Al-Yarmouk je klub jordánskej profesionálnej futbalovej ligy so sídlom v Irbide. Klub bol založený v roku 1974 a súťaží v najvyššej jordánskej futbalovej lige, Jordánskej profesionálnej lige.

Al-Yarmouk vyhral niekoľko domácich trofejí, vrátane piatich ligových titulov, ôsmich jordánskych pohárov a piatich jordánskych superpohárov. Na medzinárodnej úrovni sa klub zúčastnil rôznych súťaží AFC, vrátane Ázijskej ligy majstrov a Ázijského pohára víťazov pohárov.

Domácim štadiónom Al-Yarmouka je Medzinárodný štadión Irbid, ktorý má kapacitu 25 000 divákov. Klub má silnú fanúšikovskú základňu v Irbide a okolí a je známy svojou vášnivou a hlasitou podporou.

Znakom Al-Yarmouka je modrý a biely kruh s mapou sveta a futbalovou loptou v strede. Oficiálne farby klubu sú modrá a biela.

Al-Yarmouk je jeden z najúspešnejších futbalových klubov v Jordánsku. Vyhral viacero domácich trofejí a pravidelne sa zúčastňuje medzinárodných súťaží. Klub je známy svojou vášnivou fanúšikovskou základňou a je považovaný za jeden z popredných klubov v jordánskom futbale.