al Ahli Dubai
Futbal Poľsko - II. Liga 37' Gornik Polkowice [1] Gornik Polkowice 0-2 Pogon Siedlce [13] Pogon Siedlce
Futbal Poľsko - I. Liga 37' Podbeskidzie Bielsko-Biała [3] Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Skra Czestochowa [12] Skra Czestochowa
Futbal Medzištátny zápas U19 37' Tadžikistan U19 Tadžikistan U19 0-1 Uzbekistan U19 Uzbekistan U19
Futbal Priateľské zápasy - ženy 37' Slavia Prague ženy Slavia Prague ženy 0-2 Real Madrid ženy Real Madrid ženy
Futbal Peru - Liga rezervných tímov 37' Carlos Manucci rezervný tím 1-1 Atletico Grau rezervný tím Atletico Grau rezervný tím
Futbal Nórsky pohár 37' FK Jerv FK Jerv 1-1 Odd BK Odd BK
Futbal Európa - priateľské zápasy 42' ASD Fanfulla ASD Fanfulla 0-0 Villa d'Alme Valbrembana Villa d'Alme Valbrembana
Futbal Fínsko - Kolmonen 49' PK-37 PK-37 3-0 KeuPa
Futbal Fínsko - Kolmonen 50' BK-46 BK-46 1-0 Poxyt Poxyt
Futbal Fínsko - Kakkonen - skupina C 50' FC Vaajakoski [7] FC Vaajakoski 0-1 JJK [1] JJK
Futbal Fínsko - Kolmonen 50' HaPK 1-0 SavU
Futbal Svet - priateľské zápasy klubov 50' Al Dhafra SCC Al Dhafra SCC 2-0 Kazma SC Kazma SC
Futbal Európa - priateľské zápasy 70' Monopoli Monopoli 1-1 Sorrento Sorrento
Futbal Slovenský pohár 72' FK Sarisske Dravce 4-0 Slovan Sabinov Slovan Sabinov
Futbal Slovenský pohár 74' FK Slovan Kupele Sliac 3-2 TJ Tatran VLM Pliešovce TJ Tatran VLM Pliešovce
Futbal Slovenský pohár 74' TJ Pokrok Stará Bystrica TJ Pokrok Stará Bystrica 0-3 FK Tatran Turzovka FK Tatran Turzovka
Futbal Slovenský pohár 75' Tj Spartak Vysoka Nad Kysucou Tj Spartak Vysoka Nad Kysucou 1-3 Javornik Makov Javornik Makov
Futbal Slovenský pohár 75' MFK Ťahanovce MFK Ťahanovce 1-4 TJ Mladosť Kalša TJ Mladosť Kalša
Futbal Slovenský pohár 75' TJ Slovan Bystrička 1-0 SK Dynamo Diviaky SK Dynamo Diviaky
Futbal Slovenský pohár 75' FK Krasnohorske Podhradie FK Krasnohorske Podhradie 0-0 OŠK Rudňany OŠK Rudňany
Futbal Slovenský pohár 76' TJ Slovan Dudince 0-3 SK Pramen Kovacova SK Pramen Kovacova
Futbal Slovensko - 1. liga - ženy 76' [6] MFK Ružomberok ženy 1-0 FC Petrzalka ženy [2]
Futbal Slovenský pohár 76' MFK Strojár Krupina MFK Strojár Krupina 1-2 ŠK Vinica ŠK Vinica
Futbal Český pohár 76' FK Viktorie Přerov FK Viktorie Přerov 1-2 SK Prostějov SK Prostějov
Futbal Slovenský pohár 77' FK Slovan Trstena 0-1 TJ Sokol Zubrohlava
Futbal Poľsko - II. Liga 78' Garbarnia Krakow [10] Garbarnia Krakow 1-1 Slask Wroclaw II [10] Slask Wroclaw II
Futbal Slovenský pohár 78' FK Nizna FK Nizna 1-0 ŠK Tvrdošín ŠK Tvrdošín
Futbal Slovenský pohár 78' OFK Hlinik Nad Hronom 2-3 FK Filjo Ladomerská Vieska FK Filjo Ladomerská Vieska
Futbal Slovenský pohár 78' TJ Višňové TJ Višňové 0-2 OŠK Baník Stráňavy OŠK Baník Stráňavy
Futbal Uzbekistan - PFL 78' Bunyodkor Tashkent [8] Bunyodkor Tashkent 1-2 Qizilqum Zarafshon [5] Qizilqum Zarafshon
Futbal Svet - priateľské zápasy klubov 78' Coruxo Coruxo 1-0 Pontevedra Pontevedra
