Indonézsky futbalový klub PS Matra

PS Matra je indonézsky futbalový klub sídliaci v meste Mataram na ostrove Lombok. Klub bol založený v roku 2017 a v súčasnosti hrá v tretej najvyššej indonézskej lige, Liga 3.

Domovským štadiónom PS Matra je Štadión Selaparang, ktorý má kapacitu 15 000 divákov. Klubové farby sú modrá a žltá.

PS Matra je relatívne mladý klub, no rýchlo sa stal jedným z najpopulárnejších klubov na ostrove Lombok. Klub má silnú základňu fanúšikov a je známy svojou útočnou hrou.

V roku 2022 vyhrala PS Matra ligu Liga 3 Zona Nusa Tenggara Barat a postúpila do národného kola Liga 3. V národnom kole klub skončil na 32. mieste spomedzi 64 tímov.

PS Matra je ambiciózny klub s cieľom postúpiť do vyšších líg indonézskeho futbalu. Klub má množstvo talentovaných hráčov a trénerov a verí, že môže v budúcnosti dosiahnuť úspech.