Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:15 |
RB Leipzig (David) Esports v PSV (Cruise) Esports
|
|
2-1
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 12:15 |
Bayer 04 (Odin) Esports v Eintracht (Matrix) Esports
|
|
1-2
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 12:15 |
Dortmund (MisterX) Esports v Hoffenheim (Bruno) Esports
|
|
4-1
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 12:15 |
Lukasz Jarocki v Kacper Petas
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 12:15 |
Jaanus Lokotar v Rene Riomar
|
|
1-3
|
|
Tenis |
ITF - W15 Varberg - ženská štvorhra |
05/02 12:15 |
Johansson/Nylander Altelius v Jensen/Kargina
|
|
6-4,6-3
|
|
Tenis |
ITF - M15 Antalya - mužská štvorhra |
05/02 12:15 |
Bastiaansen/Rottgering v Saritas/Turker
|
|
0-6,6-3,10-7
|
|
Konské dostihy |
Madrid |
05/02 12:15 |
Madrid (3. preteky) v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - W35 Nottingham |
05/02 12:15 |
Sarah Tatu v Naiktha Bains
|
|
6-4,2-6,3-6
|
|
Tenis |
WTA - Saint-Malo |
05/02 12:15 |
Solana Sierra v Lois Boisson
|
|
1-6,0-6
|
|
Preteky chrtov |
Oxford |
05/02 12:14 |
Oxford (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Angle Park |
05/02 12:14 |
preteky - Angle Park v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 12:12 |
Real Madrid (Jekunam) Esports v Barcelona (dm1trena) Esports
|
|
1-1
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 12:12 |
Man City (Rus_1995_LAN) Esports v Bayern (d1pseN) Esports
|
|
2-2
|
|
Konské dostihy |
Enghien |
05/02 12:11 |
Enghien (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Dapto |
05/02 12:11 |
preteky - Dapto v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 12:10 |
Daniel Murawski v Michal Minda
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 12:10 |
Dmitriy Zaporozhets v Yaroslav Kovshun
|
|
1-3
|
|
Tenis |
ITF - M25 Nottingham |
05/02 12:10 |
Blake Mott v Shintaro Imai
|
|
6-0,6-7,6-2
|
|
Preteky chrtov |
Nottingham |
05/02 12:08 |
Nottingham (4. preteky) v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/02 12:08 |
MIL Bucks (MIST) Esports v MEM Grizzlies (JABZ) Esports
|
|
67-77
|
|
Preteky chrtov |
AUS Hobart |
05/02 12:08 |
preteky - Hobart v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 12:05 |
Seweryn Nagorzanski v Grzegorz Mucha
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 12:05 |
Anatolii Nazarov v Andrii Derevianko
|
|
0-3
|
|
Tenis |
ITF - W35 Nottingham - ženská štvorhra |
05/02 12:05 |
Daley/Neilson Gatenby v Hutchinson/Mcdonald
|
|
5-7,4-6
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 12:05 |
Vitalii Levshyn v Anton Molochko
|
|
3-2
|
|
Šípky |
Modus Super Series - 10. týždeň |
05/02 12:05 |
Johnny Haines v Andy Hamilton
|
|
4-1
|
|
Tenis |
Challenger - Cagliari |
05/02 12:05 |
Juan Manuel Cerundolo v Lorenzo Musetti
|
|
6-7,6-7
|
|
Stolný tenis |
WTT - Saudi Smash - ženy - kval. |
05/02 12:05 |
Tin-Tin Ho v Izabela Lupulesku
|
|
0-3
|
|
Tenis |
ITF - W35 Nottingham |
05/02 12:05 |
Brooke Black v Lucie Nguyen Tan
|
|
4-6,2-6
|
|
Tenis |
ITF - M25 Sabadell |
05/02 12:05 |
Miguel Damas v Nino Serdarusic
|
|
home
|
|
Konské dostihy |
Turffontein (SA |
05/02 12:05 |
Turffontein (SA) (10. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
WTT - Saudi Smash - kval. |
05/02 12:05 |
Mohammed Alqassab v Joao Monteiro
|
|
0-3
|
|
Preteky chrtov |
