Skip Esports

Results

Futbal Rusko - 2. divízia 06/12 15:00 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk v FC Olimp-Dolgoprudny FC Olimp-Dolgoprudny 0-3
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06/12 14:50 Napoli (KravaRK) Esports v AC Milan (rambeez) Esports 3-0
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06/12 14:50 Leicester (Sergio650) Esports v Leverkusen (Driller) Esports 2-2
Preteky chrtov Newcastle 06/12 14:47 Newcastle (9. preteky) v View
Stolný tenis Setka Cup 06/12 14:45 Valerii Shepil v Iulii Khomutovskyi 3-1
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 06/12 14:40 Serhii Baranovskyi v Sergey Zemyantsev 1-3
Stolný tenis Setka Cup Women 06/12 14:40 Rehyna Rudzei v Viktoriia Anarmetova 3-1
Preteky chrtov Doncaster 06/12 14:38 Doncaster (8. preteky) v View
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06/12 14:38 Napoli (KravaRK) Esports v Leicester (Sergio650) Esports 3-1
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06/12 14:38 Leverkusen (Driller) Esports v AC Milan (rambeez) Esports 2-2
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 06/12 14:36 Athletic Bilbao (Walker) Esports v Sevilla (Void) Esports 6-0
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 06/12 14:36 Villarreal (praym) Esports v Barcelona (Kit) Esports 1-0
Basketbal Ebasketball Liga Pro - 4x5 min. [DATE^yyyy]/[DATE^yy] 06/12 14:35 Shell_Doc Esports v ka4ika_dame Esports 68-65
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 06/12 14:35 Volodymyr Ivasiv v Yaroslav Vorsuliak 0-3
Stolný tenis Setka Cup 06/12 14:35 Andrii Matiushenko v Roman Makarenko 3-1
Preteky chrtov Henlow 06/12 14:33 Henlow (8. preteky) v View
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 06/12 14:33 BOS Celtics (PK) Esports v DAL Mavericks (JD) Esports 71-82
Konské dostihy Hexham 06/12 14:32 Hexham (6. preteky) v View
Preteky chrtov Newcastle 06/12 14:32 Newcastle (9. preteky) v View
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 06/12 14:30 Andrii Khvysiuk v Oleg Gavryluk 3-2
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 06/12 14:30 Red K1llers (RKL) Esports v SolarPower (SLP) Esports 1-6
Stolný tenis Setka Cup 06/12 14:30 Tomas Vorisek v Jan Krames Jr. 3-2
Stolný tenis Liga Pro 06/12 14:30 Igor Meteleshko v Aleksandr Alekseev 1-3
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 06/12 14:30 Lukas Jindrak v Josef Silhan 2-3
Stolný tenis Setka Cup 06/12 14:30 Vitalii Klimov v Oleksandr Budnikov 2-3
Konské dostihy Chester 06/12 14:26 Chester (6. preteky) v View
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06/12 14:26 Leverkusen (Driller) Esports v Napoli (KravaRK) Esports 3-1
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06/12 14:26 AC Milan (rambeez) Esports v Leicester (Sergio650) Esports 3-3
Stolný tenis TT Cup Ukraine Women 06/12 14:25 Veronika Andryushchenko v Anna Miklukha 3-1
Stolný tenis Setka Cup 06/12 14:25 Pavlo Babenko v Oleksandr Mishchenko 0-3
Stolný tenis Others 06/12 14:24 Fazekas/Serdaroglu v Molnar/Jakab 1-3
Konské dostihy Downpatrick 06/12 14:23 Downpatrick (6. preteky) v View
