Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:26 |
Germany (Rus_1995_LAN) Esports v Argentina (Jekunam) Esports
|
|
1-1
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:26 |
England (d1pseN) Esports v Netherlands (Bomb1to) Esports
|
|
1-1
|
|
Preteky chrtov |
Waterford |
05/02 11:26 |
Waterford (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 11:25 |
Sylwester Wloszek v Eryk Skura
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 11:25 |
Szymon Seroka v Krzysztof Kapik
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 11:25 |
Kacper Petas v Mateusz Czernik
|
|
3-0
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 11:25 |
Oleg Gil v Rostyslav Fylypiv
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 11:25 |
Pavel Benes v Filip Kopecky
|
|
3-0
|
|
Tenis |
ITF - W15 Antalya - ženská štvorhra |
05/02 11:25 |
Boehner/Turkmen v Musetti/Serrano
|
|
6-2,7-5
|
|
Tenis |
ATP - Madrid - mužská štvorhra |
05/02 11:25 |
Lammons/Withrow v Behar/Pavlásek
|
|
3-6,6-4,6-10
|
|
Tenis |
ITF - M15 Ošijek |
05/02 11:25 |
Josip Simundza v Mirza Basic
|
|
3-6,7-5,6-4
|
|
Tenis |
ITF - W15 Antalya - ženská štvorhra |
05/02 11:25 |
Gapankova/Panshina v De Stefano/Varul
|
|
2-6,3-6
|
|
Preteky chrtov |
Nottingham |
05/02 11:24 |
Nottingham (4. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Albion Park |
05/02 11:24 |
preteky - Albion Park v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Mandurah |
05/02 11:21 |
preteky - Mandurah v
|
|
View
|
|
Volejbal |
Rusko - Liga Pro |
05/02 11:20 |
Legion-pro v Energy-pro
|
|
3-2
|
|
Bedminton |
Thomas Cup |
05/02 11:20 |
Shifeng Li v Lakshya Sen
|
|
1-2
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 11:20 |
Josef Pistora v Vladimir Milata Jnr
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 11:20 |
Oleksii Nadporozhskyi v Maksym Mrykh
|
|
0-3
|
|
Tenis |
ITF - M15 Kuršumlijska Banja - mužská štvorhra |
05/02 11:20 |
Kelm/Mujakic v Matsuda/Sueoka
|
|
3-6,3-6
|
|
Tenis |
ITF - M15 Antalya - mužská štvorhra |
05/02 11:20 |
Alkaya/Ozdemir v Lavizzari/Reymond
|
|
6-2,7-5
|
|
Tenis |
ITF - W100 Wiesbaden |
05/02 11:20 |
Irina-Camelia Begu v Simona Waltert
|
|
4-6,6-1,7-6
|
|
Preteky chrtov |
Oxford |
05/02 11:19 |
Oxford (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:18 |
Inter (BlackStar98) Esports v Benfica (Flewless_phoenix) Esports
|
|
3-1
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:18 |
AC Milan (sane4ek8) Esports v Sevilla (labotryas) Esports
|
|
1-0
|
|
Preteky chrtov |
AUS Sandown Par |
05/02 11:18 |
preteky - Sandown Park v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Sheffield |
05/02 11:17 |
Sheffield (1. preteky) v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/02 11:16 |
DAL Mavericks (SPEED) Esports v CLE Cavaliers (TD24) Esports
|
|
62-71
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 11:15 |
Argentina (Iron) Esports v Germany (Samuel) Esports
|
|
1-0
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 11:15 |
Portugal (Janis) Esports v England (Pascal) Esports
|
|
1-4
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:15 |
Bayer 04 (Boris) Esports v Villarreal (Dennis) Esports
|
|
2-1
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:15 |
Brighton (Panic) Esports v Sporting (Pontiac) Esports
|
|
4-6
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:15 |
Napoli (Seagal) Esports v PSV (Cruise) Esports
|
|
5-2
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:15 |
A.Madrid (Socrates) Esports v Copenhagen (Depp) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 11:15 |
