Live Scores

Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 00' Liverpool (Plevis) Esports 0-0 PSG (BPBP94) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 00' Barcelona (ke4_official) Esports 0-0 Bayern (Creasy2Game) Esports
Futbal Esoccer Liga Pro - 12 min. hra 04' BlueMountState (BMS) Esports 0-0 AB OVO (ABV) Esports
Futbal Austrália - Brisbane Cup - ženy 05' Grange Thistle Women Grange Thistle Women 0-0 Albany Creek ženy
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 07' Montpellier (Dimqaa) Esports 2-2 Lille (CarlWhizzer) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 07' Monaco (WeeMan) Esports 1-1 Nice (Quavo) Esports
Futbal Austrália - NPL - Queensland 10' Lions FC [7] Lions FC 1-0 Capalaba Bulldogs [10] Capalaba Bulldogs
Futbal Čína - 1. divízia 14' [4] Nanjing Fengfan 0-1 Guizhou Hengfeng Zhicheng [3] Guizhou Hengfeng Zhicheng
Futbal Austrália - Northern NSW Premier Liga 14' Valentine Phoenix [10] Valentine Phoenix 0-0 Adamstown Rosebud [9] Adamstown Rosebud
Futbal Plážový futbal (36 min. hry) 25' Rumunsko plážový tím Rumunsko plážový tím 0-3 Estónsko plážový tím Estónsko plážový tím
Futbal Austrália - Capital Territory Premier League - ženy 40' Gungahlin Utd ženy 1-0 Canberra Croatia FC ženy
Futbal Austrália - Northern NSW Premier Liga 41' Weston Workers FC [7] Weston Workers FC 1-2 Broadmeadow Magic [3] Broadmeadow Magic
Futbal Austrália - Brisbane Premier League - ženy 41' University of Queensland ženy [3] University of Queensland ženy 0-0 Broadbeach United SC ženy [1] Broadbeach United SC ženy
Futbal Malajzia - Premier League 45' Kelantan FC [5] Kelantan FC 0-1 PDRM [8] PDRM
Futbal Olympijské hry 2020 - Futbal - muži 53' Olympijský tím Južná Kórea [1] Olympijský tím Južná Kórea 4-0 Olympijský tím Honduras [2] Olympijský tím Honduras
Futbal Čína - Superliga 54' Beijing Guoan [10] Beijing Guoan 0-0 Shanghai Haigang [4] Shanghai Haigang
Futbal Čína - Superliga 55' Hebei [8] Hebei 1-0 Dalian Pro [16] Dalian Pro
Futbal Olympijské hry 2020 - Futbal - muži 58' [4] Olympijský tím Rumunsko 0-0 Olympijský tím Nový Zéland [3] Olympijský tím Nový Zéland
Futbal Olympijské hry 2020 - Futbal - muži 84' Olympijský tím Nemecko [3] Olympijský tím Nemecko 1-1 Olympijský tím Pobrežie Slonoviny [2] Olympijský tím Pobrežie Slonoviny
Futbal Olympijské hry 2020 - Futbal - muži 85' [4] Olympijský tím Saudská Arábia 1-2 Olympijský tím Brazília [1] Olympijský tím Brazília
Futbal Európa - priateľské zápasy 86' Vardar Skopje Vardar Skopje 2-2 FK Renova FK Renova
Basketbal Filipíny - PBA Cup 1 - 08:00 Phoenix Fuel Masters [10] Phoenix Fuel Masters 2-9 Meralco Bolts [5] Meralco Bolts
Basketbal Olympijské hry 2020 - 3x3 - muži 0 - 08:06 [2] Belgicko 3x3 4-5 Lotyšsko 3x3 [3]
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 1 - 01:07 WAS Wizards (MILKMAN) Esports 9-10 NY Knicks (DRAGON) Esports
Basketbal 3x3 Liga Pro 0 - 10:00 Dynamo-pro 3x3 0-0 Spartak-pro 3x3