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 06/12 14:22 Villarreal (praym) Esports v Sevilla (Void) Esports 1-2
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 06/12 14:22 Atletico Madrid (Skripp) Esports v Barcelona (Kit) Esports 2-3
Futbal Esoccer Liga Pro - 12 min. hra 06/12 14:20 CSKONI (CSK) Esports v Rattata 522 (NFC) Esports 2-1
Stolný tenis Poland First league Women 06/12 14:20 Monika Tereszkiewicz v Kinga Falarz 0-3
Bedminton Lithuanian Int. Women 06/12 14:20 Katrin Neudolt v Malvika Bansod 0-2
Bedminton Lithuanian Int. 06/12 14:20 May Bar Netzer v Magnus Johannesen 0-2
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 06/12 14:20 Alexander Tkachenko v Anatolii Levshyn 3-1
Stolný tenis Setka Cup 06/12 14:20 Mykola Serediuk v Andrii Berdii 0-3
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 06/12 14:17 DAL Mavericks (PITBULL) Esports v MIA Heat (ROCKY) Esports 96-77
Konské dostihy Auteuil 06/12 14:16 Auteuil (2. preteky) v View
Preteky chrtov Henlow 06/12 14:15 Henlow (8. preteky) v View
Konské dostihy Bath 06/12 14:15 Bath (6. preteky) v View
Stolný tenis Liga Pro 06/12 14:15 Pavel Bondarenko v Dmitry Korneev 3-1
Stolný tenis Liga Pro 06/12 14:15 Igor Poletaev v Evgeny Kupryakov 2-3
Stolný tenis Setka Cup 06/12 14:15 Oleh Ponomarenko v Serhii Semenets 2-3
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06/12 14:14 Napoli (KravaRK) Esports v AC Milan (rambeez) Esports 1-2
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06/12 14:14 Leicester (Sergio650) Esports v Leverkusen (Driller) Esports 0-2
Preteky chrtov Newcastle 06/12 14:13 Newcastle (9. preteky) v View
Stolný tenis Others 06/12 14:11 Fazekas/Surjan v Maksuti/Harasztovich 3-0
Konské dostihy York 06/12 14:11 York (5. preteky) v View
Stolný tenis Setka Cup Women 06/12 14:10 Nadiia Kovtun v Yuliia Khilinska 3-0
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 06/12 14:08 Atletico Madrid (Skripp) Esports v Athletic Bilbao (Walker) Esports 1-3
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 06/12 14:08 Sevilla (Void) Esports v Barcelona (Kit) Esports 1-4
Konské dostihy Munich 06/12 14:07 Mníchov (7. preteky) v View
Konské dostihy Hexham 06/12 14:07 Hexham (6. preteky) v View
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 06/12 14:05 Serhii Baranovskyi v Denis Vakulenko 3-0
Stolný tenis Setka Cup 06/12 14:05 Oleksandr Lykhytskyi v Nikita Vilenchyts 0-3
Konské dostihy Greyville (SA) 06/12 14:04 Greyville (JA) (9. preteky) v View
Konské dostihy Limerick 06/12 14:04 Limerick (4. preteky) v View
Stolný tenis Others 06/12 14:03 Gabriela Dyszkiewicz v Natalia Szymczyk 3-0
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06/12 14:02 Napoli (KravaRK) Esports v Leicester (Sergio650) Esports 1-1
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06/12 14:02 Leverkusen (Driller) Esports v AC Milan (rambeez) Esports 1-2
Futbal Bielorusko - 2. divízia 06/12 14:00 FC Dynamo Malorita FC Dynamo Malorita v Euroexport Vysokoe Euroexport Vysokoe View
Futbal Russia Division 3 06/12 14:00 Zvyagino Zvyagino v FC Znamya 2 Noginsk FC Znamya 2 Noginsk View
Futbal Ruské zápasy 06/12 14:00 Spartak Bogorodsk Spartak Bogorodsk v Himik-D-Salut Dzerzhinsk Himik-D-Salut Dzerzhinsk View