Futbal Slovenský pohár 78' OKF Mokrý Háj 0-0 OK Častkovce OK Častkovce
Futbal Slovensko - 1. liga - ženy 79' Slovan Bratislava ženy [2] Slovan Bratislava ženy 3-1 Spartak Myjava ženy [4] Spartak Myjava ženy
Futbal Slovenský pohár 79' ASZ Torysa 0-2 MFK Stara Lubovna MFK Stara Lubovna
Futbal Litva - 1. liga 79' FK Minija [13] FK Minija 3-1 BFA Vilnius [8] BFA Vilnius
Futbal Slovenský pohár 79' FC Lokomotiva Kosice FC Lokomotiva Kosice 2-2 Spartak Medzev Spartak Medzev
Futbal Slovenský pohár 79' FC Komjatice FC Komjatice 0-6 FK Nove Zamky FK Nove Zamky
Futbal Slovenský pohár 79' PSC Pezinok PSC Pezinok 0-0 SK Vrakuňa Bratislava SK Vrakuňa Bratislava
Futbal Južná Afrika - Premier 80' Amazulu [11] Amazulu 2-1 Supersport United [10] Supersport United
Futbal Slovenský pohár 80' OSK Fintice OSK Fintice 0-4 FC Pivovar Šariš VŠ FC Pivovar Šariš VŠ
Futbal Slovenský pohár 80' ŠK Sásová 1-5 SK Badin SK Badin
Futbal Poľsko - II. Liga 81' Zaglebie Lubin II [14] Zaglebie Lubin II 0-0 Lech Poznan II [16] Lech Poznan II
Futbal Slovenský pohár 82' FK Krasna 1-5 MFK Vranov nad Toplou MFK Vranov nad Toplou
Futbal Európa - priateľské zápasy 85' ASD Pineto Calcio ASD Pineto Calcio 0-3 Recantese Recantese
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 1 - 03:57 BOS Celtics (ZEZETOPSY) Esports 0-3 LA Clippers (HOGGY) Esports
Basketbal Medzinárodný 1 - 09:05 Litva Litva 2-2 Fínsko Fínsko
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 3 - 04:22 MIL Bucks (HUNCHO) Esports 26-25 BOS Celtics (BRADY) Esports
Basketbal FIBA 3x3 Series - ženy 0 - 00:54 Nemecko 3x3 ženy 15-16 Taliansko 3x3 - ženy
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 4 - 00:24 LA Lakers (AM) Esports 61-46 BKN Nets (CHICO) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 00:00 UTA Jazz (Laja) Esports 62-54 CHI Bulls (TOPBOY) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 00:00 TOR Raptors (Lic) Esports 64-66 IND Pacers (Blanc) Esports
Basketbal Uganda - NBL 3 - 06:41 Ndejje Angels 46-37 Tropical Royals
Volejbal Hry islamskej solidarity - ženy 16-25 Senegal ženy 11-13 Kamerun ženy Kamerun ženy
Volejbal Majstrovstvá Európy - kval. 25-20 Slovensko [3] Slovensko 5-8 Maďarsko [2] Maďarsko
Volejbal Majstrovstvá Európy - kval. 25-21 Fínsko [1] Fínsko 5-7 Rakúsko [3] Rakúsko
Volejbal Majstrovstvá Európy - kval. 25-15 Čierna Hora [1] Čierna Hora 16-5 Island [4]
Volejbal Panamerický pohár 25-21,25-21 Kuba Kuba 11-12 Dominkánska republika
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 14:55 HC Stadion Litomerice U20 0-1 Mostecti Lvi U20
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 20:00 Koovee U20 1-1 Sport U20
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 11:54 HC Letci Letňany 2-2 HC Tabor
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 07:56 Tuto Tuto 1-0 FPS
