Live Scores

Futbal Bielorusko - Vysšaja Liha 00' FK Sputnik [16] FK Sputnik View Dinamo Minsk [5] Dinamo Minsk
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 01' A.Bilbao (Walker) Esports 0-1 Villarreal (praym) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 01' Sevilla (Void) Esports 1-0 A.Madrid (Skripp) Esports
Futbal Brazília - Campeonato Mineiro U20 07' Figueirense U20 Figueirense U20 0-0 Guarani MG U20
Futbal Európa - priateľské zápasy 11' Oygarden FK Oygarden FK 0-0 Floro SK Floro SK
Futbal Macao - 1. divízia 26' Casa de Portugal 1-0 Lun Lok
Futbal Juhoafrická liga - ženy 27' Morning Stars Lacoste FC ženy 0-0 Tshandama Young Stars ženy
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 31' Mantova U19 1-0 San Marino Calcio U19
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 31' Como U19 Como U19 2-0 Pro Sesto U19
Futbal Hongkong - Premier League - ženy 32' Citizen AA Women 1-0 Tai Po ženy
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 32' Catanzaro U19 1-0 Monopoli U19
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 33' Arezzo U19 1-0 Livorno U19 Livorno U19
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 35' Novara U19 Novara U19 0-0 Alessandria U19
Futbal Tanzánia - 1. divízia 35' Lipuli FC Lipuli FC 0-0 Pan African FC
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 35' Pistoiese U19 0-0 Lucchese U19 Lucchese U19
Futbal Zambia - Superliga 36' Lumwana Radiants Lumwana Radiants 0-0 Red Arrows FC Red Arrows FC
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 36' Paganese U19 Paganese U19 0-2 SS Turris Calcio U19
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 36' Bisceglie 1913 U19 0-0 Catania U19 Catania U19
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 37' Modena U19 Modena U19 0-0 Imolese U19 Imolese U19
Futbal Brazílska liga U20 37' Vasco da Gama U20 Vasco da Gama U20 0-0 Fluminense U20 Fluminense U20
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 38' Vis Pesaro U19 1-2 Gubbio U19
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 38' ADC Viterbese U19 2-0 Pontedera U19 Pontedera U19
Futbal Brazília - Campeonato Mineiro U20 38' Cruzeiro MG U20 Cruzeiro MG U20 1-0 Boston City FC Brasil U20
Futbal Tanzánia - 1. divízia 38' Arusha FC 1-1 DTB FC
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 38' Virtus Francavilla U19 2-1 Vibonese U19
Futbal Euro 2020 39' Wales [3] Wales 0-0 Švajčiarsko [2] Švajčiarsko
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 3 39' Virtus Verona U19 0-3 Albinoleffe U19
Futbal Medzištátny zápas - ženy 39' Arménsko ženy Arménsko ženy 1-0 Kazachstan ženy Kazachstan ženy
Futbal Poľsko - III. Liga 39' Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo 2-1 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 1 39' Fiorentina U19 [12] Fiorentina U19 0-0 Sampdoria U19 [1] Sampdoria U19
Futbal Rakúsko - Landesliga 39' ASV 13 Vienna 0-0 Favoritner AC
Futbal Rakúsko - Landesliga 39' SV Innsbruck SV Innsbruck 1-0 SK Ebbs
