Omán - Sultánov pohár 11/02 12:50 5 Bahla v Masirah Club L 4-2
Omán - Sultánov pohár 12/01 13:50 5 Saham v Masirah Club L 3-0

Goals for 0 1 0
Goals against 0 3 0
Clean sheets 1 0 1
Failed to score 1 0 1
Maskatský futbalový klub Masirah Club je profesionálny futbalový klub so sídlom v Maskate, v Ománe. Klub bol založený v roku 1973 a v súčasnosti hrá v ománskej profesionálnej lige, najvyššej futbalovej súťaži v krajine.

Domácim štadiónom klubu je Športový komplex Sultan Qaboos v Maskate s kapacitou 30 000 miest. Klub má silnú fanúšikovskú základňu a je známy svojou vášnivou a vokálnou podporou.

Masirah Club vyhral niekoľko významných ocenení vrátane Ománskeho pohára (7), Ománskeho superpohára (2) a Ománskeho poháru federácie (1). Klub sa tiež zúčastnil niekoľkých medzinárodných súťaží vrátane Ázijskej Ligy majstrov a Ázijského Pohára víťazov pohárov.

Maskatský futbalový klub Masirah Club je jedným z najúspešnejších futbalových klubov v Ománe. Je známy svojím útočným herným štýlom a produkciou talentovaných hráčov. Klub si získal rešpekt a obdiv súperov aj fanúšikov po celej krajine.