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 3 - 15:45 Comarch Cracovia Comarch Cracovia 2-2 GKS Katowice GKS Katowice
Tenis Premier Padel - Argentína 0-0 Galan/Lebron 0-0 Perino/Ayats
Tenis Premier Padel - Argentína 15-0 Semmler-Arranz/Campo 2-0 Egea/Parra
Tenis Challenger - Chicago 0-0 Christopher Eubanks 0-0 Ryan Harrison
Tenis Challenger - Chicago 0-0 Billy Harris 0-0 Aleksandar Kovacevic
Tenis WTA - Toronto - ženská štvorhra 0-0 Samsonova/Trevisan 0-0 Krawczyk/Schuurs
Tenis ITF - W60 San Bartolome De Tirajana - ženská štvorhra Avanesyan/Shnaider 0-0 G-Monticone/Rossi
Tenis Challenger - Meerbusch - mužská štvorhra 0-0 Andreev/Vatutin 0-0 Forejtek/Nagal
Tenis ITF - W60 San Bartolome De Tirajana - ženská štvorhra 0-0 Palicova/Szabanin 0-0 Cavalle-Reimers/Vicens Mas
Tenis ITF - W60 San Bartolome De Tirajana - ženská štvorhra 0-0 Bouzo Zanotti/Burillo Escorihuela 0-0 Helgo/Lamens
Tenis Challenger - Lima Jorge Panta 0-0 Renzo Olivo
Tenis WTA - Concord - ženská štvorhra 0-0 Bolton/Loeb 0-1 Marozava/Volodko
Tenis ITF - W60 San Bartolome De Tirajana - ženská štvorhra 0-0 Capurro Taborda/Seguel 0-0 Kung/Mateas
Tenis ITF - M25 Ystad - mužská štvorhra Johansson/Klov Nilsson 1-1 Rikl/Vocel
Tenis ATP - Montreal 0-0 Jenson Brooksby 0-0 Roberto Bautista-Agut
Tenis WTA - Toronto 40-40 [16] Jelena Ostapenko 3-1 Alison Riske-Amritraj [35]
Tenis ITF - W15 Padova 40-40 Alessandra Mazzola 2-3 Valentina Gaggini
Tenis ITF - W15 Cancun 0-0 Anika Jaskova 3-2 Paris Corley
Tenis Challenger - San Maríno - mužská štvorhra 40-30 Molchanov/Zelenay 4-3 Olivetti/Romboli
Tenis UTR Pro Tennis Series - Atlanta - ženy 30-40 Lauren Anzalotta Kynoch 0-0 Elizabeth Tkachenko
Tenis ITF - M15 Eupen Antoine Hoang 2-2 Harold Huens
Tenis Challenger - San Maríno - mužská štvorhra 0-0 Roca Batalla/S Izquierdo 0-0 Bondarevskiy/Kotov
Tenis UTR Pro Tennis Series Atlanta 40-A Keshav Chopra 2-0 Tomas Rodriguez
Tenis ITF - W15 Káhira 30-30 Vanessa Ersoz 5-1 Farah Khalil
Tenis ITF - W100 Landisville 15-30 [238] Sophie Chang 3-4 Yue Yuan [147]
Tenis ITF - W25 Koksijde - ženská štvorhra 30-15 Bonardi/Riera 4-4 Janssen/Kuparev
Tenis ITF - M15 Frankfurt nad Mohanom - mužská štvorhra 0-0 Schell/Wehnelt 6-2,2-2 Corbinais/Storck
Tenis Premier Padel - Argentína 0-0 Sanchez Aguero/Capra 5-0 Rivero/Erguy
Tenis ITF - M25 Columbus Rinky Hijikata 3-3 Alexander Petrov
Tenis ITF - M25 Padova 0-0 Matteo Martineau 4-4 Marcello Serafini
Tenis ITF - M15 Eupen - mužská štvorhra 30-15 Gadamauri/Rojas 5-2 Chaine/Veremeichuk
Tenis ITF - M25 Ystad 40-30 Louis Wessels 6-2,2-1 Peter Goldsteiner
Tenis ITF - M25 Columbus 0-0 James Kent Trotter 6-3,1-0 George Goldhoff
Tenis ITF - M15 Cancun 0-0 Ishaan Ravichander 2-6,0-0 Gerardo L Villasenor
Tenis ITF - W25 Leipzig 0-0 Stella Wiesemann 2-6,0-0 Stefanie Voegele
Tenis ITF - W15 Cancun 40-40 Sara A S Torres 3-5 Rushri Wijesundera
Tenis ITF - W15 Káhira Bianca Barbulescu 4-4 Louise Brunskog
Tenis ITF - M15 Káhira Faris Zakaryia 3-5 Julian Gimenez
Tenis ITF - W15 Cancun 0-15 Mao Mushika 5-2 Maria Paulina Perez Garcia
Tenis Challenger - Meerbusch 40-15 [89] Bernabe Zapata Miralles 6-1,3-1 Oleksii Krutykh [277]
Tenis ITF - M15 Cancun 40-40 Matthew Foster-Estwick 4-3 Juan Sebastian Osorio
Tenis ITF - W100 Landisville 15-15 [150] Katarzyna Kawa 3-6,4-0 Francesca Di Lorenzo [256]
Tenis ITF - W15 Káhira 15-30 Asya Colombo 6-2,1-2 Hala Fouad
Tenis ITF - W15 Cancun 40-30 Kelly Keller 5-6 Kariann Pierre-Louis
Tenis ITF - M25 Ystad - mužská štvorhra 15-30 Baldovinetti/Halmenschlager Reis 6-7,0-1 H Lilleengen/Rivera
Tenis ITF - M25 Padova Eduard Esteve Lobato 6-3,0-2 Fausto Tabacco
Tenis Challenger - San Marino 40-40 [108] Carlos Taberner 4-6,1-3 Filip C Jianu [329]
Tenis ITF - M25 Columbus 30-15 Reece Yakubov 1-6,3-4 Ronan Jachuck
Tenis ITF - M25 Guayaquil 0-0 Kyle Seelig 7-6,1-0 Alberto O A Berrospi
Tenis WTA - Toronto [37] Elise Mertens 3-6,5-4 Camila Giorgi [29]
Tenis ATP - Montreal 30-15 [34] Tommy Paul 6-7,0-2 Carlos Alcaraz [4]
Tenis WTA - Toronto 0-30 [27] Elena Rybakina 4-6,6-5 Cori Gauff [11]
Tenis ITF - M15 Helsinki - mužská štvorhra 0-3 Shumeiko/Vasser 3-6,6-6 Atlangeriev/Denisov
Tenis ATP - Montreal - mužská štvorhra 0-0 Mektic/Pavic 3-6,6-4,1-0 Mahut/Roger-Vasselin
Tenis WTA - Concord 15-0 [246] Taylor Townsend 6-1,4-6,4-3 Ysaline Bonaventure [152]
Tenis ITF - M15 Eupen 40-15 Alexis Boureau 6-4,5-3 Arnaud Bovy
Tenis ATP - Montreal 40-40 [7] Casper Ruud 7-6,1-1 Alex Molcan [42]
Tenis ITF - M25 Guayaquil 0-0 Antonio Cayetano March 6-3,2-3 Fernando Yamacita
Tenis ITF - W15 Káhira 0-0 Elena Pridankina 6-3,5-1 Barbora Matusova
Tenis Challenger - Chicago [202] Paul Jubb 6-7,1-0 Jordan Thompson [112]
Tenis ITF - M15 Eupen Tibo Colson 4-6,6-2,2-1 Fons Van Sambeek
Tenis ITF - W25 Parnu 15-15 Verena Meliss 4-6,6-1,2-1 Laura Hietaranta
Tenis UTR Pro Tennis Series - Rio de Janeiro 0-0 Victor Barros Fernandes 4-6,0-5 Ryan A Dos Santos
Tenis UTR Pro Tennis Series - Atlanta - ženy 0-0 DJ Bennett 6-1,3-6,1-4 Jenna Thompson
Tenis UTR Pro Tennis Series - Atlanta - ženy 40-40 Adeline Flach 5-7,6-3,1-1 Taylor Melville
Tenis UTR Pro Tennis Series Atlanta 40-30 Tyler Stice 6-3,5-4 German Samofalov
Tenis ITF - W100 Landisville 0-40 [135] Simona Waltert 5-7,7-6,4-2 Alexa Glatch [366]
Tenis ITF - W100 Landisville 0-0 [247] Na-Lae Han 5-7,6-2,3-2 Erika Andreeva [137]
Tenis ITF - M25 Columbus 15-0 Alexander Bernard 6-3,2-6,2-5 Ezekiel Clark
Tenis ITF - M15 Monastir 15-30 Samm Butler 3-6,6-3,2-3 Arthur Cazaux
Tenis UTR Pro Tennis Series - Rio de Janeiro 40-40 Athell Bennett 4-6,0-3 Christian Oliveira
Konské dostihy Ffos Las 08/10 17:05 Ffos Las (2. preteky) View
Konské dostihy San Isidro 08/10 17:00 San Isidro (1. preteky) View
Konské dostihy Delaware Park 08/10 17:00 preteky - Delaware Park View