Futbal Zambia - Superliga 39' Young Green Eagles 2-0 Nkana FC Nkana FC
Futbal Kamerunská liga - ženy 40' ASFF Diamare ženy 1-0 Renaissance de Figuil ženy
Futbal Nórsko - Eliteserien 40' Kristiansund BK [3] Kristiansund BK 0-0 Odd BK [11] Odd BK
Futbal Bielorusko - Liga rezervných tímov 40' Isloch rezervný tím 4-0 Dinamo Brest rezervný tím
Futbal Brazílska liga U20 40' Portuguesa RJ U20 Portuguesa RJ U20 0-1 Bangu RJ U20
Futbal Brazília - Campeonato Mineiro U20 40' America FC TO U20 0-2 America MG U20 America MG U20
Futbal Švédsko - Superettan 40' Landskrona [3] Landskrona 1-0 IK Brage [13] IK Brage
Futbal Švédsko - Superettan 40' Orgryte IS [15] Orgryte IS 0-0 Jonkopings Sodra [4] Jonkopings Sodra
Futbal Island - 1 Deild 40' IF Vestri [8] IF Vestri 0-0 Afturelding [9] Afturelding
Futbal Fínsko - Kakkonen - skupina A 40' SC Kufu 98 [5] SC Kufu 98 2-0 Kiffen [12] Kiffen
Futbal Nórsko - Eliteserien 41' Sandefjord [14] Sandefjord 1-1 Molde [4] Molde
Futbal Švédsko - Superettan 41' Akropolis IF [16] Akropolis IF 1-0 Vasalunds IF [12] Vasalunds IF
Futbal Gruzínsko - Erovnuli Liga 2 41' FC Merani Tbilisi [6] FC Merani Tbilisi 2-0 FC Zugdidi [8] FC Zugdidi
Futbal Fínsko - Kolmonen 41' TP-T 0-3 Tampere Utd Tampere Utd
Futbal Európa - priateľské zápasy 42' Fram Larvik Fram Larvik 1-1 Kvik Halden FK Kvik Halden FK
Futbal Kazachstan - Premier League 42' FK Aktobe [11] FK Aktobe 1-0 FK Atyrau [4] FK Atyrau
Futbal Švédsko - Elitettan 42' Alvsjo AIK ženy Alvsjo AIK ženy 0-0 Brommapojkarna ženy Brommapojkarna ženy
Futbal Gruzínsko - Erovnuli Liga 2 42' FC Gagra [2] FC Gagra 1-0 Shevardeni [7] Shevardeni
Futbal Slovensko - 3. liga 43' FK Družstevník Plavnica FK Družstevník Plavnica 1-1 FC Tatran Prešov FC Tatran Prešov
Futbal Malawi - Super League 45' TN Stars 2-0 CIVO United
Futbal Fínsko - Kolmonen 45' Tikka 2-2 NuPS NuPS
Futbal Malawi - Super League 45' Kamuzu Barracks 0-0 Silver Strikers Silver Strikers
Futbal Keňa - Superliga 45' Administration Police FC 1-0 Soy United
Futbal Malawi - Super League 46' MAFCO 0-1 Blue Eagles
Futbal Taliansko - Campionato Primavera 2 50' Parma U19 [2] Parma U19 1-0 Napoli U19 [3] Napoli U19
Futbal Mozambique Mocambola 56' Black Bulls 2-0 Textafrica
Futbal Brazílsky pohár U20 57' Vidal Pro FC U20 1-0 Rey Sol U20
Futbal Fínsko - Kolmonen 57' ESPA ESPA 1-1 EBK
Futbal Fínsko - Kakkonen - skupina C 57' RoPS II [3] RoPS II 1-0 Narpes Kraft [8] Narpes Kraft
Futbal Keňa - Superliga 58' Kenya Police FC 0-1 Shabana FC
Futbal Keňa - Superliga 61' Kisumu All Stars Kisumu All Stars 2-0 Modern Coast Rangers FC
Futbal Turecká liga U19 71' Umraniyespor U19 [9] Umraniyespor U19 0-0 Altinordu U19 [1] Altinordu U19
Futbal Poľsko - Regionálna liga 71' KTS Weszlo 4-0 Lochow
Futbal Nemecko - Regionalliga - juhozápad 78' VfB Stuttgart II [8] VfB Stuttgart II 7-1 TSV Eintracht Stadtallendorf [22] TSV Eintracht Stadtallendorf
Futbal Keňa - Superliga 79' Muranga Seal 2-1 Coast Stima
Futbal Nemecko - Regionalliga - juhozápad 80' SSV Ulm 1846 [4] SSV Ulm 1846 0-2 FC 08 Homburg [7] FC 08 Homburg
