Live Scores

Futbal Nemecko - Bundesliga II 00' Darmstadt [12] Darmstadt View Greuther Furth [3] Greuther Furth
Futbal Nemecko - Bundesliga II 00' Eintracht Braunschweig [15] Eintracht Braunschweig View Paderborn [9] Paderborn
Futbal Azerbajdžan - Premyer liga 00' FK Sumqayit [4] FK Sumqayit View FK Qabala [5] FK Qabala
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 02' Germany (Plevis) Esports 0-0 Brazil (KravaRK) Esports
Futbal Dánsko - Danmarksserien - skupina 2 02' Vordingborg IF [10] Vordingborg IF 0-0 Ledøje-Smørum Fodbold [1] Ledøje-Smørum Fodbold
Futbal Esoccer Liga Pro - 12 min. hra 06' Rattata 522 (NFC) Esports 0-4 Confession (CFI) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 06' Porto (Quavo) Esports 3-0 Lazio (Zazabak) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 07' Sevilla (CarlWhizzer) Esports 2-1 Atalanta (Weeman) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 07' Real Madrid (MeLToSiK) Esports 0-0 Valencia (Upcake22) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 08' Sevilla (Blackstar98) Esports 1-0 A.Madrid (KRaftVK) Esports
Futbal Srbsko - Super Liga 12' FK Macva Sabac [19] FK Macva Sabac 1-0 Partizan Belgrade [2] Partizan Belgrade
Futbal USA - NISA Legends Cup 13' Detroit City FC Detroit City FC 0-0 Stumptown Athletic FC
Futbal Chorvátsko - 1.HNL 13' HNK Gorica [3] HNK Gorica 0-0 Slaven Belupo [6] Slaven Belupo
Futbal Česká republika - 1. liga 17' Bohemians 1905 [10] Bohemians 1905 0-0 Banik Ostrava [8] Banik Ostrava
Futbal Burkina Faso League 17' US Ouagadougou 0-0 Majestic FC
Futbal Etiópia - Premier League 17' Wolaita Dicha [6] Wolaita Dicha 0-1 Awassa Kenema [7] Awassa Kenema
Futbal Holandsko - Eerste Divisie 18' NEC [6] NEC 0-0 AZ Reserves [17] AZ Reserves
Futbal Poľsko - Ekstraklasa 18' Podbeskidzie Bielsko Biala [15] Podbeskidzie Bielsko Biala 0-0 Pogon Szczecin [2] Pogon Szczecin
Futbal Dánsko - 1. divízia 18' Viborg [1] Viborg 1-0 Esbjerg [3] Esbjerg
Futbal Estónsko - Meistriliiga 18' JK Tammeka Tartu [4] JK Tammeka Tartu 0-0 JK Viljandi Tulevik [7] JK Viljandi Tulevik
Futbal Maroko - GNF 2 18' ASS Sale [6] ASS Sale 0-0 KAC Kenitra [12] KAC Kenitra
Futbal Turecko - Superliga 18' Antalyaspor [11] Antalyaspor 0-2 Caykur Rizespor [14] Caykur Rizespor
Futbal Estónsko - Meistriliiga 18' Tallinna JK Legion [8] Tallinna JK Legion 0-0 FC Kuressaare [10] FC Kuressaare
Futbal Argentína - Liga rezervných tímov 18' Sarmiento Reserves 0-0 Lanus Reserves
Futbal Maďarsko - NB I 19' Budafoki MTE [11] Budafoki MTE 0-1 Diosgyori VTK [12] Diosgyori VTK
Futbal Turecko - Superliga 19' Besiktas [1] Besiktas 0-0 Ankaragucu [13] Ankaragucu
Futbal Francúzsko - Nacional 19' Le Mans [12] Le Mans 1-0 Avranches [10] Avranches
Futbal Rakúsko - 2. Liga 19' Austria Lustenau [12] Austria Lustenau 0-1 SV Kapfenberg [7] SV Kapfenberg
