Skip Esports

Results

Futbal Chorvátsko - 3. HNL 11/25 12:30 NK Udarnik Kurilovec NK Udarnik Kurilovec v NK Mladost Petrinja NK Mladost Petrinja View
Futbal Nórsko - 1. divízia 11/25 12:00 Strommen Strommen v Stjørdals/Blink Stjørdals/Blink Postponed
Futbal Rumunsko – Liga II 11/25 12:00 FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara v Farul Constanta Farul Constanta Postponed
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 11:18 CSKA Moscow (d1pseN) Esports v Lokomotiv (dm1trena) Esports 2-0
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 11:18 Spartak Moscow (Arcos) Esports v Shakhtar Donetsk (DangerDim77) Esports 0-2
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 11/25 11:15 M'gladbach (Stig) Esports v Basaksehir (CarlWhizzer) Esports 1-0
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 11:15 Mykola Ulianchych v Dmytro Halai 0-3
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 11/25 11:14 Marseille (Quavo) Esports v Club Brugge (Dimqaa) Esports 1-3
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 11:12 Chelsea (GenaD) Esports v Liverpool (Inquisitor) Esports 3-1
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 11:12 Tottenham (white_boy1927) Esports v Man City (Upcake22) Esports 0-1
Futbal Esoccer Liga Pro - 12 min. hra 11/25 11:10 Ez1d (EZ1) Esports v Shemyakin Onze (PSG) Esports 3-1
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 11:10 Vadym Paukov v Oleksandr Yarovoi 0-3
Šípky PDC Home Tour 3 2020 11/25 11:10 Marko Kantele Marko Kantele v Kirk Shepherd Kirk Shepherd 2-4
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 11:06 Dynamo Kiev (slezaintima) Esports v Spartak Moscow (Arcos) Esports 1-2
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 11:06 Shakhtar Donetsk (DangerDim77) Esports v CSKA Moscow (d1pseN) Esports 2-0
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 11:05 Serhii Tsybulin v Oleksandr Levadniy 0-3
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 11:05 Ruslan Onishchenko v Pavlo Volkov 2-3
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 11/25 11:00 Shakhtar Donetsk (Sima) Esports v Basaksehir (CarlWhizzer) Esports 1-1
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 11/25 11:00 M'gladbach (Stig) Esports v Club Brugge (Dimqaa) Esports 3-2
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 11:00 Man Utd (Olle) Esports v Tottenham (white_boy1927) Esports 3-0
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 11:00 Man City (Upcake22) Esports v Chelsea (GenaD) Esports 1-1
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 11/25 11:00 Swooooi (SWT) Esports v Punisher Games (PGM) Esports 6-0
Stolný tenis Poland Liga Pro 11/25 11:00 Karel Brozhik v Sebastian Ghariani 0-3
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 11:00 Bohdan Kohut v Oleksii Horbanenko 3-1
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 11:00 Dmytro Baistriuchenko v Oleksandr Semenets 3-2
Stolný tenis Liga Pro 11/25 11:00 Andrey Menshikov v Vjacheslav Chernov 0-3
Tenis ITF - W15 Monastir 11/25 11:00 Chiraz Bechri v Elena Milovanovic away
Basketbal Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 11/25 10:58 POR Trail Blazers (KARMA) Esports v BOS Celtics (KV) Esports 82-66
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 10:55 Maksym Levytskyi v Oleg Savenkov 3-1
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:55 Serhii Chelpanov v Dmytro Rehotun 3-2
Šípky PDC Home Tour 3 2020 11/25 10:55 Joe Murnan Joe Murnan v Steve West Steve West 4-1
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:54 Lokomotiv (dm1trena) Esports v Shakhtar Donetsk (DangerDim77) Esports 1-0
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:54 CSKA Moscow (d1pseN) Esports v Dynamo Kiev (slezaintima) Esports 3-1
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:50 Yana Mykhailyk v Iryna Pidlypna 0-3
Stolný tenis Challenger - Ochsenhausen 11/25 10:50 Dennis Muller v Pavol Mego 0-3
Stolný tenis TT Star Series 11/25 10:45 Luke Savill v Antonin Gavlas 1-3
Stolný tenis Liga Pro 11/25 10:45 Victor Golyanov v Aleksandr Bochkarev 3-2
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:42 Spartak Moscow (Arcos) Esports v CSKA Moscow (d1pseN) Esports 4-1
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:42 Dynamo Kiev (slezaintima) Esports v Lokomotiv (dm1trena) Esports 0-0
Futbal Esoccer Liga Pro - 12 min. hra 11/25 10:40 Owned (OWN) Esports v Dages CF (DAG) Esports 0-1
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 10:40 Dmytro Halai v Nikita Zinov 0-3
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:40 Andrii Skliarenko v Serhii Skrypnyk 1-3
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 11/25 10:36 MEM Grizzlies (iamdevilwalk) Esports v SAC Kings (Highlander) Esports 69-49
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 11/25 10:36 NO Pelicans (88Fireburn) Esports v SA Spurs (SLAMDUNKVV) Esports 50-59
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 11/25 10:36 Chelsea (CarlWhizzer) Esports v Man City (Dimqaa) Esports 3-1
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 11/25 10:36 Man Utd (Quavo) Esports v Liverpool (Sima) Esports 3-0
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 10:35 Mykola Zakladnyi v Ilya Yanishevskiy 3-2
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:35 Ivan Dyachenko v Taras Yemelianov 0-3
