Iný zápas 12/09 06:30 - City Club v Gouripur SC L 1-3

Goals against 3 3 0
Clean sheets 0 0 0
Failed to score 0 0 0
Futbalový klub City Club je bangladéšsky futbalový tím so sídlom v Dháke, ktorý hráva v Bangladéšskej futbalovej Premier League, najvyššej futbalovej lige v krajine. Klub bol založený v roku 1990 a jeho domovský štadión je Bangabandhu National Stadium.

City Club je jedným z najúspešnejších futbalových klubov v Bangladéši a vyhral viacero titulov Premier League, Pohára federácie a Superpohára. Klub tiež reprezentoval Bangladéš v ázijských klubových súťažiach, ako je Ázijská liga majstrov a Pohár AFC.

Klub je známy svojou útočnou hrou a domácimi hráčmi, ktorí tvoria väčšinu prvého tímu. Medzi známych hráčov, ktorí hrali za City Club, patria Mamunul Islam, Zahid Hasan Emely a Sohel Rana.

V sezóne 2022/23 skončil City Club na 3. mieste v Bangladéšskej futbalovej Premier League a v Pohári federácie sa dostal do štvrťfinále.