Live Scores

Futbal Egypt - 1. divízia 00' Smouha [6] Smouha 0-0 Al Moqawloon Al Arab [4] Al Moqawloon Al Arab
Futbal Katar - Stars League 00' Al-Wakrah SC Al-Wakrah SC 0-0 Al-Ahli Doha Al-Ahli Doha
Futbal Nórsko - Interkretsserie U19 00' Skeid U19 0-0 Oppsal IF U19
Futbal Katar - Stars League 00' Al-Sadd SC [3] Al-Sadd SC 0-0 Qatar SC Doha [9] Qatar SC Doha
Futbal Esoccer Liga Pro - 12 min. hra 00' Vega Squadron (VEG) Esports 0-0 Nyancat FC (NFC) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 03' Belgium (Den1Bravo) Esports 0-0 Germany (stdm) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 03' France (Jenko) Esports 0-0 Netherlands (Libra) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06' Real Madrid (Chellovekk) Esports 3-1 Sevilla (Flewless_phoenix) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 06' Atletico Madrid (Blackstar98) Esports 0-0 Valencia (FEARGGWP) Esports
Futbal Európa - priateľské zápasy 27' Volos NFC Volos NFC 0-1 Atromitos Athinon Atromitos Athinon
Futbal Fínsko - Kolmonen 28' Atlantis II 1-0 KaPa Helsinki
Futbal Bahrajn - Premier League 28' Al Hala Al Hala 0-0 Manama Manama
Futbal Fínsko - Kolmonen 28' ACE 1-0 TP-T
Futbal Estónsko - Esiliiga 28' JK Tammeka Tartu II [9] JK Tammeka Tartu II 1-0 K-Jarve JK Jarve [10] K-Jarve JK Jarve
Futbal Bahrajn - Premier League 28' East Riffa East Riffa 0-0 Al Shabab Manama Al Shabab Manama
Futbal Fínsko - Kolmonen 29' Korsnäs 1-1 Sporting Kristina Sporting Kristina
Futbal Fínsko - Kolmonen 29' I-Kissat I-Kissat 0-0 NoPS
Futbal Irán - 2. divízia 41' Besat Kermanshah 1-0 Shohada Razakan Shohada Razakan
Futbal Irán - 2. divízia 41' Shohada Babolsar 2-0 Shahrdari Mahshahr Shahrdari Mahshahr
Futbal Irán - 2. divízia 41' Mes Shahr-e Babak 1-0 Sardar Bukan FC Sardar Bukan FC
Futbal Fínsko - Kolmonen 45' Sudet Sudet 5-0 Edustus IPS
Futbal Fínsko - Kakkonen - skupina C 45' FC Kiisto [12] FC Kiisto 0-1 VIFK [11] VIFK
Futbal Fínsko - Kakkonen - skupina C 45' FC Vaajakoski [6] FC Vaajakoski 0-1 Jippo [2] Jippo
Futbal Fínsko - Kakkonen - skupina A 45' Kultsu FC [12] Kultsu FC 0-0 Reipas [8] Reipas
Futbal Chorvátsko - 2.HNL 45' Dinamo Zagreb II Dinamo Zagreb II 2-0 Bijelo Brdo Bijelo Brdo
Futbal Estónsko - Small Cup 54' Pohja-Tallinna JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 0-1 FC Kuressaare II
Futbal Uruguaj - Segunda 65' Central Espanol [7] Central Espanol 0-1 Cerrito [8] Cerrito
Futbal Guatemala - Tercera División 75' Izabal JC 2-1 Comitan FC
Futbal Estónsko - 3. liga 75' JK Retro JK Retro 3-2 Tallinna FC Zapoos Tallinna FC Zapoos
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 1 - 05:00 DEN Nuggets (BoBBy) Esports 0-0 POR Trail Blazers (Spenish) Esports
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 1 - 05:00 DAL Mavericks (Shiva) Esports 0-0 PHI 76ers (ZOD) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 1 - 05:00 LA Lakers (Jimshela) Esports 0-0 BOS Celtics (Kraken) Esports
Basketbal Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 3 - 03:10 MEM Grizzlies (Mackathon) Esports 57-62 DEN Nuggets (ChiefStrake) Esports
Basketbal NBA 1 - 03:17 WAS Wizards [24] WAS Wizards 17-16 BOS Celtics [4] BOS Celtics
Volejbal Evolleyball - Liga Pro Azerbaijan W (Disa-RT) Esports 0-0 Russia W (Misory-13) Esports
Volejbal Evolleyball - Liga Pro Spain W (DadyaSima) Esports 0-3 Turkey W (foxkids1) Esports
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 19:20 HC Orli Znojmo HC Orli Znojmo 1-2 HC Tabor
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 09:12 Trinec U20 0-0 Hradec Králové U20
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 15:54 HC Zdar Nad Sazavou 1-0 Shk Hodonin
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 17:58 Västerås IK Västerås IK 0-1 Färjestad BK Färjestad BK
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 17:25 Hokej Sumperk 2003 Hokej Sumperk 2003 1-1 Vrkhlabi
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 18:32 Mostecti LVI 0-0 HC Kobra Praha
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 19:49 SC Kolín SC Kolín 2-0 BK Havlíčkův Brod