Konské dostihy Gowran Park 08/10 16:55 Gowran Park (4. preteky) View
Konské dostihy Thistledown 08/10 16:50 preteky - Thistledown View
Konské dostihy Kempton 08/10 16:40 Kempton (2. preteky) View
Konské dostihy Pornichet 08/10 16:35 Pornichet (5. preteky) View
Konské dostihy Belterra Park 08/10 16:35 preteky - Belterra Park View
Konské dostihy Delaware Park 08/10 16:30 preteky - Delaware Park View
Kriket Kriket 08/10 14:00 SLC Greys 115/9,75/3 SLC Blues
Kriket One Day Match 08/10 10:00 Uganda 102/7,172/9 Keňa
Kriket One Day Match 08/10 10:00 Gloucestershire Gloucestershire 294/4,294 All Out Nottinghamshire Nottinghamshire
Kriket One Day Match 08/10 10:00 Somerset Somerset 211/8,342 All Out Durham Durham
Kriket One Day Match 08/10 10:00 Škótsko 262 All Out,152/7 Spojené arabské emiráty
Kriket One Day Match 08/10 10:00 Jersey 206/2,284/4 Hongkong
Preteky chrtov Hove 08/10 16:44 Hove (12. preteky) View
Preteky chrtov Monmore 08/10 16:37 Monmore (13. preteky) View
Snooker British Open Qualifiers 2022 08/10 15:00 Jamie O'Neill 1-1 David Grace
Snooker British Open Qualifiers 2022 08/10 15:00 Gerard Greene 3-2 Sanderson Lam
Plochá dráha Plochá dráha 08/10 16:18 Slangerup 3-3 Sonderjylland
Stolný tenis Setka Cup Serhii Pitsyk 8-4 Roman Bambutsa
Stolný tenis Setka Cup Valerii Shepil 6-8 Oleh Ponomarenko
Stolný tenis TT Cup Vadim Tokar 0-0 Oleksandr Tkachenko
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-5 Ludek Pelikan 6-7 Jiri Hiblbauer
Stolný tenis TT Cup 10-12 Yurii Teteria 0-0 Mykola Lytvynenko
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 4-11,4-11 Erik Mares 1-2 Jan Kanera
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-5 Tomas Holik 3-9 Petr Oliver Korp
Stolný tenis TT Cup 4-11,11-6 Illya Semeniuk 0-0 Serhii Berezynskyi
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 9-11,3-11 Radek Mohelnik 0-0 Petr Zaricky
Stolný tenis Setka Cup 10-12 Volodymyr Kononikhin 2-3 Dmytro Kunchurov
Stolný tenis Setka Cup 4-11,6-11 Nazarii Sydorak 0-3 Viktor Slozka
Stolný tenis TT Cup 11-8,11-8 Artem Borysov 4-7 Vadym Komar
Stolný tenis Setka Cup 10-12,11-8 Tymur Karchevskyi 8-10 Andrii Matiushenko
Stolný tenis TT Cup 8-11,11-6 Serhii Kubrak 9-9 Oleksii Tiutiunnyk
Stolný tenis TT Cup 6-11,10-12 Christian Kratochvil 9-11 Vladimir Svoboda
Stolný tenis Setka Cup 13-11,11-8 Dominik Marasek 13-11 Josef Sykora
Stolný tenis TT Cup 11-7,11-7,9-11,10-12 Dmytro Kalyniuk 0-0 Ihor Petryshyn
Plážový volejbal Beach Pro Tour Hamburg Bryl/Losiak 12-10 Horl/Horst
e-Športy CS:GO - WePlay Academy League 01:31 Young Ninjas 6-7 Spirit Academy
e-Športy LOL - LFL Summer Playoffs 27:39 LDLC OL 0-0 Team BDS.A
e-Športy DOTA2 - PGL Arlington Major -1:-30 BOOM Esports 1-0 Team Liquid
e-Športy LOL - Ultraliga Playoffs 00:00 Illuminar Gaming 2-0 Gentlemen's Gaming
e-Športy CS:GO - CCT Central Europe Series 1 Quals 01:26 eSuba 12-8 Beyond Possible