AUS Albion Park |
05/02 12:05 |
preteky - Albion Park v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 12:04 |
Roma (BlackStar98) Esports v Juventus (sane4ek8) Esports
|
|
1-2
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 12:04 |
Napoli (Flewless_phoenix) Esports v AC Milan (KraftVK) Esports
|
|
1-1
|
|
Preteky chrtov |
Waterford |
05/02 12:04 |
Waterford (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
Dieppe |
05/02 12:02 |
Dieppe (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Sheffield |
05/02 12:02 |
Sheffield (1. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Sandown Par |
05/02 12:02 |
preteky - Sandown Park v
|
|
View
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 12:00 |
Monaco (Iron) Esports v Lyon (Walter) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 12:00 |
Lens (Pascal) Esports v Lille (Samuel) Esports
|
|
3-2
|
|
Futbal |
Georgia Liga 3 |
05/02 12:00 |
FC Irao v Khelvachauri
|
|
0-0
|
|
Futbal |
Georgia Liga 3 |
05/02 12:00 |
Zestafoni v FC Gonio
|
|
2-1
|
|
Futbal |
Bulgaria U19 League |
05/02 12:00 |
AFR Sofia U19 v Septemvri Sofia U19
|
|
2-4
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:00 |
Roma (Jack) Esports v Bayer 04 (Boris) Esports
|
|
1-1
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:00 |
Villarreal (Dennis) Esports v Brighton (Panic) Esports
|
|
2-4
|
|
Stolný tenis |
TT Star Series |
05/02 12:00 |
Taehyun Kim v Akash Pal
|
|
2-3
|
|
e-Športy |
Crossfire - Honor Cup |
05/02 12:00 |
Team WE v KINGZERO-eSports
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 12:00 |
Barcelona (dm1trena) Esports v Man City (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 12:00 |
PSG (Bomb1to) Esports v Real Madrid (Jekunam) Esports
|
|
2-4
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:00 |
A.Madrid (Socrates) Esports v Napoli (Seagal) Esports
|
|
1-4
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:00 |
RB Leipzig (David) Esports v Copenhagen (Depp) Esports
|
|
3-4
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 12:00 |
Dortmund (MisterX) Esports v Leipzig (Obelix) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 12:00 |
Hoffenheim (Bruno) Esports v Eintracht (Matrix) Esports
|
|
2-6
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 12:00 |
Michal Lysakowski v Milosz Kukawka
|
|
1-3
|
|
Plážový volejbal |
Beach Pro Tour Brasilia Women |
05/02 12:00 |
Muller/Tillmann v Chamereau/Vieira
|
|
2-0
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 12:00 |
Adrian Wiecek v Marcin Jadczyk
|
|
0-3
|
|
Snooker |
Majstrovstvá sveta 2024 |
05/02 12:00 |
David Gilbert v Kyren Wilson
|
|
4-4
|
|
e-Športy |
CS2 - RES Regional EU |
05/02 12:00 |
ALTERNATE aTTaX v MOUZ NXT
|
|
0-2
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 12:00 |
Serhii Miroshnychenko v Serhii Priadko
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 12:00 |
Ruslan Dereha v Serhii Kiilo
|
|
2-3
|
|
Plážový volejbal |
Beach Pro Tour Brasilia Women |
05/02 12:00 |
Duda/Patricia v Samoilova/Graudina
|
|
2-1
|
|
e-Športy |
CS2 - Elisa Invitational |
05/02 12:00 |
Grannys Knockers v Endpoint
|
|
0-2
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 12:00 |
Gunar Krauter v Rotislav Hasmanda
|
|
3-0
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 12:00 |
Cesta Havrda v Jaroslav Strnad 1961
|
|
3-0