Futbal Poľsko - I. Liga 36' LKS Lodz [4] LKS Lodz 0-0 Arka Gdynia [6] Arka Gdynia
Futbal Alžírska liga - ženy 45' MZ Biskra Women 0-0 FC Bejaia Women
Futbal Rusko - 2. divízia 47'<sup>+2</sup> Kamaz Nab Chelny [3] Kamaz Nab Chelny 0-0 FK Tyumen [1] FK Tyumen
Futbal Alžírska liga - ženy 54' AS Surete Nationale Women 1-1 Afak Relizane Women
Futbal Litva - A Lyga 55' FK Zalgiris Vilnius [2] FK Zalgiris Vilnius 1-1 Suduva Marijampole [1] Suduva Marijampole
Futbal Mexiko - liga U20 59' Mazatlan FC U20 [7] Mazatlan FC U20 2-1 Atlas U20 [6] Atlas U20
Futbal Ghana - Premier League 59' Great Olympics [2] Great Olympics 0-0 Asante Kotoko [1] Asante Kotoko
Futbal Alžírsko - 1. divízia 60' JSM Skikda [19] JSM Skikda 0-0 MC Alger [11] MC Alger
Futbal Bielorusko - Vysšaja Liha 62' FK Sputnik [13] FK Sputnik 0-4 Isloch [7] Isloch
Futbal Poľsko - III. Liga 64' ROW Rybnik ROW Rybnik 0-1 Miedz Legnica II Miedz Legnica II
Futbal Alžírsko - 1. divízia 64' NC Magra [17] NC Magra 0-0 CR Belouizdad [10] CR Belouizdad
Futbal Alžírska liga - ženy 65' JF Khroub Women 0-0 CF Akbou Women
Futbal Slovinsko - Prva Liga 78' Aluminij Kidricevo [9] Aluminij Kidricevo 0-0 NK Maribor [2] NK Maribor
Futbal Rumunsko - Liga 1 90'<sup>+3</sup> UTA Arad [4] UTA Arad 1-0 Viitorul Constanta [6] Viitorul Constanta
Futbal Chorvátsko - 2.HNL 91'<sup>+3</sup> NK Dubrava Zagreb [12] NK Dubrava Zagreb 2-1 Hajduk Split II [13] Hajduk Split II
Futbal Litva - 1. liga 93' FK Jonava [1] FK Jonava 3-2 FK Silas [11] FK Silas
Basketbal Španielsko – Liga ACB 1 - 10:00 Burgos Burgos 0-0 Joventut Joventut
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 1 - 04:35 PHI 76ers (Jacuzzi) Esports 4-2 UTA Jazz (Sidereal) Esports
Basketbal Slovinský pohár - ženy 1 - 06:10 Grosuplje Women 11-4 Konjice Women
Basketbal Severné Macedónsko - 1. liga 1 - 00:44 Pelister 20-14 TFT Skopje
Basketbal Francúzsko - LNB Espoirs U21 2 - 10:00 Boulazac U21 11-20 Gravelines U21
Basketbal Chorvátsko - A1 Liga 2 - 08:55 KK Sonik-Puntamika [5] KK Sonik-Puntamika 20-22 Alkar [10] Alkar
Basketbal Lotyšsko - LBL 1 - 01:30 Valmiera Valmiera 22-11 BK Liepaja BK Liepaja
Basketbal VTB United League 1 - 01:15 Tsmoki Minsk [13] Tsmoki Minsk 8-23 Enisey Krasnoyarsk [11] Enisey Krasnoyarsk
Basketbal Ebasketball Liga Pro - 4x5 min. [DATE^yyyy]/[DATE^yy] 3 - 03:50 DEN Nuggets (YoungRamaha) Esports 26-36 BOS Celtics (megasnake4) Esports
Basketbal Francúzsko - Pro A 1 - 00:55 Le Portel [13] Le Portel 15-19 Roanne [10] Roanne
Basketbal Rusko - Superliga 1 - 01:17 Runa Basket 16-22 Samara
Basketbal Bosna a Hercegovina - Prvenstvo liga 2 - 07:35 Sloboda Tuzla [6] Sloboda Tuzla 34-30 Capljina [10]
Basketbal Maďarsko - Divízia A - ženy 1 - 00:26 ZTE NKK Women [4] ZTE NKK Women 16-19 BEAC Women [2] BEAC Women