Basketbal Ebasketball Liga Pro - 4x5 min. [DATE^yyyy]/[DATE^yy] 3 - 05:00 nikitos349 Esports 38-29 Answer2208 Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 3 - 05:00 MIL Bucks (Zenorri) Esports 24-38 HOU Rockets (blaylockk) Esports
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 4 - 01:17 SAC Kings (FREX) Esports 68-43 TOR Raptors (BRADY) Esports
Basketbal Ebasketball Liga Pro - 4x5 min. [DATE^yyyy]/[DATE^yy] 3 - 01:26 Rom1pr Esports 46-43 pelmeshkabig Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 3 - 01:36 LA Clippers (ViTOR) Esports 42-48 BOS Celtics (VaerBer) Esports
Basketbal Čína - NBL 3 - 09:20 Hunan Jinjian Miye 57-53 Wuhan Dangdai
Basketbal Olympijské hry 2020 - basketbal - muži 4 - 04:23 Taliansko [3] Taliansko 67-75 Austrália [2] Austrália
Basketbal Čína - NBL U19 4 - 05:36 Anhui Wenyi U19 72-80 Beijing Shougang U19
Volejbal Rusko - Liga Pro Empire-pro 0-0 Legion-pro
Volejbal Rusko - Liga Pro - ženy Malahit-pro ženy 15-21 Sapfir-pro ženy
Volejbal Olympijské hry 2020 - Volejbal - muži 25-16,25-13,18-25 Poland Poland 4-3 Venezuela Venezuela
Bejzbal Japonsko - NPB Liga rezervných tímov 07/28 08:00 Hanshin Tigers rezervný tím 3-7 SoftBank Hawks rezervný tím
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 1 - 04:00 Swooooi (SWT) Esports 0-0 Magnitude (MGN) Esports
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 00:00 Metallurg Čerepovec U20 0-7 Atlant U20 Atlant U20
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 3 - 00:00 Belye Medvedi U20 Belye Medvedi U20 1-1 Dynamo Moscow U20 Dynamo Moscow U20
Tenis ITF - W15 Cordenons 0-0 Funa Kozaki 0-0 Chiara Catini
Tenis ITF - M15 Novi Sad 0-0 Matic Spec 0-0 Mariano Navone
Tenis ITF - W15 Cordenons 15-0 Nicole Fossa Huergo 0-0 Pia Lovric
Tenis ITF - M15 Monastir 0-15 Michael Zhu 0-0 Drew Baird
Tenis ITF - M15 Novi Sad 40-15 Peter Nagy 0-0 Marko Tepavac
Tenis ITF - W15 Monastir 0-0 Ayumi Koshiishi 0-0 Lauren Proctor
Tenis ITF - W15 Káhira 40-40 Aya El Sayed 4-0 Merna Refaat
Tenis ITF - W15 Káhira 40-0 Lamis Alhussein Abdel Aziz 3-0 Sathwika Sama
Tenis ITF - W15 Knokke 30-40 Chelsea Vanhoutte 3-1 Lucie Nguyen Tan
Tenis ITF - M15 Novi Sad 15-0 Roman A Burruchaga 3-5 Mate Valkusz
Tenis ATP - Kitzbühel 0-0 [131] Jozef Kovalik 2-6,0-0 Jiří Veselý [86]
Tenis Challenger - Poznan 0-0 [121] Bernabe Zapata Miralles 4-5 Mats Moraing [245]
Tenis ATP - Kitzbühel 0-0 [206] Holger Vitus Nodskov Rune 4-6,0-0 Arthur Rinderknech [91]
Tenis ITF - W15 Knokke 0-15 Margaux Rouvroy 5-5 Nina Radovanovic
Tenis ITF - W15 Savitaipale 30-30 Elena Jamshidi 3-2 Jacquline Nylander Altelius
Tenis ATP - Kitzbühel 15-0 [33] Filip Krajinovic 4-3 Carlos Taberner [108]
Tenis WTA - Belehrad A-40 [203] Rebecca Sramkova 6-3,0-0 Jaqueline Cristian [148]
Tenis Challenger - Poznan 15-30 [258] Facundo Mena 3-5 Alexandre Muller [202]
Tenis Olympijské hry 2020 - ženská štvorhra 30-15 Perez/Stosur 2-5 Bencic/Golubic
Tenis Olympijské hry 2020 - mužská štvorhra 0-30 Mektic/Pavic 6-3,0-0 Mclachlan/Nishikori
