Švédsky pohár - ženy 09/22 11:00 - BG Luleå Women v Uppsala ženy - View
Sweden Superettan Women 03/10 13:30 - BG Luleå Women v Hogsbo Basket ženy L 72-96
Basketbalové zápasy 02/11 13:30 - BG Luleå Women v KFUM Östersund ženy L 71-75
BG Luleå Women je švédsky ženský basketbalový klub sídliaci v meste Luleå. Je súčasťou športovej spoločnosti Basketball Group Luleå. Klub bol založený v roku 1975 a odvtedy vyhral 5 švédskych majstrovstiev a 1 švédsky pohár. V súčasnosti hrá tím v švédskej najvyššej súťaži Damligan. Domovskou arénou klubu je Luleå Energi Arena.

BG Luleå Women je známy svojou silnou defenzívou a organizovanou hrou. Tím má dobrý mix skúsených hráčok a talentovaných mladých hráčok. Medzi kľúčových hráčov tímu patria Elin Eldebrink, Frida Eldebrink a Frida Aili.

V sezóne 2022/23 sa BG Luleå Women zúčastňuje Euroligy, najvyššej európskej klubovej súťaže v ženskom basketbale. Tím sa umiestnil na 3. mieste v základnej skupine a postúpil do play-off.