Ibbenburener BSC Beach

Leagues Played
Plážový futbal (36 min. hry) 3

Plážový futbal (36 min. hry) 05/31 12:00 3 Ibbenburener BSC Beach v Bala Azul plážový tím L 1-3
Plážový futbal (36 min. hry) 05/30 10:45 2 Winti Panthers Beach v Ibbenburener BSC Beach W 2-8
Plážový futbal (36 min. hry) 05/29 11:45 1 Braga plážový tím v Ibbenburener BSC Beach L 11-4
**Ibbenburenerské pobrežné BSC**

Ibbenburenerský pobrežný BSC je nemecký futbalový klub z mesta Ibbenbüren v Severnom Porýní-Vestfálsku. Klub sa zúčastňuje regionálnej ligy Westfalen, ktorá je štvrtou úrovňou futbalu v Nemecku.

Klub bol založený v roku 1909 a je jedným z najstarších futbalových klubov v regióne. Domovským štadiónom klubu je Stadion Ostpark, ktorý má kapacitu 2500 divákov.

Ibbenburenerský pobrežný BSC je známy svojou silnou mládežníckou akadémiou, ktorá vyprodukovala niekoľkých talentovaných hráčov, ktorí pokračovali v hre na profesionálnej úrovni. Klub má tiež silnú tradíciu pohárových súťaží a niekoľkokrát sa dostal do finále Vestfálskeho poháru.

Najväčším úspechom klubu bol postup do prvého kola DFB Pokalu v roku 1984, kde prehral s Borussiou Dortmund. Klub sa tiež dvakrát kvalifikoval na finálový turnaj Vestfálskeho amatérskeho pohára, kde v roku 1996 obsadil druhé miesto.

Ibbenburenerský pobrežný BSC je dobre podporovaným klubom so silnou základňou fanúšikov. Klub je hrdý na svoju históriu a tradície a snaží sa ich zachovať aj pre budúce generácie.