Bayer 04 (Odin) Esports v Leipzig (Obelix) Esports
|
|
3-1
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 11:15 |
Eintracht (Matrix) Esports v Dortmund (MisterX) Esports
|
|
2-4
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 11:15 |
Jaanus Lokotar v Yevhenii Cherkashyn
|
|
1-3
|
|
Tenis |
ITF - W15 Osijek |
05/02 11:15 |
Denisa Hindova v Korina Roso
|
|
6-2,6-2
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 11:15 |
Zdenek Vasatko v Jan Herink
|
|
2-3
|
|
Preteky chrtov |
AUS Angle Park |
05/02 11:15 |
preteky - Angle Park v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:14 |
Netherlands (Bomb1to) Esports v Portugal (dm1trena) Esports
|
|
3-2
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:14 |
Argentina (Jekunam) Esports v England (d1pseN) Esports
|
|
2-2
|
|
Konské dostihy |
Dieppe |
05/02 11:13 |
Dieppe (8. preteky) v
|
|
View
|
|
e-Športy |
SCII - GSL |
05/02 11:13 |
Maru v SHIN
|
|
1-0
|
|
Preteky chrtov |
AUS Dapto |
05/02 11:12 |
preteky - Dapto v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 11:10 |
Mateusz Golebiowski v Josef Braun
|
|
2-3
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - kval. |
05/02 11:10 |
Loris Dietrich v Jia Jie Tan
|
|
0-2
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - kval. |
05/02 11:10 |
Alexander Pedersen v Kevin Hargiono
|
|
2-0
|
|
Tenis |
ITF - M25 Sabadell |
05/02 11:10 |
Oriol Roca Batalla v Frederico Ferreira Silva
|
|
6-2,6-1
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 11:10 |
Oleksandr Tymofeev v Yaroslav Kovshun
|
|
3-2
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - kval. |
05/02 11:10 |
Rune Van Dalm v Jia Jie Tan
|
|
View
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - kval. |
05/02 11:10 |
Wei Jun Teo v Baptiste Rolin
|
|
0-2
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - kval. |
05/02 11:10 |
Alexander Pedersen v Camilo Borst
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Nottingham |
05/02 11:09 |
Nottingham (4. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Ballarat |
05/02 11:09 |
preteky - Ballarat v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Waterford |
05/02 11:08 |
Waterford (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:06 |
Sevilla (labotryas) Esports v Newcastle (KraftVK) Esports
|
|
2-1
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:06 |
Benfica (Flewless_phoenix) Esports v AC Milan (sane4ek8) Esports
|
|
1-3
|
|
Preteky chrtov |
AUS Mandurah |
05/02 11:06 |
preteky - Mandurah v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - W15 Kursumlijska Banja |
05/02 11:05 |
Suana Tucakovic v Nikol Palecek
|
|
6-1,6-1
|
|
Tenis |
ITF - M25 Sabadell |
05/02 11:05 |
Evgeny Karlovskiy v Nikolas Sanchez Izquierdo
|
|
7-6,1-6,1-6
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 11:05 |
Tomasz Filbrandt v Michal Minda
|
|
3-0
|
|
Bedminton |
Thomas Cup |
05/02 11:05 |
Koki Watanabe v Jun Hao Leong
|
|
0-2
|
|
Tenis |
ITF - W35 Yecla |
05/02 11:05 |
Noelia Bouzo Zanotti v Adrienn Nagy
|
|
5-7,6-4,6-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 11:05 |
Oleh Chulanov v Volodymyr Kaidakov
|
|
1-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 11:05 |
Ruslan Khripun v Oleh Kuzyshyn
|
|
3-2
|
|
Tenis |
ITF - M15 Monastir |
05/02 11:05 |
Nazim Makhlouf v Cyril Vandermeersch
|
|
6-4,4-6,3-6
|
|
Konské dostihy |
Madrid |
05/02 11:05 |
Madrid (3. preteky) v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
JPN Funabashi |
