**Dátum:** [Zadajte dátum]

**Miesto:** [Zadajte miesto]

**Formát:** Dvojhra žien

**Dotácia:** [Zadajte dotáciu]

**IFA Women's World Tennis Tour W15 Orlando WD** je profesionálny tenisový turnaj pre ženy. Je súčasťou série ITF Women's World Tennis Tour a koná sa na kurtoch s tvrdým povrchom. Turnaj sa skladá z 32 hráčok v dvojhre a 16 párov vo štvorhre.

Hráčky budú súťažiť o body do rebríčka WTA a peňažné ceny. Víťazka dvojhry získa 15 bodov do rebríčka WTA a víťazky štvorhry 9 bodov.

Minuloročnou víťazkou dvojhry bola [Zadajte meno víťazky], ktorá vo finále porazila [Zadajte meno porazenej]. Vo štvorhre zvíťazila dvojica [Zadajte mená víťaziek štvorhry].

Tento turnaj je významnou udalosťou pre tenistky, ktoré sa snažia presadiť na profesionálnom okruhu. Poskytuje im príležitosť získať skúsenosti, body do rebríčka WTA a vyhrať peňažné ceny.