Date | R | Domáci v Hostia | - |
11/25 13:00 |
29 |
[398] Juan Ignacio Galarza v Tomas Lipovsek Puches
[490] |
6-4,6-4
|
11/24 13:00 |
28 |
Tomas Lipovsek Puches v Manuel Pena Lopez
|
7-5,6-2
|
11/24 13:00 |
28 |
Juan Ignacio Galarza v Gonzalo Villanueva
|
7-6,2-6,6-4
|
11/23 15:10 |
27 |
Facundo Juarez v Gonzalo Villanueva
|
2-6,2-6
|
11/23 15:00 |
27 |
Manuel Pena Lopez v Ignacio Monzon
|
6-1,6-4
|
11/23 13:00 |
27 |
Valentin Florez v Tomas Lipovsek Puches
|
3-6,6-7
|
11/23 13:00 |
27 |
Juan Ignacio Galarza v Geronimo E Busleiman
|
6-4,7-5
|
11/22 16:35 |
26 |
Franco Emanuel Egea v Facundo Juarez
|
1-6,4-6
|
11/22 16:30 |
26 |
Mateo Nicolas Martinez v Valentin Florez
|
1-6,5-7
|
11/22 14:55 |
26 |
Santiago Besada v Tomas Lipovsek Puches
|
2-6,3-6
|
11/22 14:50 |
26 |
Gabriel Alejandro Hidalgo v Geronimo E Busleiman
|
4-6,3-6
|
11/22 13:40 |
26 |
Juan P G Mazzuchi v Gonzalo Villanueva
|
2-6,0-6
|
11/22 12:00 |
26 |
Manuel Pena Lopez v Alejo Vilaro
|
6-1,6-1
|
11/22 12:00 |
26 |
Ignacio Monzon v Juan Pablo Paz
|
2-6,6-1,7-6
|
11/22 12:00 |
26 |
Juan Ignacio Galarza v Lorenzo Gagliardo
|
4-6,6-2,6-4
|
11/21 18:25 |
25 |
Valentin Florez v Alexis Gurmendi
|
4-6,6-3,6-2
|
11/21 18:00 |
25 |
Geronimo E Busleiman v David Souto
|
7-5,2-6,6-3
|
11/21 16:55 |
25 |
Lorenzo Gagliardo v Tiago Seweryniak
|
6-4,2-6,6-2
|
11/21 16:55 |
25 |
Tomas Reche v Tomas Lipovsek Puches
|
2-6,1-6
|
11/21 15:55 |
25 |
Juan Ignacio Galarza v Ignacio Carou
|
7-5,7-6
|
11/21 15:40 |
25 |
Facundo Juarez v Fernando Sierra
|
6-0,6-2
|
11/21 14:20 |
25 |
Manuel Pena Lopez v Lucas Farfan
|
6-1,6-0
|
11/21 14:20 |
25 |
Franco David Aubone v Juan Pablo Paz
|
1-6,1-6
|
11/21 13:45 |
25 |
Alejo Vilaro v Francisco Comesana
|
3-6,6-3,6-4
|
11/21 13:15 |
25 |
Facundo D Acosta v Gabriel Alejandro Hidalgo
|
2-6,6-7
|
11/21 12:00 |
25 |
Dante Gennaro v Mateo Nicolas Martinez
|
4-6,6-7
|
11/21 12:00 |
25 |
Facundo Jofre v Santiago Besada
|
0-6,6-1,2-6
|
11/21 12:00 |
25 |
Franco Emanuel Egea v Nicolas Ferrando
|
6-1,6-0
|
11/21 12:00 |
25 |
Juan P G Mazzuchi v Alan Kohen
|
6-3,6-3
|
11/20 16:45 |
62 |
Ignacio Cuzzani v Alexis Gurmendi
|
2-6,3-6
|
**ITF Argentina F10** je medzinárodný tenisový turnaj, ktorý sa koná v Argentíne. Patrí do série mužských turnajov Futures organizovaných Medzinárodnou tenisovou federáciou (ITF). Turnaj sa zvyčajne hrá v mesiaci november na antukových kurtoch.
**História**
Turnaj ITF Argentina F10 sa prvýkrát konal v roku 2010. Odvtedy sa koná každoročne s výnimkou rokov 2013 a 2014.
**Format**
Turnaj sa hrá v formáte dvojhry a štvorhry s pavúkom na 32 hráčov v dvojhre a 16 párov vo štvorhre. Hlavná súťaž dvojhry prebieha vyraďovacím systémom, zatiaľ čo štvorhra sa hrá vyraďovacím systémom.
**Účastníci**
Turnaj ITF Argentina F10 sa zvyčajne zúčastňujú mladí a začínajúci tenisti, ktorí sú súčasťou rebríčka ATP. Súťažia aj niektorí skúsení hráči, ktorí využívajú turnaj na získavanie bodov do rebríčka a prípravu na väčšie turnaje.
**Víťazi**
Za víťazov turnaja ITF Argentina F10 boli ocenení títo hráči:
* **Dvojhra:**
* 2022: Ignacio Monzon
* 2021: Gonzalo Villanueva
* 2019: Juan Manuel Cerundolo
* **Štvorhra:**
* 2022: Ignacio Monzon a Julian Ocleppo
* 2021: Facundo Diaz Acosta a Matias Rodriguez