Tenis ITF - M15 Castelo Branco 0-40 Marek Gengel 6-2,2-4 Ray Ho
Tenis ITF - M15 Castelo Branco 40-A Daniel Batista 6-2,2-2 Pietro Mugelli
Tenis ITF - W15 Savitaipale 15-0 Ivania Martinich 6-2,2-0 Rushri Wijesundera
Tenis ITF - W15 Savitaipale 0-0 Marie Mettraux 2-6,1-6 Elena Malygina
Tenis ITF - W15 Cordenons 15-0 Nika Radisic 6-2,4-3 Giorgia Pinto
Tenis ITF - M25 Denia 40-30 Antoine Escoffier 7-5,1-1 Inaki M-De La Torre
Tenis ITF - M15 Monastir 0-0 Jacob Brumm 3-6,2-5 Eliakim Coulibaly
Tenis ITF - W15 Knokke 0-0 Katharina Hering 6-3,6-3 Diana Martynov
Tenis ITF - W60 Grodzisk Mazowiecki 15-40 [235] Irene Burillo Escorihuela 0-6,5-5 Tereza Smitková [404]
Tenis Challenger - Trieste 15-15 [169] Alessandro Giannessi 4-6,6-2,1-1 Rudolf Molleker [375]
Tenis Challenger - Trieste - mužská štvorhra 2-4 Bortolotti/Lock 6-7,6-2,0-0 Dubrivnyy/Yevseyev
Tenis ITF - W60 Grodzisk Mazowiecki 15-0 [331] Anna Kubareva 2-6,2-5 Tessah Andrianjafitrimo [226]
Tenis ITF - M25 Denia 0-0 Pawel Cias 6-7,0-0 Alvaro Lopez San Martin
Tenis ITF - W60 Grodzisk Mazowiecki 0-15 [291] Dalila Jakupovic 7-6,0-0 Kyoka Okamura [287]
Tenis ITF - W15 Monastir 15-40 Alba Rey Garcia 3-6,4-5 Akvile Parazinskaite
Tenis ITF - M15 Monastir 0-0 Gabriele Bosio 7-6,2-1 Alec Deckers
Tenis ITF - W15 Cordenons 40-A Giulia Crescenzi 6-4,1-1 Amy Zhu
Tenis ITF - W15 Monastir 40-A Raveena Kingsley 4-6,2-1 Anastasia E Nefedova
Tenis ITF - M15 Káhira 15-0 Mathieu Perchicot 6-3,1-6,2-0 Oleksandr Ovcharenko
Tenis ITF - M25 Denia Lorenzo Joaquin Rodriguez 6-7,1-3 Daniel Dutra Da Silva
Tenis ITF - M25 Denia 5-0 Javier Barranco Cosano 6-1,6-6 Pablo Llamas Ruiz
Tenis Olympijské hry 2020 - zmiešaná štvorhra 0-1 Ferro/Herbert 3-6,6-6 Swiatek/Kubot
Tenis Olympijské hry 2020 - zmiešaná štvorhra A-40 Jurak/Dodig 5-4 Pavlyuchenkova/Rublev
Tenis Olympijské hry 2020 - zmiešaná štvorhra 0-0 Dabrowski/Auger Aliassime 3-6,1-2 Sakkari/Tsitsipas
Konské dostihy JPN Kawasaki 07/28 09:34 preteky - Kawasaki View
Konské dostihy Meslay Du Maine 07/28 09:29 Meslay du Maine (1. preteky) View
Konské dostihy JPN Kawasaki 07/28 08:41 preteky - Kawasaki View
Konské dostihy AUS Belmont 07/28 08:34 preteky - Belmont View
Konské dostihy JPN Kawasaki 07/28 08:15 preteky - Kawasaki View
Preteky chrtov AUS Ballarat 07/28 09:58 preteky - Ballarat View
Preteky chrtov Crayford 07/28 09:53 Crayford (14. preteky) View
Preteky chrtov AUS Cranbourne 07/28 09:48 preteky - Cranbourne View
Preteky chrtov Central Park 07/28 09:46 Central Park (1. preteky) View
Preteky chrtov AUS Bulli 07/28 09:45 preteky - Bulli View
Preteky chrtov AUS Ballarat 07/28 09:38 preteky - Ballarat View
Preteky chrtov AUS Rockhampton 07/28 09:35 preteky - Rockhampton View
Preteky chrtov AUS Cranbourne 07/28 09:28 preteky - Cranbourne View
Preteky chrtov AUS Bulli 07/28 09:25 preteky - Bulli View
Preteky chrtov AUS Ballarat 07/28 09:18 preteky - Ballarat View