Basketbal Nemecko - DBBL - ženy 2 - 10:00 Osnabruck Women [6] Osnabruck Women 17-13 Herner TC Women [2] Herner TC Women
Basketbal Fínsko - Korisliiga - ženy 2 - 08:52 Peli Karhut Women 28-19 Tapiolan Honka Women
Basketbal Litva - LKL 2 - 05:50 Zalgiris [1] Zalgiris 34-20 Prienai [6] Prienai
Basketbal Slovensko - Extraliga - ženy 3 - 10:00 BAM Poprad ženy [2] BAM Poprad ženy 32-33 SBK Samorin Women [3] SBK Samorin Women
Basketbal Rumunsko - LNB 4 - 10:00 Oradea [5] Oradea 72-38 CSM VKSC Miercurea Ciuc [12] CSM VKSC Miercurea Ciuc
Basketbal Francúzsko - Nationale 1 4 - 07:18 Etoile Angers Etoile Angers 61-57 Rueil Athletic Club
Basketbal Španielsko - Liga - ženy 4 - 06:28 Valencia Women [2] Valencia Women 69-53 Ensino Lugo Women [7] Ensino Lugo Women
Basketbal Francúzsko - LNB Espoirs U21 3 - 04:53 Chalon/Saone U21 39-26 Roanne U21
Basketbal Česká republika - ZBL - ženy 4 - 01:50 ZVVZ USK Praha ženy [1] ZVVZ USK Praha ženy 101-62 Sokol Hradec Kralove Women [2] Sokol Hradec Kralove Women
Volejbal Severné Macedónsko - 1. liga Tetovo univerzitný tím 19-16 Strumica
Volejbal Baltická liga Selver Tallinn [2] Selver Tallinn 21-13 Bigbank Tartu [4] Bigbank Tartu
Volejbal Čierna Hora - Prvá liga 20-25 Buducnost Podgorica 16-21 Budva Budva
Volejbal Romania A1 Women 22-25 Lugoj ženy [5] Lugoj ženy 10-15 Rapid Bucuresti Women [8] Rapid Bucuresti Women
Volejbal Romania A1 23-25,25-21 Steaua Bucuresti [4] Steaua Bucuresti 18-13 SCM Craiova [3] SCM Craiova
Volejbal Španielsko - Superliga 2 - ženy 25-23,14-25,16-25 Extremadura Arroyo ženy Extremadura Arroyo ženy 15-24 Cuesta Piedra Santa Cruz ženy
Volejbal Turkey 1st League 25-16,18-25 Yeni Kiziltepe Spor 1-1 Alanya Bld
Hokej Rusko - MHL 1 - 10:12 Dynamo Moscow U20 [1] Dynamo Moscow U20 1-0 Loko U20 [2] Loko U20
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 2 - 00:03 Agreneg (WBT) Esports 4-4 fine_oxtail3 (ICD) Esports
Hokej Slovensko - Extraliga 1 - 11:15 Dukla Michalovce [2] Dukla Michalovce 1-1 HK SKP Poprad [3] HK SKP Poprad
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 17:26 HC Rostov HC Rostov 3-0 Buran Voronezh Buran Voronezh
Hokej Fínsko - SM Liga 2 - 20:00 Kärpät [7] Kärpät 2-0 Sport [10] Sport
Hokej Slovensko - 1. liga 2 - 20:00 MSHK Zilina [1] MSHK Zilina 1-1 Spisska Nova Ves [3] Spisska Nova Ves
Hokej Ukrajinská hokejová liga 3 - 00:00 HC Donbass HC Donbass 1-1 MHK Sokol Kiev
Hokej Rusko - VHL 3 - 17:49 HC Yugra [1] HC Yugra 3-1 Metallurg Novokuzneck [6] Metallurg Novokuzneck
Hádzaná Majstrovstvá sveta - kvalifikácia - play-off - ženy 05:00 Rakúsko ženy Rakúsko ženy 3-2 Poľsko ženy Poľsko ženy
Hádzaná Poľsko - Superliga 16:23 KS Azoty Pulawy [3] KS Azoty Pulawy 9-6 Chrobry Glogow [7] Chrobry Glogow
Hádzaná Majstrovstvá sveta - kvalifikácia - play-off - ženy 15:42 Čierna Hora ženy Čierna Hora ženy 7-8 Bielorusko ženy Bielorusko ženy
