01/27 18:00 |
16 |
MKS Nielba Wagrowiec v SCKS Jurand Ciechanów
|
27-31
|
01/27 17:00 |
16 |
Stal Mielec v WKS Slask Wroclaw
|
25-23
|
01/27 16:15 |
16 |
KS Stal Gorzow v Zaglebie Sosnowiec
|
23-26
|
01/26 17:00 |
16 |
GKS Żukowo v MKS Olimpia Piekary Slaskie
|
35-32
|
01/21 16:00 |
15 |
MKS Wielun v MKS Olimpia Piekary Slaskie
|
20-28
|
01/20 17:00 |
15 |
Politechnika Anilana Lodz v Zaglebie Sosnowiec
|
30-26
|
01/20 16:15 |
15 |
KS Stal Gorzow v MKS Padwa Zamosc
|
23-25
|
01/20 16:00 |
15 |
MKS Nielba Wagrowiec v WKS Slask Wroclaw
|
27-29
|
01/20 16:00 |
15 |
GKS Żukowo v SCKS Jurand Ciechanów
|
37-28
|
01/20 15:00 |
15 |
Stal Mielec v Pogon Szczecin
|
28-30
|
01/18 17:00 |
15 |
[7] SMS ZPRP I Kielce v AZS AWF Biala Podlaska
[4]
|
24-22
|
01/14 16:00 |
14 |
Stal Mielec v Zaglebie Sosnowiec
|
30-27
|
01/14 16:00 |
14 |
MKS Padwa Zamosc v Politechnika Anilana Lodz
|
30-24
|
01/13 18:00 |
14 |
Siodemka Miedz Legnica v MKS Olimpia Piekary Slaskie
|
30-33
|
01/13 18:00 |
14 |
SCKS Jurand Ciechanów v MKS Wielun
|
35-30
|
01/13 18:00 |
14 |
WKS Slask Wroclaw v GKS Żukowo
|
42-36
|
01/13 17:00 |
14 |
AZS AWF Biala Podlaska v KS Stal Gorzow
|
27-28
|
12/16 17:00 |
13 |
[13] Uks Anilana Lodz v AZS AWF Biala Podlaska
[4]
|
24-25
|
12/16 17:00 |
13 |
Stal Mielec v MKS Padwa Zamosc
|
29-35
|
12/16 16:00 |
13 |
MKS Nielba Wagrowiec v Zaglebie Sosnowiec
|
28-27
|
12/16 16:00 |
13 |
GKS Żukowo v Pogon Szczecin
|
35-27
|
12/16 14:00 |
13 |
KS Stal Gorzow v SMS ZPRP I Kielce
|
33-32
|
12/16 14:00 |
13 |
MKS Wielun v WKS Slask Wroclaw
|
22-24
|
12/16 14:00 |
13 |
Siodemka Miedz Legnica v SCKS Jurand Ciechanów
|
27-26
|
12/10 15:00 |
12 |
WKS Slask Wroclaw v Siodemka Miedz Legnica
|
30-28
|
12/09 18:00 |
12 |
SCKS Jurand Ciechanów v MKS Olimpia Piekary Slaskie
|
23-21
|
12/09 18:00 |
12 |
SMS ZPRP I Kielce v Politechnika Anilana Lodz
|
23-24
|
12/09 17:00 |
12 |
AZS AWF Biala Podlaska v Stal Mielec
|
32-25
|
12/09 16:00 |
12 |
Pogon Szczecin v MKS Wielun
|
36-27
|
12/09 16:00 |
12 |
Zaglebie Sosnowiec v GKS Żukowo
|
29-30
|