Goals for 1 0 1
Goals against 1 0 1
Clean sheets 0 0 0
Failed to score 0 0 0
Futbalový tím Al-Tai U19 zo Saudskej Arábie je mládežnícky tím jedného z najúspešnejších futbalových klubov v krajine, Al-Tai FC. Tím U19 bol založený v roku 2013 a odvtedy sa stal pravidelným účastníkom mládežníckych súťaží v Saudskej Arábii.

Al-Tai U19 je známy svojou silnou útočnou líniou a schopnosťou vytvárať šance. Tím má niekoľko talentovaných hráčov, ktorí sa už presadili v prvom tíme Al-Tai FC. Najvýraznejším hráčom tímu je útočník Abdulrahman Al-Ghamdi, ktorý je členom saudskoarabskej mládežníckej reprezentácie.

V posledných rokoch sa Al-Tai U19 pravidelne umiestňoval na popredných priečkach v mládežníckych súťažiach v Saudskej Arábii. V sezóne 2022/23 tím vyhral juniorský ligový pohár a obsadil druhé miesto v juniorskej lige.

Al-Tai U19 je považovaný za jednu z najsľubnejších mládežníckych akadémií v Saudskej Arábii. Tím má silnú súpisku talentovaných hráčov a perspektívnu budúcnosť.