05/02 11:05 |
preteky - Funabashi v
|
|
View
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - ženská štvorhra - kval. |
05/02 11:05 |
Yu Hsuan Chen/Hsieh v Diemel/Middendorp
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/02 11:04 |
BOS Celtics (CARNAGE) Esports v LA Lakers (SCORCH) Esports
|
|
67-53
|
|
Konské dostihy |
Enghien |
05/02 11:03 |
Enghien (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Hobart |
05/02 11:03 |
preteky - Hobart v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:02 |
England (d1pseN) Esports v Germany (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
4-5
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 11:02 |
Portugal (dm1trena) Esports v Argentina (Jekunam) Esports
|
|
1-4
|
|
Preteky chrtov |
Sheffield |
05/02 11:02 |
Sheffield (1. preteky) v
|
|
View
|
|
Futbal |
Srbsko - Liga U19 |
05/02 11:01 |
Jedinstvo UB U19 v FK Radnicki 1923 U19
|
|
3-5
|
|
Preteky chrtov |
Oxford |
05/02 11:01 |
Oxford (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Futbal |
Bangladéš - Liga žien |
05/02 11:00 |
Siraj Smriti Sangsad SC ženy v Jamalpur Kacharipara Akadas ženy
|
|
4-0
|
|
Futbal |
Bulgaria U19 League |
05/02 11:00 |
Botev Sofia U19 v Septemvri Simitli U19
|
|
2-0
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 11:00 |
Italy (Walter) Esports v England (Pascal) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 11:00 |
Portugal (Janis) Esports v Germany (Samuel) Esports
|
|
3-5
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:00 |
Tottenham (Panic) Esports v Arsenal (Jack) Esports
|
|
2-2
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:00 |
Man City (Pontiac) Esports v Man Utd (Dennis) Esports
|
|
3-5
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:00 |
PSV (Cruise) Esports v RB Leipzig (David) Esports
|
|
3-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:00 |
Napoli (Seagal) Esports v Copenhagen (Depp) Esports
|
|
1-4
|
|
Futsal |
Rusko - 1. divízia - Východ |
05/02 11:00 |
KPRF 2 v Torpedo-2 Nizhniy Novgorod
|
|
2-1
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 11:00 |
Eintracht (Matrix) Esports v Bayer 04 (Odin) Esports
|
|
2-1
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 11:00 |
Hoffenheim (Bruno) Esports v Dortmund (MisterX) Esports
|
|
3-3
|
|
Basketbal |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
05/02 11:00 |
BOS Celtics (ViTOR) Esports v MEM Grizzlies (RINT) Esports
|
|
87-83
|
|
Basketbal |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
05/02 11:00 |
OKC Thunder (panteraxball) Esports v PHI 76ers (Resarke) Esports
|
|
84-81
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 11:00 |
Dawid Stapor v Mateusz Gielazyn
|
|
1-3
|
|
Volejbal |
Africké majstrovstvá klubov - ženy |
05/02 11:00 |
Kenya Prisons ženy v Mayo Kani Evolution ženy
|
|
3-2
|
|
Volejbal |
Africké majstrovstvá klubov - ženy |
05/02 11:00 |
Nigeria Customs ženy v Sococim ženy
|
|
2-3
|
|
Futbal |
Poľsko - IV. liga |
05/02 11:00 |
MKS Piaseczno v CK Troszyn
|
|
2-3
|
|
Tenis |
Premier Padel Sevilla |
05/02 11:00 |
Goenaga/Zapata v Tello/Belasteguin
|
|
View
|
|
Tenis |
Premier Padel Sevilla |
05/02 11:00 |
Sanchez/Gutierrez v Vilarino/Semmler
|
|
View
|
|
Tenis |
Challenger - Cagliari |
05/02 11:00 |
Daniel Elahi Galan v Christopher Eubanks
|
|
3-6,6-2,6-2
|
|
Tenis |
ITF - M15 Ošijek |
05/02 11:00 |
Matic Kriznik v Sebastian Sorger
|
|
4-6,2-6
|
|
Tenis |
ITF - M15 Antalya - mužská štvorhra |
05/02 11:00 |
Brunold/Casanova v Beaupain/Vocel
|
|
4-6,5-7
|
|