Date | R | Domáci v Hostia | - |
11/13 15:00 |
25 |
[332] Polona Hercog v Miriam Bulgaru
[200] |
6-4,4-6,6-2
|
11/12 16:00 |
14 |
Conny Perrin v Paloma G Weinreich
|
6-1,6-0
|
11/12 16:00 |
14 |
[242] Makenna Jones v Ekaterine Gorgodze
[375] |
6-4,6-7,1-6
|
11/12 14:00 |
14 |
[337] Eva Vedder v Amina Anshba
[385] |
6-1,3-6,0-6
|
11/12 14:00 |
14 |
Sada Nahimana v Antonia Rivera
|
6-2,7-6
|
11/13 22:00 |
29 |
[63] Mayar Sherif v Kateryna Baindl
[138] |
3-6,7-6,7-5
|
11/12 22:45 |
28 |
[138] Kateryna Baindl v Danka Kovinic
[79] |
7-6,6-1
|
11/12 19:30 |
28 |
[63] Mayar Sherif v Caroline Dolehide
[172] |
7-6,4-6,7-6
|
11/11 23:10 |
27 |
[129] Victoria Jimenez Kasintseva v Kateryna Baindl
[138] |
7-6,2-6,3-6
|
11/11 21:00 |
27 |
[182] Diana Shnaider v Danka Kovinic
[79] |
6-7,4-6
|
11/11 19:00 |
27 |
[84] Julia Grabher v Caroline Dolehide
[172] |
2-6,1-6
|
11/11 16:30 |
27 |
[63] Mayar Sherif v Emma Navarro
[143] |
6-0,6-2
|
11/10 23:00 |
26 |
[84] Julia Grabher v Irina Bara
[173] |
6-4,6-1
|
11/10 18:15 |
26 |
[63] Mayar Sherif v Brenda Fruhvirtova
[139] |
6-2,4-6,7-5
|
11/10 16:40 |
26 |
[135] Clara Burel v Emma Navarro
[143] |
3-6,3-6
|
11/10 15:00 |
26 |
[129] Victoria Jimenez Kasintseva v Despina Papamichail
[156] |
6-1,6-2
|
11/09 23:00 |
26 |
[220] Yuki Naito v Danka Kovinic
[79] |
1-6,7-6,4-6
|
11/09 19:40 |
26 |
[377] Emiliana Arango v Caroline Dolehide
[172] |
4-6,4-6
|
11/09 18:05 |
26 |
[189] Sara Bejlek v Diana Shnaider
[182] |
3-6,1-6
|
11/09 16:30 |
26 |
[138] Kateryna Baindl v Tamara Zidansek
[87] |
6-4,4-6,6-1
|
11/09 16:30 |
25 |
[173] Irina Bara v Timea Babos
[319] |
6-1,6-4
|
11/08 23:05 |
25 |
Mayar Sherif v Fernanda Astete
|
6-0,6-0
|
11/08 20:30 |
25 |
[84] Julia Grabher v Carole Monnet
[224] |
6-3,7-5
|
11/08 18:10 |
25 |
[287] Yvonne Cavalle-Reimers v Clara Burel
[135] |
6-3,3-6,2-6
|
11/08 18:10 |
25 |
[129] Victoria Jimenez Kasintseva v Ipek Oz
[210] |
7-6,1-6,6-2
|
11/08 16:40 |
25 |
[263] Lena Papadakis v Emma Navarro
[143] |
3-6,2-6
|
11/08 16:40 |
25 |
[109] Sara Errani v Sara Bejlek
[189] |
3-6,2-6
|
11/08 16:25 |
25 |
[156] Despina Papamichail v Darya Astakhova
[221] |
6-3,6-3
|
11/08 15:00 |
25 |
[421] Fernanda Labrana v Diana Shnaider
[182] |
5-7,3-6
|
11/08 15:00 |
25 |
[172] Caroline Dolehide v Su Jeong Jang
[115] |
6-2,6-2
|
**WTA - Colina**
Vitajte na turnaji WTA - Colina, prestížnom tenisovom podujatí, ktoré sa koná v srdci očarujúcej Prahy. Tento turnaj kategórie Women's Tennis Association (WTA) priláka špičkové tenistky z celého sveta, ktoré budú súťažiť o titul a cenné body do svetového rebríčka.
Fanúšikovia tenisu sa môžu tešiť na strhujúce zápasy, majstrovské výkony a nezabudnuteľné okamihy. Turnaj sa bude konať v krásnom areáli s najmodernejšími kurtmi a pohodlným zázemím pre divákov.
Zážitok zo sledovania turnaja umocní aj bohatý sprievodný program, ktorý zahŕňa:
* Autogramiády a stretnutia s hráčkami
* Výstavy tenisových legiend
* Súťaže a aktivity pre fanúšikov
* Gastronomické špeciality a občerstvenie
* Možnosť nákupu oficiálneho tovaru a suvenírov
Neváhajte a zabezpečte si svoje vstupenky na turnaj WTA - Colina ešte dnes. Zažite tenis na svetovej úrovni v jednej z najkrajších európskych metropol.