Futbal Kazachstan - Premier League 80' Zhetysu [12] Zhetysu 0-1 FK Kaspyi Aktau [6] FK Kaspyi Aktau
Futbal Nemecko - Regionalliga - juhozápad 81' SC Freiburg II [1] SC Freiburg II 2-0 Rot-Weiss Koblenz [10] Rot-Weiss Koblenz
Futbal Nemecko - Regionalliga - juhozápad 81' SG Sonnenhof Grossaspach [19] SG Sonnenhof Grossaspach 1-3 Bahlinger SC [9] Bahlinger SC
Futbal Litva - 1. liga 82' BFA Vilnius [10] BFA Vilnius 1-0 Banga Gargzdai II [4]
Futbal Švédsko - Div 2 Norra Götaland 82' Grebbestads IF [14] Grebbestads IF 1-2 IK Oddevold [10] IK Oddevold
Futbal Cameroon Cup 82' Fovu de Baham Fovu de Baham 1-0 Lion Blessé Lion Blessé
Futbal Poľsko - III. Liga 82' Baltyk Koszalin Baltyk Koszalin 2-4 Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
Futbal Litva - A Lyga 82' FK Kauno Zalgiris [3] FK Kauno Zalgiris 1-0 FK Dainava Alytus [8] FK Dainava Alytus
Futbal Švédsko - Div 2 Norra Svealand 83' Enskede IK [3] Enskede IK 0-1 IFK Österåkers FK [13] IFK Österåkers FK
Futbal Fínsko - Liga U20 83' Atlantis U20 2-0 IF Gnistan U20
Futbal Dánsko - Danmarksserien - Postup 83' Ishoj [4] Ishoj 3-2 Ledøje-Smørum Fodbold [5] Ledøje-Smørum Fodbold
Futbal Nemecko - Regionalliga - juhozápad 83' Alzenau [21] Alzenau 0-2 Elversberg [3] Elversberg
Futbal Bielorusko - 1. divízia 84' FK Lokomotiv Gomel [5] FK Lokomotiv Gomel 1-0 Naftan Novopolotsk [10] Naftan Novopolotsk
Futbal Švédsko - Div 2 Västra Götaland 84' Torslanda IK [4] Torslanda IK 0-3 Ängelholms FF [1] Ängelholms FF
Futbal Švédsko - Div 2 Norrland 84' Täfteå IK [9] Täfteå IK 0-2 Bodens BK FF [6] Bodens BK FF
Futbal Dánsko - Danmarksserien - Postup 84' Køge Nord FC [8] Køge Nord FC 0-3 Herlev [2] Herlev
Futbal Dánsko - Danmarksserien - Zostup 84' Union [6] Union 0-1 B 1908 [2] B 1908
Futbal Nemecko - Regionalliga - juhozápad 85' FC Giessen [13] FC Giessen 3-1 KSV Hessen Kassel [11] KSV Hessen Kassel
Futbal Fínsko - Kolmonen 85' FC Espoo FC Espoo 0-1 CLE
Futbal Kamerunská liga - ženy 86' Vision Sports Bamenda Women 1-3 AS Awa FF Women
Futbal Nórsko - Interkretsserie U19 86' Kolstad U19 1-2 Ranheim TF U19 Ranheim TF U19
Futbal Dánsko - Danmarksserien - Postup 87' Odder IGF [6] Odder IGF 1-2 Silkeborg KFUM [2] Silkeborg KFUM
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 1 - 05:00 NY Knicks (PITBULL) Esports 0-0 IND Pacers (BRADY) Esports
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 3 - 04:22 MIA Heat (ROCKY) Esports 40-47 BOS Celtics (EL IDOLO) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 00:13 POR T Blazers (Andrik) Esports 59-63 TOR Raptors (ViTOR) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 04:13 LA Clippers (DreamBoatPilot) Esports 52-53 CHA Hornets (blaylockk) Esports
Basketbal Brazília - Camp.Carioca U19 1 - 00:15 Grajau TC U19 12-4 Botafogo FR U19
Basketbal FIBA Asia Cup - kvalifikácia 2 - 00:29 Katar Katar 23-39 Irán Irán
Basketbal Nemecko - Bundesliga 2 - 02:55 Bayern Munich [4] Bayern Munich 37-30 Alba Berlin [2] Alba Berlin
