Čile - LNB Segunda 07/23 22:00 - Tomas Lawrence v Truenos de Talca L 51-80
Čile - LNB Segunda 07/15 23:00 - CD Liceo Pablo Neruda v Tomas Lawrence L 79-53
Čile - LNB Segunda 07/09 20:30 - Liceo Curico v Tomas Lawrence L 85-77
Čile - LNB Segunda 07/02 20:00 - Tomas Lawrence v CD Municipal Chillan L 62-71
Čile - LNB Segunda 07/02 00:00 - Tomas Lawrence v CD Municipal Chillan - View
Čile - LNB Segunda 06/18 21:30 - Tomas Lawrence v Aleman de Concepcion W 69-63
Čile - LNB Segunda 06/11 22:30 - CSD Colo Colo v Tomas Lawrence L 91-48
Čile - LNB Segunda 05/28 00:00 - Truenos de Talca v Tomas Lawrence L 65-61
Čile - LNB Segunda 05/21 20:00 - Tomas Lawrence v CD Liceo Pablo Neruda L 62-83
Čile - LNB Segunda 05/06 23:00 - CD Municipal Chillan v Tomas Lawrence W 70-83
Čile - LNB Segunda 04/30 00:00 - Tomas Lawrence v Liceo Curico - View
Čile - LNB Segunda 04/16 22:15 - Tomas Lawrence v CSD Colo Colo L 41-81
Čilský basketbalový tím "Tomas Lawrence" je profesionálny basketbalový tím so sídlom v meste Valdivia v Čile. Tím súťaží v najvyššej čilskej basketbalovej lige, Liga Nacional de Básquetbol de Chile (LNB).

"Tomas Lawrence" bol založený v roku 1951 a je jedným z najstarších a najúspešnejších basketbalových tímov v Čile. Tím získal 12 titulov majstra Čile, čo je najviac zo všetkých tímov v krajine. V tíme hrajú skúsení čilskí hráči aj zahraniční hráči z USA a Latinskej Ameriky.

Domovskou arénou tímu "Tomas Lawrence" je Coliseo Municipal Antonio Azurmendy, ktorý má kapacitu 3 500 miest. Tím je známy svojou vášnivou fanúšikovskou základňou, ktorá vytvára hlučnú a podpornú atmosféru počas domácich zápasov.

"Tomas Lawrence" je pravidelným účastníkom medzinárodných súťaží, ako je FIBA Juhoamerický šampionát klubov. Tím dosiahol úspechy aj na tomto turnaji a v roku 2017 získal striebornú medailu.

Celkovo je "Tomas Lawrence" jedným z najsilnejších a najúspešnejších basketbalových tímov v Čile. Tím má bohatú históriu, vášnivých fanúšikov a talentovaných hráčov, čo z neho robí silného súpera v národných aj medzinárodných súťažiach.