02/18 08:00 - Lena Haecki vs Paulina Fialkova View
02/18 08:00 - Kristina Reztsova vs Marketa Davidova View
02/18 08:00 - Anais C. Bouchet vs Dzinara Alimbekava View
02/18 08:00 - Elvira Oeberg vs Tiril Eckhoff View
02/18 08:00 - Marte Olsbu Roeiseland vs Julia Simon View
02/18 08:00 - Dorothea Wierer vs Lisa Theresa Hauser View
02/18 08:00 - Hanna Oeberg vs Hanna Sola View
02/16 07:45 - Switzerland vs Poland View
02/16 07:45 - Austria vs USA View
02/16 07:45 - Italy vs Czech Republic View
**Zimné olympijské hry 2022 - ženy**

Biatlonové súťaže žien na Zimných olympijských hrách 2022 sa konali v Národnom biatlonovom centre Čang-ťia-kchou od 7. do 19. februára 2022. Ženy súťažili v šiestich disciplínach: šprint na 7,5 km, stíhacie preteky na 10 km, vytrvalostné preteky na 15 km, štafeta na 4 x 6 km, zmiešaná štafeta na 4 x 6 km a hromadný štart na 12,5 km.

Nórska biatlonistka Marte Olsbuová Røiselandová získala tri zlaté medaily (šprint, stíhacie preteky, hromadný štart) a dve strieborné medaily (vytrvalostné preteky, štafeta). Francúzska biatlonistka Julia Simonová získala dve zlaté medaily (štafeta, zmiešaná štafeta) a jednu striebornú medailu (stíhacie preteky). Švédska biatlonistka Elvira Öbergová získala jednu zlatú medailu (vytrvalostné preteky) a jednu bronzovú medailu (štafeta).

Slovensko reprezentovala jedna biatlonistka, Ivona Fialková, ktorá sa umiestnila na 43. mieste v šprinte, 36. mieste v stíhacích pretekoch a 32. mieste vo vytrvalostných pretekoch.