Basketbal Austrália - NBL1 - Západ 4 - 08:13 [14] Kalamunda Eastern Suns 49-82 Joondalup Wolves [6]
Basketbal Senegal - 1. divízia 3 - 00:41 Bopp 51-50 Sibac
Basketbal Austrália - NBL1 - Západ 4 - 01:18 [5] Lakeside Lightning 96-82 Rockingham Flames [4]
Volejbal Majstrovstvá Moldavska - ženy 25-19 UTM Politeh Chisinau ženy 13-23 USM Bostavan ženy
Volejbal FIVB Nations League - ženy 25-9 USA Women [1] USA Women 16-15 Belgicko ženy [8] Belgicko ženy
Volejbal Zambia - Národná liga 18-25 Unza 9-8 Nkwazi
Volejbal Zápasy žien - 3 sety Moraca U19 ženy 22-20 Gorstak U19 ženy
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 1 - 00:00 W1ld Beast (WBT) Esports 0-0 Zava_Penguins (ZAV) Esports
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 2 - 00:10 SolarPower (SLP) Esports 0-2 GreenTeddybear (GBR) Esports
Hádzaná Liga majstrov 18:50 PSG Handball [2] PSG Handball 9-6 Aalborg Håndbold [4] Aalborg Håndbold
Hádzaná Ázijská liga - Majstrovstvá klubov 60:00 Mudhar Mudhar 30-27 Shahid Kazerun
Tenis ITF - W25 Santo Domingo 0-0 [272] Andrea Lazaro Garcia 0-0 Emina Bektas [375]
Tenis ITF - M25 Santo Domingo Igor Marcondes 0-0 Juan A H Serrano
Tenis UTR Pro Tennis Series - Florida 15-0 Huzaifa Abdul Rehman 4-1 Jared Pratt
Tenis UTR Pro Tennis Series - Florida Tristan McCormick 1-2 Ivan Yatsuk
Tenis ITF - W25 Santo Domingo 0-0 [188] Sachia Vickery 0-0 Ana Sofia Sanchez [311]
Tenis WTA - Birmingham 0-0 [231] Sarah Beth Grey 1-0 Marina Melnikova [186]
Tenis WTA - Birmingham [94] Tereza Martincova 3-2 Dalila Jakupovic [300]
Tenis UTR Pro Tennis Series Barcelona 0-30 Pol Amoros Ramos 1-6,2-5 Noah Lopez
Tenis French Open - ženy 0-0 [33] Barbora Krejčíková 5-1 Anastasia Pavlyuchenkova [32]
Tenis ATP - Halle [84] Marcos Giron 5-4 Dominic Stephan Stricker [335]
Tenis ITF - W15 Monastir - ženská štvorhra 40-30 Imanishi/Ogata 4-4 Hewitt/Pierre-Louis
Tenis ATP - Halle 15-30 [89] Radu Albot 6-4,0-1 Christopher O'Connell [129]
Tenis ATP - Halle 0-0 [122] Gregoire Barrere 6-3,5-5 Joao Sousa [114]
Tenis ITF - M15 Gaiba Antoine Bellier 6-7,1-1 Benjamin Lock
Tenis Challenger - Lyon [113] Taro Daniel 4-6,1-3 Elias Ymer [194]
Tenis ATP - Stuttgart - mužská štvorhra 3-4 Behar/Escobar 6-6 Čilić/Dodig
Tenis UTR Pro Tennis Series - Florida - ženy 0-0 Rhea Verma 5-7,1-2 Petra Hule
Tenis UTR Pro Tennis Series - Florida - ženy Victoria Allen 6-1,6-5 Ava Markham
Tenis UTR Pro Tennis Series - Florida - ženy 30-40 Ena Koike 4-6,2-4 Sophia Wang
Tenis Challenger Bratislava [187] Filip Horansky 7-6,3-4 Sebastian Baez [185]
Tenis ATP - Queen's 15-30 [154] Botic Van De Zandschulp 2-6,6-4,5-5 James Ward [329]
Tenis UTR Pro Tennis Series Barcelona - ženy 0-15 Sarah Tatu 0-6,2-0 Aran T Garcia
Tenis WTA - Berlín A-40 [103] Aliaksandra Sasnovich 3-6,0-1 Priscilla Hon [162]
Tenis WTA - Berlín 0-0 [75] Ann Li 3-6,4-4 Jule Niemeier [170]
Tenis WTA - Berlín [171] Varvara Lepchenko 3-6,4-3 Anna-Lena Friedsam [114]
Tenis WTA - Nottingham 15-30 [20] Johanna Konta 6-2,6-7,4-3 Nina Stojanovic [87]