Hádzaná Romania Divizia A 18:19 CS Medgidia 4-6 ACS Szejke
Tenis Billie Jean King Cup 0-0 [430] Maria Lourdes Carle 0-0 Elena Rybakina [23]
Tenis ITF - M15 Monastir 30-0 Benjamin Pietri 0-1 Savva Polukhin
Tenis ITF - M15 Monastir 0-0 [362] Shintaro Imai 0-2 Franco Agamenone [475]
Tenis ATP - Monte Carlo 0-15 [8] Andrey Rublev 5-2 Rafael Nadal [3]
Tenis Challenger - Belehrad - mužská štvorhra Erlich/Vasilevski 6-3,1-3 Duran/Molteni
Tenis ITF - W60 Oeiras - ženská štvorhra Choi/Han 5-5 Garcia-Perez/Minella
Tenis ATP - Monte Carlo - mužská štvorhra Evans/Skupski 1-6,4-4 Klaasen/Mclachlan
Tenis ITF - M25 Meerbusch - mužská štvorhra Durasovic/Eriksson 1-6,4-5 Heller/Vanneste
Tenis Challenger - Orlando 30-15 [248] Roberto Cid Subervi 3-6,3-1 Brayden Schnur [223]
Tenis ITF - M25 Reus - mužská štvorhra Johnson/Johnson 4-6,5-6 Fils/M Perricard
Tenis Billie Jean King Cup 15-0 [52] Jelena Ostapenko 6-2,2-5 Ankita Raina [174]
Tenis Challenger - Orlando 30-0 [257] Jack Sock 6-7,1-1 Christian Harrison [327]
Tenis UTR Pro Tennis Series Atlanta 0-0 Daniel Milavsky 2-6,4-6 Harris Walker
Tenis ITF - W60 Oeiras - ženská štvorhra 30-15 Marozava/Mitu 6-4,4-2 Silva/Zimmermann
Tenis ITF - W60 Oeiras 30-40 [177] Clara Burel 7-5,2-0 Jule Niemeier [265]
Tenis Billie Jean King Cup 40-A [87] Nina Stojanovic 4-6,2-3 Rebecca Marino [230]
Tenis ITF - M15 Monastir A-40 [488] Sho Shimabukuro 6-7,4-4 Maximilian Neuchrist [493]
Tenis ITF - M15 Monastir 0-0 Eliakim Coulibaly 7-5,4-3 Gilbert Klier Junior
Tenis Billie Jean King Cup 0-0 [137] Mihaela Buzarnescu 2-6,6-2,1-0 Martina Trevisan [99]
Tenis Billie Jean King Cup 15-0 [227] Urszula Radwanska 6-7,6-3,0-0 Laura Pigossi [326]
Kriket Kriket 04/16 14:00 Punjab Kings Punjab Kings 106/8,33/1 Chennai Super Kings Chennai Super Kings
Kriket County Championship 04/15 10:00 Glamorgan Glamorgan 285 All Out,436/6 Sussex Sussex
Kriket County Championship 04/15 10:00 Derbyshire Derbyshire 390 All Out,191/5 Worcestershire Worcestershire
Kriket County Championship 04/15 10:00 Essex Essex 96 & 143/4,259 All Out Durham Durham
Kriket County Championship 04/15 10:00 Nottinghamshire Nottinghamshire 273 & 43/1,201/9 Warwickshire Warwickshire
Kriket County Championship 04/15 10:00 Kent Kent 225/7,379 All Out Yorkshire Yorkshire
Kriket County Championship 04/15 10:00 Lancashire Lancashire 305 All Out,169/9 Northants Northants
Kriket County Championship 04/15 10:00 Somerset Somerset 312 All Out,221/7 Gloucestershire Gloucestershire
Kriket County Championship 04/15 10:00 Hampshire Hampshire 319 & 77/2,79 All Out Middlesex Middlesex
Kriket County Championship 04/15 10:00 Surrey Surrey 138/3,375 All Out Leicestershire Leicestershire
Futsal Russia Superleague 15:45 Novaja Generacija Novaja Generacija 0-0 MFK Gazprom Yugra MFK Gazprom Yugra
