Live Scores

Futbal Svet - priateľské zápasy klubov 00' ES Setif ES Setif View JSM Skikda JSM Skikda
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 04' Germany (Upcake22) Esports 0-0 Portugal (TAKA) Esports
Futbal Esoccer Liga Pro - 12 min. hra 12' Confession (CFI) Esports 1-4 Im Not Over (PNZ) Esports
Futbal Majstrovstvá Európy - ženy - kvalifikácia 12' Rusko ženy [2] Rusko ženy 0-0 Turkey Women [5] Turkey Women
Futbal Anglicko - Development League U23 14' QPR U23 [8] QPR U23 0-0 Barnsley U23 [8] Barnsley U23
Futbal Taliansky pohár 15' Bologna Bologna 0-0 Reggina Reggina
Futbal Taliansky pohár 15' Virtus Entella Virtus Entella 0-0 Pisa Pisa
Futbal Egypt - Premier League - ženy 28' Al Tayaran Women 1-0 El Masry ženy
Futbal Anglicko - Development League U23 45' Bristol City U23 [2] Bristol City U23 2-0 Crewe U23 [5] Crewe U23
Futbal Taliansky pohár 53' Sampdoria Sampdoria 0-0 Salernitana Salernitana
Futbal Anglicko - Development League U23 54' Colchester U23 [5] Colchester U23 1-1 Sheff Utd U23 [7] Sheff Utd U23
Futbal Medzištátny zápas - ženy 57' Serbia Women Serbia Women 1-0 Bulgaria Women Bulgaria Women
Futbal Rumunsko - Liga III 58' Crisul Chisineu Cris Crisul Chisineu Cris 1-0 Gloria Lunca Teuz Cermei Gloria Lunca Teuz Cermei
Futbal Rumunsko - Liga III 59' Ariesul Turda Ariesul Turda 0-0 CS Hunedoara
Futbal Anglicko - Development League U23 59' Cardiff U23 [9] Cardiff U23 1-0 Hull U23 [2] Hull U23
Futbal Majstrovstvá Európy - ženy - kvalifikácia 60' Moldova Women [4] Moldova Women 0-2 Poľsko ženy [2] Poľsko ženy
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 2 - 03:27 TOR Raptors (Gatz) Esports 22-32 ATL Hawks (bad_trip) Esports
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 2 - 04:45 PHI 76ers (Aphex) Esports 13-8 BOS Celtics (Goku) Esports
Basketbal Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 2 - 01:00 MIL Bucks (Bane) Esports 33-26 POR Trail Blazers (Sidereal) Esports
Basketbal Rusko - Premier League - ženy 1 - 05:07 UMMC Ekaterinburg Women [2] UMMC Ekaterinburg Women 13-6 Dynamo Novosibirsk Women [8] Dynamo Novosibirsk Women
Basketbal Francúzsko - LNB Espoirs U21 2 - 04:32 Dijon U21 23-31 Chalons-Reims U21
Basketbal Čína - CBA 4 - 04:08 Zhejiang Lions [8] Zhejiang Lions 95-98 Zhejiang Golden Bulls [2] Zhejiang Golden Bulls
Volejbal Turkey VVS League Women Sariyer Bld Women [12] Sariyer Bld Women 4-6 Karayollari ženy [11] Karayollari ženy
Volejbal Turkey VVS League Women 17-25,26-24 PTT ženy [9] PTT ženy 0-0 THY Spor Kulubu ženy [5] THY Spor Kulubu ženy
Volejbal Rusko - Liga Pro Energy-pro 0-0 Alliance-pro
Volejbal Kazachstan - Pohár Altai 3-2 Pavlodar
Hokej Rusko - MHL-B 1 - 09:16 Metallurg Čerepovec U20 1-0 HC Tverichi U20
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 2 - 03:30 RBW RBW (RBW) Esports 0-1 GOLdeN StarZ (GST) Esports
Hokej Rusko - MHL 1 - 09:16 Mamonty Yugry U20 [6] Mamonty Yugry U20 0-0 Kuznetskie Medvedi U20 [15] Kuznetskie Medvedi U20
Hokej Rusko - MHL 1 - 10:02 Chaika U20 [3] Chaika U20 0-0 Belye Medvedi U20 [8] Belye Medvedi U20
Hokej Kazachstan - Open Champs 1 - 06:57 HK Aktobe [9] HK Aktobe 0-0 Nomad Nur-Sultan [2] Nomad Nur-Sultan
Hokej Rusko - VHL 1 - 07:56 Rubin Tyumen [19] Rubin Tyumen 0-0 HC Tambov [11] HC Tambov
Hokej Kazachstan - Open Champs 3 - 00:48 Beybarys Atyrau [6] Beybarys Atyrau 1-1 Torpedo Ust-Kamenogorsk [1] Torpedo Ust-Kamenogorsk
Hádzaná Rusko - Superliga 12:50 Dynamo Chelyabinsk [12] Dynamo Chelyabinsk 3-2 Kaustik Volgograd [10] Kaustik Volgograd
Hádzaná Rusko - Superleague - ženy 51:31 Alisa Ufa Women [12] Alisa Ufa Women 20-29 Zvezda Zvenigorod Women [4] Zvezda Zvenigorod Women
Tenis ITF - W15 Monastir - ženská štvorhra 0-0 Arcangioli/Belgraver 0-0 Glantz/Ruppert