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 16:32 VHK Vsetin VHK Vsetin 0-1 HC Frydek Mistek HC Frydek Mistek
Hokej Zápasy ľadového hokeja (iba základná hracia doba) 1 - 18:22 Mountfield HK Mountfield HK 0-1 Dynamo Pardubice Dynamo Pardubice
Hokej Zápasy ľadového hokeja (iba základná hracia doba) 1 - 16:41 Rytiri Kladno Rytiri Kladno 0-2 ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice
Hokej Comet Division Short Hockey 3x10 min. 2 - 01:36 Ledovyj Desant 6-2 Stalker
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 06:21 Rapperswil-Jona Lakers Rapperswil-Jona Lakers 2-2 ZSC Lions ZSC Lions
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 07:27 Hpk Hpk 0-2 Saipa Saipa
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 11:25 Slavia Praha Slavia Praha 0-0 HC Banik Sokolov HC Banik Sokolov
Hokej Zápasy ľadového hokeja (iba základná hracia doba) 2 - 04:06 Litvinov Litvinov 3-0 Karlovy Vary Karlovy Vary
Hokej Zápasy ľadového hokeja (iba základná hracia doba) 2 - 07:40 Vitkovice Vitkovice 0-0 HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov
Hokej Zápasy ľadového hokeja (iba základná hracia doba) 2 - 05:02 Plzeň Plzeň 1-2 Sparta Praha Sparta Praha
Hokej Zápasy ľadového hokeja (iba základná hracia doba) 2 - 04:00 Zlín Zlín 1-0 Trinec Trinec
Hokej Zápasy ľadového hokeja (iba základná hracia doba) 3 - 00:00 HC Olomouc HC Olomouc 5-1 HC Kometa Brno HC Kometa Brno
Hokej Zápasy ľadového hokeja (iba základná hracia doba) 3 - 00:00 BK Mlada Boleslav BK Mlada Boleslav 5-1 Liberec Liberec
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 3 - 15:26 Salavat Julajev Ufa Salavat Julajev Ufa 1-1 Severstal Čerepovec Severstal Čerepovec
Hádzaná Priateľské klubové 00:00 Fjellhammer Fjellhammer 0-0 HK Herulf Moss HK Herulf Moss
Hádzaná Priateľské klubové 23:19 IK Sävehof IK Sävehof 12-13 Kungalvs HK Kungalvs HK
Hádzaná Priateľské klubové 60:00 RK Butel Skopje 20-17 Eurofarm Pelister 2
Tenis UTR Pro Tennis Series - Florida - ženy 0-0 Alycia Parks 0-0 Barbara Bonic
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornia - ženy 15-15 Marcela Zacarias 4-0 Jwany Sherif
Tenis UTR Pro Tennis Series - Florida - ženy 0-0 Jennifer Elie 2-6,0-3 An'tasia Nefedova
Tenis UTR Pro Tennis Series - Florida - ženy 0-0 Emily Fanning 6-2,5-0 Gianna Pielet
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornia 15-0 [326] Ivan Nedelko 2-2 Martin Redlicki [200]
Tenis WTA - Praha - ženská štvorhra 0-30 Van Der Hoek/Wickmayer 4-6,1-2 Rus/Zidansek
Tenis Nemecko - Premier League - ženy 0-15 Basak Eraydin 6-4,1-4 Charlotte Klasen
Tenis WTA Lexington 0-30 [63] Jil Teichmann 6-2,3-2 Yulia Putintseva [33]
Tenis WTA Lexington - ženská štvorhra 0-0 Mattek-Sands/Stephens 4-6,4-5 Carter/Stefani
Tenis WTA - Praha 0-15 [2] Simona Halep 3-6,7-5,0-2 Barbora Krejčíková [118]
Tenis UK Tennis Series A-40 Billy Harris 6-1,2-3 Mark Whitehouse
Kriket Kriket 08/13 10:00 Anglicko ,126/5 Pakistan
Futsal Russia - Superleague 06:00 KPRF KPRF 3-2 Tyumen Tyumen
Stolný tenis Setka Cup - ženy Ivan Efimenko 0-0 Valerii Merzlikin
Stolný tenis Liga Pro Vladimir Kasatkin 0-0 Ilya Novikov
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11-8 Liubomyr Sheshurak 6-6 Nazarii Sydorak
Stolný tenis Setka Cup - ženy 11-8 Ivan Kozachuk 10-7 Vladyslav Klym
Stolný tenis Liga Pro 11-7,11-9 Petr Zjuzikov 9-6 Stanislav Bychkov
Stolný tenis Liga Pro 10-12,5-11 Aleksandr Kolmin 6-5 Oleg Melkov
Stolný tenis Setka Cup - ženy 11-13,9-11 Kateryna Hubska 5-7 Margarita Saltanovskaya
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 8-11,14-12 Illya Semeniuk 0-0 Sergii Lugovskyi
Stolný tenis Setka Cup - ženy 3-11,8-11,11-9 Bohdan Buberenko 6-5 Pavlo Khakhamidi
Stolný tenis Setka Cup - ženy 11-7,11-5,8-11,8-11 Mikhail Zholubak 6-10 Oleksandr Dukhovenko
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro Radek Rose 1-3 Vojtech Waldhauser
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 7-11,12-10,11-8,5-11 Vitalii Lievshin 6-4 Alexander Tuzhylin
Vodné pólo Maďarský pohár - ženy III. Kerületi TVE ženy 0-0 BHSE Women
e-Športy CS:GO - Malta Vibes 01:03 Movistar Riders Movistar Riders 2-3 lvlUP
e-Športy CS:GO - Malta Vibes 01:04 AVEZ 8-1 PACT PACT