Live Scores

Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 00' Juventus (Mistyeye) Esports View PSG (Dragonborn) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 00' Real Madrid (Weeman) Esports View Liverpool (Critic) Esports
Futbal Esoccer Liga Pro - 12 min. hra 01' Tabula Rasa (TBR) Esports 0-0 Rattata 522 (NFC) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 03' Dortmund (Bombi1t0) Esports 1-0 M'Gladbach (vrico) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 04' RB Leipzig (Kodak) Esports 0-0 Leverkusen (Boulevard_Prospect) Esports
Futbal Austrália - SA Premier League - rezervné tímy 11' Adelaide Olympic rezervný tím 1-0 Para Hills Knights rezervný tím
Futbal Čína - Superliga 13' Wuhan Zall [5] Wuhan Zall 0-0 Henan Jianye [8] Henan Jianye
Basketbal Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 1 - 04:21 BOS Celtics (CLUTCH14) Esports 2-0 LA Clippers (MIDAS) Esports
Basketbal Čína - CBA 1 - 04:44 Qingdao Eagles [3] Qingdao Eagles 14-8 Tianjin Pioneers [18] Tianjin Pioneers
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 3 - 00:28 PHX Suns (bad_trip) Esports 56-47 UTA Jazz (Bumblebee) Esports
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 3 - 01:26 DEN Nuggets (MVP ) Esports 55-42 SA Spurs (88fireburn) Esports
Basketbal Kazachstan - Národná liga - ženy 4 - 08:23 Kazygurt Women 49-78 Kaspiy Aktau Women
Basketbal 3x3 Liga Pro - ženy 0 - 01:07 SKIF-pro 3x3 ženy 8-16 Spartak-pro 3x3 ženy
Volejbal Kazakhstan Cup VC Atyrau 21-20 Esil
Volejbal Kazakhstan Cup Women VC Altai ženy VC Altai ženy 20-13 Almaty Women
Volejbal Vietnam A-League Cong An Phu Tho 21-24 Dak Lak
Volejbal Korea KOVO Women Hyundai Women [3] Hyundai Women 5-4 Korea Expressway ženy [6] Korea Expressway ženy
Volejbal Korea KOVO Woori Card Wibee [6] Woori Card Wibee 0-0 KB Stars [7] KB Stars
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 2 - 00:42 MGN Magnitude (MGN) Esports 2-0 Nearbird (NBF) Esports
Hokej Rusko - VHL-B 3 - 02:24 HC Krasnoyarskie Rysi 3-2 Dynamo-Altay
Tenis ITF - M15 Sharm El Sheikh 30-0 [248] Vladyslav Manafov 5-2 Shintaro Mochizuki [487]
Tenis ITF - M15 Sharm El Sheikh A-40 Dusty H. Boyer 3-3 Vladyslav Orlov
Tenis ITF - M15 Sharm El Sheikh 15-30 Pablo Vivero Gonzalez 5-2 Flavio Cobolli
Tenis UTR Pro Tennis Series - Brisbane 0-0 Li Tu 1-0 Joshua Ryan
Tenis UTR Pro Tennis Series - Sydney Corey Gaal 7-6,2-4 Blake Bayldon
Rugby union Mitre 10 Cup 75:44 Otago [3] Otago 23-7 Northland [2] Northland
Stolný tenis Challenger - Ochsenhausen Sven Happek 0-0 Emiliano Riofrio
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Serhii Kinash 0-0 Anatolii Chaplianka
Stolný tenis Setka Cup Marharyta Saltanovska 0-0 Nataliia Ostrovska
Stolný tenis Czech TT Star Series Thomas Keinath 8-6 Andy Pereira
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11-3 Hlib Yakovliev 0-0 Dmitry Dubrovin
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Lev Kuzyo 8-7 Maksym Cherepnyn
Stolný tenis Setka Cup Vladyslav Mishchenko 7-9 Dmytro Lazuryk
Stolný tenis Setka Cup 11-6,11-7 Andrey Novikov 2-0 Oleksandr Sharanyuk
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 9-11 Oleg Bindas 7-6 Nazarii Kovalchuk
Stolný tenis Setka Cup 7-11,8-11,11-7 Rodion Kapinus 8-4 Artem Yurkov
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 9-11,9-11 Andrii Baklykov 5-9 Nazarii Hrytsyienko
Stolný tenis Setka Cup 5-11,9-11,11-7 Ruslan Onishchenko 15-15 Roman Yushko
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 6-11,11-9,11-6 Andrii Hrebeniuk 0-1 Vsevolod Broyakovskyi
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 10-12,11-6,9-11,11-6 Dmytro Baistriuchenko 6-4 Dmitriy Lebed
Stolný tenis Liga Pro 11-6,7-11,11-5,11-13 Vitalii Bazilevskii 9-9 Sergey Simonov
e-Športy DOTA2 - CDA-FDC Pro Championship 00:00 Royal Never Give Up Royal Never Give Up 1-1 Magma