Konské dostihy Lisieux 06/12 13:40 Lisieux (7. preteky) View
Konské dostihy Munich 06/12 13:36 Mníchov (4. preteky) View
Konské dostihy Bath 06/12 13:35 Bath (3. preteky) View
Konské dostihy Downpatrick 06/12 13:31 Downpatrick (3. preteky) View
Konské dostihy Greyville (SA) 06/12 13:31 Greyville (JA) (8. preteky) View
Konské dostihy Sandown 06/12 13:22 Sandown (4. preteky) View
Konské dostihy Vincennes 06/12 13:20 Vincennes (4. preteky) View
Konské dostihy Chester 06/12 13:20 Chester (3. preteky) View
Konské dostihy Hexham 06/12 12:23 Hexham (2. preteky) View
Kriket Kriket 06/12 12:00 Western Storm ženy Western Storm ženy 77/3 Southern Vipers ženy Southern Vipers ženy
Kriket Kriket 06/12 09:30 Lightning ženy 52/0,206/9 Sunrisers ženy
Kriket Kriket 06/12 09:30 Northern Diamonds ženy 58/2,250/6 South East Stars ženy
Kriket Kriket 06/12 09:30 Central Sparks ženy 203 All Out,24/0 Thunder ženy
Preteky chrtov Henlow 06/12 13:40 Henlow (4. preteky) View
Preteky chrtov Newcastle 06/12 13:39 Newcastle (3. preteky) View
Preteky chrtov Doncaster 06/12 13:27 Doncaster (4. preteky) View
Preteky chrtov AUS Cannington 06/12 13:21 preteky - Cannington View
Preteky chrtov AUS Cannington 06/12 12:52 preteky - Cannington View
Preteky chrtov AUS Cannington 06/12 12:31 preteky - Cannington View
Futsal Gruzínsko - Liga 2 08:09 Iliauni 2 0-0 European univerzitný tím
Stolný tenis TT Cup Ukraine Women Halyna Telna 0-0 Iryna Aseieva
Stolný tenis Setka Cup Oleksandr Goncharuk 0-0 Valerii Shepil
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Vital Shaban 0-0 Andrii Baklykov
Stolný tenis Setka Cup Jan Krames Sr 3-3 Vojtech Kaplan
Stolný tenis Setka Cup Women Dina Tishchenko 2-3 Rehyna Rudzei
Stolný tenis Setka Cup 8-11 Andrii Matiushenko 9-7 Ruslan Solomko
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Lev Kuzyo 0-0 Serhii Zemiantsev
Stolný tenis Setka Cup 11-6,12-10 Ivan Udovenko 8-4 Vitalii Klimov
Stolný tenis Liga Pro Mikhail Sverdlov 9-3 Aleksandr Alekseev
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-1 Petr Macela 5-4 Josef Kutifel
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 13-11 Yaroslav Vorsuliak 4-2 Ihor Solomianyi
Stolný tenis Setka Cup 9-11,6-11 Serhii Tkachev 7-5 Oleksandr Mishchenko
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 14-12,8-11,11-8,7-11 Dmytro Lohosha 7-6 Oleg Gavryluk
Stolný tenis Rusko - Premier League - ženy Anna Tikhomirova 0-1 Maria Taylakova
Stolný tenis Setka Cup 7-11,9-11,11-8,11-4 Ihor Kvak 1-3 Mykola Serediuk
Stolný tenis Liga Pro 12-10,7-11,11-3,8-11 Georgiy Evglevskiy 5-6 Igor Poletaev
Stolný tenis Liga Pro 15-13,11-9,4-11 Aleksandr Fedosov 7-5 Pavel Bondarenko
Bedminton Lithuanian Int. Kai Niederhuber 1-2 Shaun Ekengren
Plážový volejbal GBT Dusseldorf 21-18 Bergmann/Harms 18-14 Reinhardt/Sievers
Plážový volejbal GBT Dusseldorf 21-12 Schneider/Wickler 20-17 Erdmann/Timmermann
e-Športy DOTA2 - WePlay AniMajor -1:-30 Quincy Crew 1-1 Vici Gaming Vici Gaming
e-Športy KOG - KPL Spring Playoffs 02:36 eStar eStar 2-2 QG Happy