Challenger - Hamburg - mužská štvorhra |
03/16 10:00 |
29 |
Drzewiecki/Niklas-Salminen
v
Bellucci/Bertola
|
4-6,5-7
|
|
Challenger - Hamburg - mužská štvorhra |
03/15 10:00 |
28 |
Drzewiecki/Niklas-Salminen
v
Picchione/Rottoli
|
6-2,6-2
|
|
Challenger - Hamburg - mužská štvorhra |
03/15 09:00 |
27 |
Drzewiecki/Niklas-Salminen
v
Huesler/Ritschard
|
Walkover
|
|
Challenger - Lugano - mužská štvorhra |
03/07 17:25 |
27 |
Drzewiecki/Niklas-Salminen
v
Margaroli/Masur
|
6-7,6-4,9-11
|
|
Challenger - Lugano - mužská štvorhra |
03/06 14:20 |
26 |
Drzewiecki/Niklas-Salminen
v
Arribage/Bu
|
6-2,7-6
|
|
Challenger - Orleans - mužská štvorhra |
09/30 11:00 |
27 |
Mahut/Roger-Vasselin
v
Drzewiecki/Niklas-Salminen
|
6-2,6-4
|
|
Challenger - Orleans - mužská štvorhra |
09/28 15:15 |
26 |
Arribage/Sanchez
v
Drzewiecki/Niklas-Salminen
|
7-5,3-6,5-10
|
|
Challenger - Sevilla - mužská štvorhra |
09/06 15:30 |
26 |
Drzewiecki/Niklas-Salminen
v
Durasovic/Virtanen
|
4-6,6-7
|
|
Challenger - Toulouse - mužská štvorhra |
08/31 11:35 |
26 |
Drzewiecki/Niklas-Salminen
v
Babic/Matuszewski
|
7-6,4-6,9-11
|
|
Challenger - Praha - mužská štvorhra |
08/25 10:50 |
27 |
Karol/Sachko
v
Drzewiecki/Niklas-Salminen
|
6-1,6-3
|
|
Challenger - Praha - mužská štvorhra |
08/24 11:45 |
26 |
Burruchaga/Navone
v
Drzewiecki/Niklas-Salminen
|
7-6,4-6,9-11
|
|
Challenger - Grodzisk Mazowiecki - mužská štvorhra |
08/17 14:40 |
26 |
Haase/Oswald
v
Drzewiecki/N-Salminen
|
6-4,6-4
|
|
Challenger - Meerbusch - mužská štvorhra |
08/10 09:00 |
26 |
Balaji/Nedunchezhiyan
v
Drzewiecki/Niklas-Salminen
|
7-5,6-3
|
|
Challenger - Zug - mužská štvorhra |
07/30 13:05 |
29 |
Drzewiecki/Niklas-Salminen
v
Kolář/Pavlásek
|
3-6,5-7
|
|
Challenger - Zug - mužská štvorhra |
07/29 09:00 |
28 |
Paul/Wenger
v
Drzewiecki/Niklas-Salminen
|
3-6,6-7
|
|
Challenger - Zug - mužská štvorhra |
07/28 12:45 |
27 |
Marterer/Moraing
v
Drzewiecki/Niklas-Salminen
|
6-2,3-6,8-10
|
|
Challenger - Zug - mužská štvorhra |
07/27 13:00 |
26 |
Drzewiecki/Niklas-Salminen
v
Novak/Struff
|
6-3,7-6
|
|
Challenger - Tampere - mužská štvorhra |
07/23 15:30 |
29 |
Erler/Miedler
v
Drzewiecki/Niklas-Salminen
|
7-6,6-1
|
|
Challenger - Tampere - mužská štvorhra |
07/22 16:45 |
28 |
Drzewiecki/Niklas-Salminen
v
Balaji/Nedunchezhiyan
|
4-6,6-4,11-9
|
|
Challenger - Tampere - mužská štvorhra |
07/21 16:00 |
27 |
Galarza/Lipovsek Puches
v
Drzewiecki/Niklas-Salminen
|
3-6,3-6
|
|
Challenger - Tampere - mužská štvorhra |
07/20 16:15 |
26 |
Giannessi/Sorrentino
v
Drzewiecki/Niklas-Salminen
|
Walkover
|
|