10/19 10:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
FC Isloch Reserves
|
L |
0-4
|
10/12 10:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
FK Gomel rezervný tím
|
W |
3-2
|
09/20 12:59 |
- |
FC Slutsk rezervný tím
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
L |
1-0
|
09/13 14:03 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
Neman Grodno rezervný tím
|
L |
0-2
|
09/13 10:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
Neman Grodno rezervný tím
|
L |
0-2
|
08/24 10:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
FK Gorodeja rezervný tím
|
L |
0-1
|
08/16 10:00 |
- |
FC Minsk rezervný tím
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
L |
4-1
|
08/08 14:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
Slavia Mozyr rezervný tím
|
L |
1-4
|
07/12 10:00 |
- |
FC BATE Borisov rezervný tím
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
L |
2-1
|
07/04 14:03 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
FK Dnyapro Reserves
|
L |
0-5
|
07/04 10:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
FC Dnepr Mogilev rezervný tím
|
L |
0-5
|
06/27 13:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
Energetik-BGU Minsk rezervný tím
|
L |
1-3
|
06/21 12:34 |
- |
Dinamo Minsk rezervný tím
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
D |
1-1
|
06/21 10:00 |
- |
Dinamo Minsk rezervný tím
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
D |
1-1
|
06/14 14:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
FC Vitebsk rezervný tím
|
W |
2-1
|
06/14 10:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
FC Vitebsk rezervný tím
|
W |
2-1
|
05/30 10:00 |
- |
FC Isloch Reserves
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
W |
1-2
|
05/21 10:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
Shakhtyor Soligorsk Reserves
|
L |
1-3
|
05/17 14:01 |
- |
FK Gomel rezervný tím
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
L |
5-0
|
05/17 10:00 |
- |
FK Gomel rezervný tím
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
L |
5-0
|
05/03 17:45 |
- |
Neman Grodno rezervný tím
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
L |
4-1
|
05/03 13:00 |
- |
Neman Grodno rezervný tím
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
L |
4-1
|
04/24 10:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
Torpedo Minsk Reserves
|
L |
1-4
|
04/12 08:30 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
FC Minsk rezervný tím
|
L |
1-4
|
03/30 11:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
Dinamo Brest rezervný tím
|
W |
1-0
|
12/01 10:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
BATE Borisov rezervný tím
|
L |
0-5
|
11/23 14:00 |
- |
Torpedo Minsk Reserves
v
Torpedo Zhodino rezervný tím
|
L |
3-2
|
11/10 11:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
FK Luch Minsk Reserves
|
L |
0-1
|
10/30 11:00 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
Dinamo Minsk rezervný tím
|
L |
0-3
|
09/21 12:30 |
- |
Torpedo Zhodino rezervný tím
v
FK Gomel rezervný tím
|
D |
1-1
|