Preteky chrtov AUS Rockhampton 07/28 09:15 preteky - Rockhampton View
Preteky chrtov AUS Cranbourne 07/28 09:08 preteky - Cranbourne View
Preteky chrtov AUS Bulli 07/28 09:02 preteky - Bulli View
Preteky chrtov AUS Ballarat 07/28 08:55 preteky - Ballarat View
Preteky chrtov AUS Rockhampton 07/28 08:52 preteky - Rockhampton View
Preteky chrtov AUS Cranbourne 07/28 08:45 preteky - Cranbourne View
Preteky chrtov AUS Bulli 07/28 08:42 preteky - Bulli View
Pozemný hokej Olympijské hry 2020 - Pozemný hokej - ženy 07/28 09:30 Japonsko ženy Japonsko ženy 0-0 Australia Women Australia Women
Stolný tenis Setka Cup Oleksii Korobov 0-0 Illia Marynkevych
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Viktor Bosak 0-0 Igor Vatsyn
Stolný tenis Challenger - Ochsenhausen Dennis Klein 0-0 Dauud Cheaib
Stolný tenis TT Cup Ukraine Women Anna Miklukha 0-0 Tatiana Tatianina
Stolný tenis Setka Cup Dmytro Kunchurov 0-0 Oleksandr Durduka
Stolný tenis Liga Pro Igor Poletaev 0-0 Igor Matveyev
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Vladyslav Sluzenko 4-8 Davyd Symonchuk
Stolný tenis Setka Cup Viktor Dushak 0-0 Valeriy Kolesnykov
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 7-11,11-9 Oleksandr Semenets 0-0 Oleksandr Dziabura
Stolný tenis Setka Cup 6-11,11-6 Roman Bilykivskyi 1-2 Viktor Syvych
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-5,11-3,8-11 Martin Sulc 8-10 Josef Obeslo Sr.
Stolný tenis Setka Cup 11-7,11-4,9-11 Maksym Mrykh 9-10 Dmytro Prokopenko
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 10-12,7-11 Oleksii Krutko 9-11 Serhii Boiko
Stolný tenis Liga Pro 5-11 Oleg Pronin 0-0 Vjacheslav Chernov
Stolný tenis Setka Cup 11-9,3-11 Oleh Holiak 2-4 Serhii Prus
Stolný tenis Setka Cup 7-11,3-11 Filip Marat 8-4 Stepan Rejent
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 5-11,12-14,11-7 Valerii Melnyk 2-1 Serhii Baranovskyi
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 8-11,11-5,7-11 Mykola Lytvynenko 1-3 Sergey Filatov
Stolný tenis Setka Cup 3-11,14-12 Oleksandr Kalynevych 7-7 Anatolii Dulich
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 5-11,11-9,10-12 Serhij Maksymiv 6-6 Maksym Mykytiuk
Stolný tenis Liga Pro 11-9,9-11,11-7 Maksim Ilichev 3-4 Timofey Razinkov
Stolný tenis Swedish Pro Series Women 14-12 Mie Skov 4-1 Sara Palm
Stolný tenis Olympics 2020 - Team Women Mima Ito 0-0 Jihee Jeon
Lukostreľba Lukostreľba 07/28 09:39 Jack Williams View Pierre Plihon
Bedminton Olympijské hry 2020 - muži Tien Chen Chou 0-0 Brian Yang
Bedminton Olympijské hry 2020 - muži Tzu Wei Wang 0-0 Nhat Nguyen
Bedminton Olympijské hry 2020 - muži Viktor Axelsen 0-0 Kalle Koljonen
Šerm Šerm 07/28 09:16 Šabľa - tím - Zápas o 3. miesto - Germany View Hungary
Netbal Super Netball 07/28 08:30 Sunshine Coast Lightning 33-31 Adelaide Thunderbirds
e-Športy LOL - LPL Summer 27:07 OMG OMG 0-0 JD Gaming JD Gaming
e-Športy KOG - World Champion Cup 10:41 Top Esports Top Esports 1-0 WanZhen Esports Club