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 12:00 |
Oldrich Vrtal v Tomas Krenek
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 12:00 |
Filip Dusil v Pavel Chvatal
|
|
2-3
|
|
e-Športy |
CS2 - CCT Europe Series 2 |
05/02 12:00 |
RUSH B v EYEBALLERS
|
|
1-2
|
|
Futbal |
Argentína - Liga rezervných tímov |
05/02 12:00 |
Sacachispas rezervný tím v CA Colegiales rezervný tím
|
|
1-3
|
|
Volejbal |
Turecko - Uni Lig |
05/02 12:00 |
Istanbul Arel University v Istanbul University Cerrahpasa
|
|
2-3
|
|
Basketbal |
Filipíny - MPBL |
05/02 12:00 |
Quezon City v Pampanga Giant Lanterns
|
|
44-63
|
|
Hádzaná |
Rumunsko - Liga Nationala - ženy |
05/02 12:00 |
SCM Craiova ženy v Magura Cisnadie ženy
|
|
36-34
|
|
Tenis |
ITF - W35 Santa Margherita - ženská štvorhra |
05/02 12:00 |
Covi/Szymczuch v Barry/Kovapitukted
|
|
View
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - ženy - kvalifikácia |
05/02 12:00 |
Raksha Kandasamy v Nutnalin Rattanapanuwong
|
|
1-2
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - ženy - kvalifikácia |
05/02 12:00 |
Margaux Lasis v Veda Diemel
|
|
2-1
|
|
e-Športy |
Crossfire - Honor Cup |
05/02 12:00 |
Team WE v BaiSha Fighting
|
|
View
|
|
Futbal |
Argentína - Liga rezervných tímov |
05/02 12:00 |
Deportivo Muniz Reserves v CA Lugano Reserves
|
|
2-2
|
|
e-Športy |
VALORANT - VCT China |
05/02 12:00 |
Edward Gaming v All Gamers
|
|
2-0
|
|
Futbal |
Turecká liga U19 |
05/02 12:00 |
Istanbul Basaksehir U19 v Samsunspor U19
|
|
1-0
|
|
Futbal |
Turecká liga U19 |
05/02 12:00 |
Trabzonspor U19 v Besiktas U19
|
|
4-0
|
|
Futbal |
Arménsko - Premier League |
05/02 12:00 |
FC West Armenia v Pyunik Yerevan
|
|
1-4
|
|
Futbal |
Arménsko - Premier League |
05/02 12:00 |
FC Van v Ararat Armenia
|
|
0-5
|
|
Futbal |
Etiópia - Premier League |
05/02 12:00 |
Adama City v Shashemene Kenema FC
|
|
1-0
|
|
Futbal |
Azerbajdžan - 1. divízia |
05/02 12:00 |
Qaradag Lokbatan v Araz Saatli
|
|
3-1
|
|
Futbal |
Azerbajdžan - 1. divízia |
05/02 12:00 |
Zaqatala v Shamakhi FK
|
|
0-2
|
|
Futbal |
Azerbajdžan - 1. divízia |
05/02 12:00 |
Moik Baku v Yerevan FK
|
|
1-3
|
|
Futbal |
Gruzínsko - Erovnuli Liga |
05/02 12:00 |
Dila Gori v Torpedo Kutaisi
|
|
Postponed
|
|
Futbal |
Gruzínsko - Erovnuli Liga |
05/02 12:00 |
FC Gagra v FC Samtredia
|
|
Postponed
|
|
Futbal |
Gruzínsko - Erovnuli Liga |
05/02 12:00 |
Dinamo Batumi v FC Telavi
|
|
Postponed
|
|
Futbal |
Gruzínsko - Erovnuli Liga |
05/02 12:00 |
Kolkheti Poti v Samgurali
|
|
Postponed
|
|
Futbal |
Gruzínsko - Erovnuli Liga |
05/02 12:00 |
Dinamo Tbilisi v FC Iberia 1999
|
|
Postponed
|
|
Preteky chrtov |
AUS Mandurah |
05/02 11:59 |
preteky - Mandurah v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/02 11:58 |
GS Warriors (SURGEON) Esports v DAL Mavericks (KJMR) Esports
|
|
90-76
|
|
Preteky chrtov |
Oxford |
05/02 11:56 |
Oxford (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Angle Park |
05/02 11:56 |
preteky - Angle Park v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 11:55 |
Volodymyr Ivasiv v Oleksandr Hainovskyi
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 11:55 |
Petr Kotrbaty v Filip Kopecky
|
|
1-3
|
|
Preteky chrtov |
AUS Dapto |
05/02 11:53 |
preteky - Dapto v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:52 |
Inter (labotryas) Esports v Napoli (Flewless_phoenix) Esports
|
|
1-2
|
|