Futbal Ruské zápasy 06/12 14:00 Spartak Bor Spartak Bor v Vyksa Vyksa View
Futbal Russia Regional League 06/12 14:00 Sh N2 Vo Zvezda North-West Sh N2 Vo Zvezda North-West v Spbpu Spbpu View
Futbal Bielorusko - 2. divízia 06/12 14:00 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev v FC Osipovichi FC Osipovichi View
Stolný tenis Ukrajina - Win Cup 06/12 14:00 Sergey Kharchenko v Vitaliy Solovey 3-2
Stolný tenis Ukrajina - Win Cup 06/12 14:00 Pavel Plyushch v Dmitriy Derevinskiy 3-2
Stolný tenis Ukrajina - Win Cup 06/12 14:00 Mikhail Varchenko v Denis Nemchenko 1-3
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 06/12 14:00 BKN Nets (PK) Esports v LA Clippers (PLANKAVELLI) Esports 89-61
Futbal Russia Division 4 06/12 14:00 FC Alga Khosheutovo FC Alga Khosheutovo v FC Marfino FC Marfino 9-1
Futbal Russia Division 3 06/12 14:00 FC Orel GU FC Orel GU v Levyi Bereg Voronezh Levyi Bereg Voronezh 1-0
Plážový volejbal GBT Dusseldorf 06/12 14:00 Walkenhorst/Winter v Sagstetter/Sagstetter 2-0
Futbal Russia Division 3 06/12 14:00 Metallurg-M Lipetsk Metallurg-M Lipetsk v Avangard-2 Kursk Avangard-2 Kursk 4-2
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 06/12 14:00 Oleksii Tkachuk v Ihor Petryshyn 1-3
Bedminton Lithuanian Int. XD 06/12 14:00 Deschamp/Vallet v Renoir/Margueritte 0-2
Bedminton Lithuanian Int. XD 06/12 14:00 Panarin/Smagulova v Bagdanavicius/Golubickaite 2-1
Bedminton Lithuanian Int. XD 06/12 14:00 Brady/Ryan v Vestergaard/Lober 0-2
Bedminton Lithuanian Int. XD 06/12 14:00 Yakovlev/Tkach v Ducrot/Cloteaux-Foucault 0-2
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 06/12 14:00 Top GunZz (TGS) Esports v DINAMO WEB (DIW) Esports 2-7
Stolný tenis Setka Cup 06/12 14:00 Marek Cihak v Lukas Hobl 3-0
Stolný tenis Liga Pro 06/12 14:00 Sergey Muslikov v Igor Meteleshko 3-0
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 06/12 14:00 Jaroslav Havlik v Jiri Louda 2-3
Stolný tenis Setka Cup 06/12 14:00 Yaroslav Tkachenko v Oleksandr Hryshchenko 1-3
Basketbal Medzinárodné - ženy 06/12 14:00 Belgicko ženy Belgicko ženy v Grécko ženy Grécko ženy View
Futbal Portugalská liga U19 06/12 14:00 Belenenses U19 Belenenses U19 v Braga U19 Braga U19 View
Futbal Iceland 4 Deild 06/12 14:00 Golfklubbur Grindavikur Golfklubbur Grindavikur v Snaefell Snaefell View
e-Športy CS:GO - Esport Tour Pro 06/12 14:00 PACT PACT v MAD Lions MAD Lions View
Futbal Európa - priateľské zápasy 06/12 14:00 Sokol Zivanice Sokol Zivanice v Slavia Prague B Slavia Prague B View
Rugby league Elite One 06/12 14:00 Carcassonne Carcassonne v Avignon Avignon View
Rugby union Rainbow Cup SA 06/12 14:00 Stormers Stormers v Lions Lions Postponed
Futbal Paraguay Division Intermedia 06/12 14:00 Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano v Club General Diaz Club General Diaz View
Galské športy NHL Division 1 06/12 14:00 Antrim v Laois View
Galské športy NHL Division 1 06/12 14:00 Wexford v Dublin View
Basketbal Grécko - A2 06/12 14:00 Eleftheroupoli Eleftheroupoli v Olympiacos Olympiacos View
Basketbal Grécko - A2 06/12 14:00 Panerythraikos Panerythraikos v Apollon Patras Apollon Patras View