Šípky PDC Home Tour 3 2020 11/25 10:35 Ron Meulenkamp Ron Meulenkamp v Steve Brown Steve Brown 4-3
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:30 Shakhtar Donetsk (DangerDim77) Esports v Dynamo Kiev (slezaintima) Esports 2-0
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:30 Lokomotiv (dm1trena) Esports v Spartak Moscow (Arcos) Esports 1-1
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 11/25 10:30 MGN Magnitude (MGN) Esports v Swooooi (SWT) Esports 3-6
Stolný tenis Poland Liga Pro 11/25 10:30 Jakub Jenicek v Karel Brozhik 3-1
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 10:30 Alexander Tkachenko v Oleksandr Shkurupii 0-3
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:30 Oleksii Rybka v Oleh Filenko 3-2
Stolný tenis Liga Pro 11/25 10:30 Vladimir Zhulyabin v Aleksey Zirin 3-0
Squash England Squash Challenge Women 11/25 10:30 Jasmine Hutton Jasmine Hutton v Alice Green Alice Green 10-2
Squash England Squash Challenge Women 11/25 10:30 Anna Kimberley Anna Kimberley v Millie Tomlinson Millie Tomlinson 3-10
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:28 RB Leipzig (vrico) Esports v B M'gladbach (Plevis) Esports 2-0
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:28 Dortmund (Kodak) Esports v Bayern (KravaRK) Esports 1-1
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:25 Vladyslav Lytvynov v Maksym Balakiriev 2-3
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 10:25 Maxim Nikolenko v Valeriy Melnik 2-3
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 10:25 Pavlo Zaderei v Andriy Bugay 0-3
Basketbal Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 11/25 10:24 DAL Mavericks (MIDAS) Esports v BOS Celtics (KV) Esports 98-112
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 11/25 10:22 Chelsea (CarlWhizzer) Esports v Man Utd (Quavo) Esports 4-1
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 11/25 10:22 Tottenham (Stig) Esports v Liverpool (Sima) Esports 3-1
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:20 Svitlana Yureneva v Alina Novosad 3-1
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 10:20 Petro Tsolik v Roman Vakarash 3-2
Šípky PDC Home Tour 3 2020 11/25 10:20 Steve West Steve West v Marko Kantele Marko Kantele 4-1
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:16 Bayern (KravaRK) Esports v Leverkusen (jkey) Esports 0-0
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:16 B M'gladbach (Plevis) Esports v Dortmund (Kodak) Esports 0-2
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:15 Valeriya Stepanovska v Yevheniia Sozoniuk 1-3
Stolný tenis TT Star Series 11/25 10:15 Thomas Keinath v Jakub Seibert 1-3
Futbal Esoccer Liga Pro - 12 min. hra 11/25 10:15 Ez1d (EZ1) Esports v Dages CF (DAG) Esports 1-1
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 10:15 Dmitriy Vahta v Vadym Nechyporuk 3-0
Stolný tenis Liga Pro 11/25 10:15 Alexey Slashchilin v Roman Khomenko 3-1
Stolný tenis Liga Pro 11/25 10:15 Ivan Afanasiev v Victor Golyanov 3-1
Tenis ITF - W15 Monastir 11/25 10:15 Nour Gueblaoui v Eliessa Vanlangendonck 2-6,0-6
Tenis ITF - W15 Monastir 11/25 10:15 Dia Evtimova v Justine Bryson 6-2,5-2
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:10 Borys Kostiuk v Oleksandr Ivchuk 3-0
Stolný tenis Challenger - Ochsenhausen 11/25 10:10 Marius Henninger v Dauud Cheaib 1-3
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 11/25 10:08 Tottenham (Stig) Esports v Man Utd (Quavo) Esports 2-2
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 11/25 10:08 Liverpool (Sima) Esports v Man City (Dimqaa) Esports 3-1
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 10:05 Mykola Ulianchych v Uriy Sandulenko 3-2
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:05 Ruslan Onishchenko v Hryhorii Kulishov 2-3
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:04 Dortmund (Kodak) Esports v RB Leipzig (vrico) Esports 0-1
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 11/25 10:04 Leverkusen (jkey) Esports v B M'gladbach (Plevis) Esports 2-0
Futbal Turkménsko - Yokary Liga 11/25 10:00 Energetik FK Energetik FK v Ahal FK Ahal FK View
Stolný tenis Ukrajina - Win Cup 11/25 10:00 Alina Man v Iryna Hrusko 1-3
Hokej Eicehockey Live Arena - 3x4 min. 11/25 10:00 EDM Oilers (Sam) Esports v CAR Hurricanes (Diamond) Esports 4-1
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 11/25 10:00 SAC Kings (Highlander) Esports v SA Spurs (SLAMDUNKVV) Esports 80-72
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 11/25 10:00 NO Pelicans (88Fireburn) Esports v MEM Grizzlies (iamdevilwalk) Esports 66-72
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 11/25 10:00 Punisher Games (PGM) Esports v Nearbird (NBF) Esports 3-5
Stolný tenis Poland Liga Pro 11/25 10:00 Petr Krahulec v Sebastian Ghariani 2-3
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11/25 10:00 Oleksandr Yarovoi v Vladyslav Volokhov 3-1
Tenis ITF - W15 LPD Gran Canaria 11/25 10:00 Paula Ormaechea v Emeline Dartron home
Tenis ITF - W15 LPD Gran Canaria 11/25 10:00 Ane M D Olmo v Alice Rame View
Stolný tenis Setka Cup Women 11/25 10:00 Vladislav Ratushnyak v Denys Kalachevskyi 3-1
Stolný tenis Liga Pro 11/25 10:00 Vjacheslav Chernov v Vladimir Zhulyabin 2-3
Tenis ITF - W15 Heraklion 11/25 10:00 Arlinda Rushiti v Martina Spigarelli Cancelled