Tenis Challenger - Marbella 0-0 [173] Steven Diez 0-0 Carlos Gomez-Herrera [355]
Tenis ITF - M15 Monastir - mužská štvorhra Monzon/Tenti 0-0 Echargui/Thirouin
Tenis ITF - W15 Sharm El Sheikh - ženská štvorhra Bogdan/Mdlulwa 0-0 Kuzmova/Ryser
Tenis ITF W15 Platja D'Aro WD 0-0 Ayala Serra/Teixido Garcia 0-0 Kostiuk/Redondo
Tenis ITF W25 Istanbul WD Anil/Lamens 0-0 Ipek/Makhamatjonova
Tenis ITF - M15 Heraklion - mužská štvorhra 15-0 Added/Johnson 2-3 Alves/D Acosta
Tenis ITF - W15 Heraklion - ženská štvorhra Halbauer/Koelzer 0-5 Crescenzi/Lavino
Tenis ITF - W15 Heraklion - ženská štvorhra Rosca/Rosca 5-3 Spigarelli/Squarcialupi
Tenis ITF W15 Platja D'Aro WD 0-0 Pi Vilanova/Roshka 0-6,0-2 Kaul/Scilipoti
Tenis ATP Vienna 40-0 [31] Hubert Hurkacz 6-3,0-0 Attila Balazs [88]
Tenis Challenger - Marbella 30-30 [100] Roberto Carballes Baena 4-5 Vit Kopriva [323]
Tenis ITF - W15 Sharm El Sheikh - ženská štvorhra Silich/Tkacheva 6-5 Easwaramurthi/Lindh
Tenis ITF - M15 Heraklion - mužská štvorhra 15-30 Leshem/Noguchi 3-6,3-2 Balzerani/Forti
Tenis ITF - M15 Monastir 15-15 Alexandros Skorilas 4-6,0-0 Aziz Ouakaa
Tenis Challenger Hamburg 15-30 [145] Prajnesh Gunneswaran 6-3,1-2 Tobias Kamke [235]
Tenis Challenger Hamburg [270] Stefano Napolitano 2-6,2-4 Roman Safiullin [184]
Tenis ATP Vienna [20] Grigor Dimitrov 7-6,1-0 Karen Khachanov [18]
Tenis ITF - M15 Sarreguemines - mužská štvorhra 15-30 Robert/Schott 6-3,3-5 De Cuyper/Garcian
Tenis ITF - M15 Sharm El Sheikh - mužská štvorhra Capecchi/Vilardo 5-7,4-3 Donski/Houkes
Tenis ITF W15 Lousada 40-15 Anastasia Zarycka 4-6,0-0 Viktoria Morvayova
Tenis ITF W15 Lousada Lina Glushko 6-3,3-6,0-0 Anastasia Kulikova
Tenis ITF W15 Pazardzhik Cristina Dinu 4-6,6-6 Svenja Ochsner
Tenis ITF - M15 Sharm El Sheikh - mužská štvorhra 10-9 Chappell/Corwin 7-6,5-7,0-0 Brouwer/Nijboer
Tenis ITF - M15 Heraklion 0-0 Hanwen Li 1-6,4-4 Petros Tsitsipas
Tenis ITF - M15 Heraklion - mužská štvorhra Perchicot/Roumane 2-6,1-2 Ignatik/Jecan
Tenis ITF M25 Vale Do Lobo 0-0 [308] Alex Molcan 6-7,6-1,2-1 Pedro Cachin [375]
Tenis ITF M25 Vale Do Lobo 30-40 Tiago Cacao 4-6,6-3,4-3 Viktor Durasovic
Tenis Challenger - Marbella 2-2 [155] Carlos Taberner 3-6,7-5,6-5 Ramkumar Ramanathan [207]
Tenis ITF W15 Platja D'Aro Lucia Cortez Llorca 6-3,6-7,1-4 Alina Charaeva
Tenis ITF - M15 Monastir Colin Sinclair 6-6 Taiyo Yamanaka
Tenis ITF W15 Platja D'Aro 0-0 Celia Belle Mohr 6-3,5-7,0-0 Julia Payola
Kriket Kriket 10/27 14:00 Sunrisers Hyderabad Sunrisers Hyderabad 12/0 Delhi Capitals Delhi Capitals
Snooker Championship League Snooker 10/27 13:45 Selby 0-0 McLeod
Bowls Bowls Grand Prix 2020 10/27 13:30 Sam Ashton 0-0 Kevin Rands
Stolný tenis Setka Cup 9-11,6-11 Serhii Paksiutov 5-2 Kostiantyn Kovalchuk
Stolný tenis Setka Cup 9-11 Kyrylo Samokysh 1-1 Vladyslav Ratushniak
Stolný tenis Liga Pro 12-10,11-9 Pavel Suraev-Korolev 5-3 Mikhail Gusev
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 7-11,4-11 Stepan Nykyforuk 1-5 Nazarii Sydorak
Stolný tenis Liga Pro 10-12,11-8,11-9 Dmitry Korneev 6-7 Alexander Skrebnev
Stolný tenis Setka Cup 7-11,7-11 Andrii Kurtenko 5-7 Artem Tkachenko
Bedminton SaarLorLux Open WD 21-12 Kwasnik/Swierczynska 17-12 Frost/Ryan
Bedminton SaarLorLux Open WD 21-14,14-21 Jille/Seinen 13-6 Marran/Rüütel
Bedminton SaarLorLux Open WD 12-21 Au Yeong/Hochmeir 11-15 Busch/Schulz
Vodné pólo Russia Championship Women 3 - 08:00 SKIF TSOP Moscomsport Women 5-6 Ugra Khanty-Mansiysk Women
e-Športy CS:GO - Nine to Five 00:27 Virtus Pro Virtus Pro 0-0 Izako Boars Izako Boars
e-Športy KOG - KPL Fall 00:00 eStar eStar 1-1 LGD Goose
e-Športy CS:GO - Nine to Five 01:55 K23 K23 0-0 Copenhagen Flames
e-Športy CS:GO - LOOT.BET/CS 01:55 HellRaisers HellRaisers 10-2 Galaxy Racer