Date R Domáci v Hostia -
05/19 07:00
29
Oleg Dolgosheyev v Jonas Merckx
4-6,2-6
05/18 09:30
28
Jonas Merckx v Olexiy Kolisnyk
6-3,6-3
05/18 09:30
28
Oleg Dolgosheyev v Oleg Prihodko
6-7,7-6,6-2
05/17 10:00
27
Roman Boychuk v Olexiy Kolisnyk
6-7,3-6
05/17 10:00
27
Volodymyr Uzhylovskyi v Oleg Prihodko
7-6,2-6,3-6
05/17 10:00
27
Alessandro Petrone v Oleg Dolgosheyev
2-6,4-6
05/17 07:05
27
Claudio Fortuna v Jonas Merckx
3-6,2-6
05/16 15:15
26
Vitaliy Sachko v Olexiy Kolisnyk
Retired
05/16 14:50
26
Artem Smirnov v Volodymyr Uzhylovskyi
4-6,2-6
05/16 14:10
26
Oleg Dolgosheyev v Oleg Khotkov
Retired
05/16 13:30
26
Alessandro Petrone v Dmytro Kamynin
7-5,7-5
05/16 12:00
26
Roman Boychuk v Vladyslav Orlov
6-4,6-4
05/16 12:00
26
Luca Giacomini v Jonas Merckx
4-6,6-3,5-7
05/16 12:00
26
Giorgio Ricca v Claudio Fortuna
6-3,1-6,1-6
05/16 12:00
26
Oleg Prihodko v Nazar Achour
6-3,6-3
05/15 12:50
25
Dmytro Kamynin v Bogdan Didenko
6-1,6-0
05/15 12:35
25
Luca Giacomini v Yan Bondarevskiy
7-6,6-2
05/15 12:00
25
Artem Smirnov v Volodymyr Malakhov
4-6,6-4,6-2
05/15 10:55
25
Nazar Achour v Dejan Katic
6-3,6-4
05/15 10:30
25
Olexiy Kolisnyk v Thomas Brechemier
6-2,6-2
05/15 10:05
25
Jordan Correia v Jonas Merckx
6-7,4-6
05/15 09:55
25
Oleg Dolgosheyev v Alexander Lebedyn
6-1,6-0
05/15 09:25
25
Claudio Fortuna v Sagadat Ayap
6-0,6-3
05/15 08:30
25
Volodymyr Uzhylovskyi v Adrian Exposito
6-1,6-3
05/15 07:00
25
Kristian Lozan v Giorgio Ricca
6-2,1-6,2-6
05/15 07:00
25
Marat Deviatiarov v Roman Boychuk
Retired
05/15 07:00
25
Mykola Leshchynskyy v Vladyslav Orlov
5-7,7-5,4-6
05/15 07:00
25
Alessandro Petrone v Nikita Mashtakov
5-7,6-4,6-3
05/14 07:00
62
Dmytro Kamynin v Svyatoslav Ilnytskyy
6-2,6-1
05/14 07:00
62
Roman Boychuk v Andrea Bessire
6-1,6-4
**ITF Ukrajina F2**
**Dátum:** [Dátum konania turnaja]
**Miesto:** [Miesto konania turnaja]
**Povrch:** [Povrch kurtov]
**Dotácia:** [Hodnota dotácie]
**Kategória:** M25 (muži), W25 (ženy)
**Víťazi minulého ročníka:**
**Muži:** [Meno víťaza minulého ročníka]
**Ženy:** [Meno víťazky minulého ročníka]
**Formát turnaja:**
**Muži:** 32-členný hlavný turnaj a 16-členná kvalifikácia
**Ženy:** 32-členný hlavný turnaj a 16-členná kvalifikácia
**Odmeny:**
**Muži:**
* Víťaz: [Odmena víťaza]
* Finalista: [Odmena finalistu]
* Semifinalisti: [Odmena semifinalistov]
* Štvrťfinalisti: [Odmena štvrťfinalistov]
* 16 najlepších: [Odmena 16 najlepších]
**Ženy:**
* Víťazka: [Odmena víťazky]
* Finalistka: [Odmena finalistky]
* Semifinalistky: [Odmena semifinalistov]
* Štvrťfinalistky: [Odmena štvrťfinalistov]
* 16 najlepších: [Odmena 16 najlepších]
**Kontakt:**
[Kontaktná osoba]
[E-mailová adresa]
[Telefónne číslo]
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept