Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:42 |
Inter (BlackStar98) Esports v Newcastle (KraftVK) Esports
|
|
1-3
|
|
Preteky chrtov |
AUS Hobart |
05/02 10:42 |
preteky - Hobart v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Oxford |
05/02 10:41 |
Oxford (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 10:40 |
Daniel Murawski v Krzysztof Kapik
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 10:40 |
Dmitriy Zaporozhets v Sergii Skhabitskiy
|
|
3-2
|
|
Preteky chrtov |
Nottingham |
05/02 10:39 |
Nottingham (4. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Albion Park |
05/02 10:39 |
preteky - Albion Park v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:38 |
England (d1pseN) Esports v Portugal (dm1trena) Esports
|
|
0-3
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:38 |
Germany (Rus_1995_LAN) Esports v Netherlands (Bomb1to) Esports
|
|
1-2
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - kval. |
05/02 10:35 |
Sebastian Mikkelsen v Ci Fu Lei
|
|
2-0
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 10:35 |
Roman Konkulovskyi v Maksim Baranov
|
|
0-3
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - ženská štvorhra - kval. |
05/02 10:35 |
Hvid/Vang v Diemel/Middendorp
|
|
2-0
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 10:35 |
Andrii Derevianko v Volodymyr Bilobrov
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - M15 Monastir |
05/02 10:35 |
Takuya Kumasaka v Daniel Khazime
|
|
6-2,6-4
|
|
Tenis |
ITF - M25 Nottingham |
05/02 10:35 |
Alexis Canter v Charles Broom
|
|
1-6,5-7
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - mužská štvorhra - kval. |
05/02 10:35 |
Begga/Labarthe v Chiu/Ho
|
|
home
|
|
Bejzbal |
CPBL |
05/02 10:35 |
Fubon Guardians v Rakuten Monkeys
|
|
1-2
|
|
Konské dostihy |
Dieppe |
05/02 10:34 |
Dieppe (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Sandown Par |
05/02 10:33 |
preteky - Sandown Park v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/02 10:32 |
GS Warriors (JABZ) Esports v DAL Mavericks (SCORCH) Esports
|
|
0-0
|
|
Preteky chrtov |
Sheffield |
05/02 10:32 |
Sheffield (1. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Waterford |
05/02 10:31 |
Waterford (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 10:30 |
Argentina (Iron) Esports v England (Pascal) Esports
|
|
4-5
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 10:30 |
Italy (Walter) Esports v Portugal (Janis) Esports
|
|
4-0
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 10:30 |
Man Utd (Dennis) Esports v Arsenal (Jack) Esports
|
|
3-1
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 10:30 |
Aston Villa (Boris) Esports v Man City (Pontiac) Esports
|
|
5-4
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 10:30 |
Jonas Kulveit v Vaclav Hejda Jr
|
|
3-1
|
|
e-Športy |
CS2 - European Pro League - 2. divízia |
05/02 10:30 |
Johnny Speeds v Entropiq
|
|
2-1
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:30 |
Newcastle (KraftVK) Esports v AC Milan (sane4ek8) Esports
|
|
1-1
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:30 |
Sevilla (labotryas) Esports v Inter (BlackStar98) Esports
|
|
2-2
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 10:30 |
Leipzig (Obelix) Esports v Hoffenheim (Bruno) Esports
|
|
4-1
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 10:30 |
Dortmund (MisterX) Esports v Bayer 04 (Odin) Esports
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 10:30 |
Jaroslav Strnad 1961 v Vitezslav Sochurek
|
|
3-1
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 10:30 |
West Ham (Nio) Esports v AC Milan (General) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 10:30 |
Benfica (Magdy) Esports v Marseille (Nazario) Esports
|
|
3-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 10:30 |
Milosz Kukawka v Kayque Valois
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 10:30 |
Dmytro Baistriuchenko v Vitalii Marushchak
|
|
2-3
|
|
Tenis |
ITF - W35 Hammamet |
05/02 10:30 |
Franziska Sziedat v Marie Benoit
|
|
away
|
|
Tenis |
ITF - W35 Yecla |
05/02 10:30 |
Olga Parres Azcoitia v Lucia Cortez Llorca
|
|
3-6,4-6
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 10:30 |
Serhii Chuhai v Roman Tveritinov
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
TT Star Series |
05/02 10:30 |
Miroslav Horejsi v Tomas Sanchi
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 10:30 |
Rotislav Hasmanda v Milan Longin
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 10:30 |
Jaroslav Strnad 1961 v Ludek Madle
|
|
Cancelled
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 10:30 |
Pavel Chvatal v Radim Pokorny
|
|
3-0
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 10:30 |
Tomas Krenek v Zbynek Pagac
|
|
1-3
|
|
Konské dostihy |
Madrid |
05/02 10:30 |
Madrid (3. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
WTT - Saudi Smash - kval. |
05/02 10:30 |
Yang Wang v Paul Drinkhall
|
|
0-3
|
|
Preteky chrtov |
AUS Angle Park |
05/02 10:30 |
preteky - Angle Park v
|
|
View
|
|
Tenis |
WTA - Saint-Malo |
05/02 10:30 |
Iryna Shymanovich v Chloe Paquet
|
|
4-6,3-6
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - ženská štvorhra - kval. |
05/02 10:30 |
Molitor/Stepper v Olyaee/Olyaee
|
|
View
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - kval. |
05/02 10:30 |
Henrikho Wibowo Kho v Finn Achthoven
|
|
View
|
|
Tenis |
Challenger - Cagliari - mužská štvorhra |
05/02 10:30 |
Cash/Galloway v King/Luz
|
|
6-7,5-7
|
|
Konské dostihy |
Enghien |
05/02 10:27 |
Enghien (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Dapto |
05/02 10:27 |
preteky - Dapto v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:26 |
Netherlands (Bomb1to) Esports v England (d1pseN) Esports
|
|
1-3
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:26 |
Argentina (Jekunam) Esports v Germany (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
4-3
|
|
Basketbal |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
05/02 10:25 |
OKC Thunder (panteraxball) Esports v NY Knicks (Moody) Esports
|
|
66-68
|
|
Basketbal |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
05/02 10:25 |
BOS Celtics (ViTOR) Esports v PHI 76ers (Resarke) Esports
|
|
66-69
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 10:25 |
Mykhailo Vyvatenko v Dmitriy Belanchik
|
|
1-3
|
|
Tenis |
ITF - W15 Kursumlijska Banja |
05/02 10:25 |
Dimitra Pavlou v Magdalena Stoilkovska
|
|
home
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 10:25 |
Kacper Petas v Artur Daniel
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 10:25 |
Josef Braun v Adrian Wiecek
|
|
1-3
|
|
Konské dostihy |
JPN Funabashi |
05/02 10:25 |
preteky - Funabashi v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - W35 Hammamet |
05/02 10:25 |
Diana Demidova v Emeline Dartron
|
|
6-3,6-3
|
|
Bejzbal |
J. Kórea - KBO |
05/02 10:24 |
SSG Landers v Hanwha Eagles
|
|
4-3
|
|
Bejzbal |
J. Kórea - KBO |
05/02 10:24 |
Samsung Lions v Doosan Bears
|
|
2-1
|
|
Preteky chrtov |
Nottingham |
05/02 10:24 |
Nottingham (4. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Ballarat |
05/02 10:24 |
preteky - Ballarat v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/02 10:22 |
LA Lakers (KJMR) Esports v MIL Bucks (SURGEON) Esports
|
|
64-57
|
|
Bedminton |
Thomas Cup - mužská štvorhra |
05/02 10:20 |
Liang/Wang v Rankireddy/Shetty
|
|
2-1
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 10:20 |
Josef Pistora v Ondrej Knazik
|
|
0-3
|
|
Tenis |
ITF - W15 Varberg |
05/02 10:20 |
Tiana Tian Deng v Linea Bajraliu
|
|
3-6,4-6
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 10:20 |
Ivan Fedoryshyn v Ivan Efimenko
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
WTT - Saudi Smash - ženy - kval. |
05/02 10:20 |
Yee Lok Lam v Li Sian Alice Chang
|
|
1-3
|
|
Konské dostihy |
Turffontein (SA |
05/02 10:20 |
Turffontein (SA) (10. preteky) v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
JPN Mombetsu |
05/02 10:20 |
preteky - Mombetsu v
|
|
View
|
|
Tenis |
WTA - Lleida |
05/02 10:20 |
Guiomar Maristany Zuleta De Reales v Dejana Radanovic
|
|
home
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:18 |
Benfica (Flewless_phoenix) Esports v Inter (BlackStar98) Esports
|
|
3-0
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:18 |
Sevilla (labotryas) Esports v AC Milan (sane4ek8) Esports
|
|
2-0
|
|
Preteky chrtov |
AUS Hobart |
05/02 10:18 |
preteky - Hobart v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Sheffield |
05/02 10:17 |
Sheffield (1. preteky) v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - W15 Monastir |
05/02 10:15 |
Zhenghua Xiao v Priska Madelyn Nugroho
|
|
2-6,1-6
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 10:15 |
Argentina (Iron) Esports v Portugal (Janis) Esports
|
|
3-4
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 10:15 |
Germany (Samuel) Esports v Italy (Walter) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 10:15 |
Man City (Pontiac) Esports v Arsenal (Jack) Esports
|
|
5-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 10:15 |
Aston Villa (Boris) Esports v Tottenham (Panic) Esports
|
|
5-4
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 10:15 |
West Ham (Nio) Esports v Marseille (Nazario) Esports
|
|
2-2
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 10:15 |
A.Madrid (Bruno) Esports v Lazio (Odin) Esports
|
|
3-2
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/02 10:15 |
Napoli (Obelix) Esports v RB Leipzig (Matrix) Esports
|
|
5-4
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 10:15 |
Piotr Maruszak v Szymon Seroka
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 10:15 |
Jaanus Lokotar v Vootele Vaher
|
|
3-0
|
|
Tenis |
ITF - W35 Hammamet |
05/02 10:15 |
Ikumi Yamazaki v Sara Cakarevic
|
|
7-6,6-1
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 10:15 |
Marek Drbohlav v Jan Herink
|
|
0-3
|
|
Tenis |
ITF - W35 Nottingham |
05/02 10:15 |
Marine Szostak v Klaudija Bubelyte
|
|
4-6,4-6
|
|
Tenis |
WTA - Saint-Malo |
05/02 10:15 |
Emiliana Arango v Jessika Ponchet
|
|
3-6,4-6
|
|
Preteky chrtov |
AUS Albion Park |
05/02 10:15 |
preteky - Albion Park v
|
|
View
|
|
e-Športy |
SCII - GSL |
05/02 10:15 |
Creator v SHIN
|
|
0-1
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:14 |
Portugal (dm1trena) Esports v Netherlands (Bomb1to) Esports
|
|
3-3
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/02 10:14 |
England (d1pseN) Esports v Argentina (Jekunam) Esports
|
|
0-1
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/02 10:12 |
DAL Mavericks (SPEED) Esports v GS Warriors (AM) Esports
|
|
62-64
|
|