Goals against 0 2 0
Clean sheets 2 0 2
Failed to score 1 0 1
Futbalový klub Al Lewaa je saudskoarabský profesionálny futbalový klub so sídlom v Madíne. Klub bol založený v roku 1989 a hráva na štadióne King Salman bin Abdulaziz Sports City Stadium.

Al Lewaa je jedným z najúspešnejších klubov v Saudskej Arábii, keď vyhral ligový titul dvakrát a Saudi Crown Prince Cup sedemkrát. Klub reprezentoval Saudskú Arábiu na medzinárodnej úrovni, keď sa zúčastnil Ázijskej Ligy majstrov a Arabského pohára majstrov klubov.

V nedávnej histórii hral Al Lewaa v Saudi Professional League, najvyššej futbalovej súťaži v Saudskej Arábii. Klub skončil v sezóne 2022/23 na 10. mieste a zabezpečil si zotrvanie v lige.