Futsal Croatia Premier League 09:54 MNK Olmissum 0-0 MNK Square
Futsal Russia Superleague 14:54 Ukhta Ukhta 1-0 KPRF KPRF
Futsal Zápasy 2x20min. 20:00 Limpio 1-2 Villa Hayes
Stolný tenis Setka Cup Anatolii Kostenko 0-0 Vadym Kucheriavyi
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Oleksandr Levchenko 0-0 Dmytro Kalyniuk
Stolný tenis Liga Pro Aleksandr Merezhko 4-3 Vladimir Demidov
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Vasyl Verbianyi 0-0 Vadym Nechyporuk
Stolný tenis Setka Cup 3-11 Serhii Trushkovskyi 3-8 Vladyslav Stukalov
Stolný tenis Liga Pro Dmitriy Kolesnikov 4-2 Konstantin Olshakov
Stolný tenis Setka Cup 11-6,11-5,9-11 Roman Makarenko 2-3 Yurii Kurishchenko
Stolný tenis Setka Cup 7-11,11-7,14-12 Vaclav Ezr 1-0 Tomas Beran
Stolný tenis Liga Pro 5-11 Igor Meteleshko 5-9 Evgeny Anisimov
Stolný tenis 20744848 13-15,6-11,11-8,11-6 Julia Bartoszek 3-2 Maja Miklaszewska
Stolný tenis Russia Championship 6-11,14-12,5-11,11-9 Nikita Artemenko 0-0 Alexei Liventsov
Stolný tenis Russia Championship 11-8,11-9,11-7 Saadi Ismailov 11-4 Petr Fedotov
Stolný tenis Russia Championship 3-11,7-11,11-7,4-11 Aleksandr Tyutryumov 0-1 Kirill Skachkov
Stolný tenis Russia Championship 9-11,11-7,11-4,11-6 Mikhail Paikov 4-2 Sergei Medvedev
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-13,11-9,15-13 Martin Protiva 10-9 Martin Parizek
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Serhii Pokidko 3-6 Vadym Komar
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Vladyslav Batenko 0-0 Illia Udod
Stolný tenis TT Cup Ukraine Women 11-6,7-11 Solomiya Brateyko 9-6 Veronika Gud
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 15-13,8-11 Vitaliy Krokhmal 8-10 Oleksandr Dziabura
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 6-11,11-7,11-8 Oleksandr Naida 9-8 Mykhailo Presniakov
Plážový volejbal FIVB Cancún - ženy Van Driel, E./van Driel, M. 16-19 Soria/Carro
Plážový volejbal FIVB Cancún - ženy 21-16 Bocharova/Ganenko 0-0 Caluori/Lutz
Plážový volejbal FIVB Cancún - ženy Leila/Maylen 15-15 Gordon/Marcelle
Plážový volejbal FIVB Cancún - ženy Kravcenoka/Brailko 14-13 Hjortland/Olimstad
e-Športy LOL - EU Masters Spring 00:00 Misfits Premier Misfits Premier 0-0 AGO ROGUE
e-Športy CS:GO - Spring Sweet Spring 02:36 Team Fiend 7-3 BLINK
e-Športy DOTA2 - Positive Fire Games 04:36 Burning Fire 0-0 V-Gaming
e-Športy DOTA2 - DPC ESL One - CIS Div 1 09:47 EXTREMUM 0-0 Winstrike Winstrike
e-Športy CS:GO - Elisa Invitational 01:36 Young Ninjas 14-12 DBL PONEY
e-Športy CS:GO - Spring Sweet Spring 02:18 Case Esports 0-0 eXploit Esports
e-Športy CS:GO - Elisa Invitational 02:00 Tricked Tricked 4-13 DBL PONEY
e-Športy CS:GO - Blast Premier Spring Showdown 01:55 OG OG 0-0 G2 Esports G2 Esports